WZB "Milenium" sp z o.o.

Poznań

Opinie o WZB "Milenium" sp z o.o.

gfd

czesc, no faktycznie nie widze zeby jakies negatywne opinie o nich byly to tylko dobrze swadczy o firmie przeciez..chociaz z drugiej strony martwi mnie brak komenty tutaj na stronie chetnie bym o tym cos poczytal bo mysle nad praca tam u nich w frmie

Znacie firmę WZB "Milenium" sp z o.o. od podszewki? Wiecie jak wygląda praca i czy da się dogadać z szefem? Podziel się z nami Twoją opinią, pomóż poznać prawdę o firmie.

Zostaw opinię o WZB "Milenium" sp z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WZB "Milenium" sp z o.o.