Prozach S.A.

Oświęcim

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 12 ocen.

Opinie o Prozach S.A.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prozach S.A.

Maja

@Raider właśnie takie, bo pisząc, że firma upadła powinno się zawrzeć swoje obserwacje, na podstawie których stwierdziliście taki wniosek. Takie informacje zawsze muszą być uargumentowane, by nie wprowadzać zamieszania na forum.

Maja

@Fajny skąd masz informacje, że firma Prozach S.A. upadła? Według KRS jest w upadłości, ale funkcjonuje. Na takie stwierdzenia zawsze trzeba mieć dowody, by nie wprowadzać niepotrzebnego mętliku na forum.

Raider
@Maja 04.09.2017 13:22
@Fajny skąd masz informacje, że firma Prozach S.A. upadła? Według KRS jest w upadłości, ale funkcjonuje. Na takie stwierdzenia...

Pomieszczenia firmy stoja puste, telefony sa gluche. Jakich wiecej dowodow Ci potrzeba?

jupi

Ryba psuje się od głowy, prezesi dyrektorzy samochody i garstka która musi na nich zarobić

Fajny

Upadł ponieważ osoby rządzące ludźmi miały w nosie biuro i uczciwość. Miały chłopaki duże firmy konkurencyjne, manipulowali naiwnymi pracownikami, bawili się w oceny pracownicze i tp., a wykorzystywali ich oraz sprzęt i auta firmy do prowadzenia konkurencyjnych biur. Prezesowi wmawiali że to jest dla niego i firmy korzystne. W firmie panował kult młodych "dobrze sobie radzących " wilków, zero prawdy, zamordyzm niemoralny. To można łatwo sprawdzić.

Nero

Wcale mnie nie dziwi że Prozach padł. Utrzymać 2-ch prezesów i 2-ch dyrektorów w takiej małej spółce to są właśnie efekty logicznego i mądrego zarządzania .

konrad

Tak to jest koniec Zakładu Projektowego. Pracownicy się pozwalniali bo nie otrzymywali pensji. Z Gwarantowanego Funduszu Świadczeń dostali wypłatę ok. 1300 PLN (śmieszne ale prawdziwe) z dużym opóźnieniem. Czytałem wcześniejsze opinię i widzę że zostały usunięte lecz nie wiem dlaczego. Komuś to było niewygodne

S-T-H

Kukały kukułki, że najgorsze są spółki ;) Podobno Firma ogłosiła upadłość ??? Czy to możliwe, że po wielu, wielu świetnych latach nastąpił KONIEC Zakładu Projektowego ??

gaw

po studiach i ze stazem wieloletnim ponizej 3 .W tej chwili krucho z projektami ,wiec mozna sie spodziewac najgorszego.

Fajny

Jak się studiowało w Moskwie za czasów komunizmu, to się dobrze wie jak "zarządzać" naiwnymi. Tu nikt nie napisze z byłych pracowników jak jest bo się boją i wiedzą dlaczego. Ale jednak są tacy, którzy już niczego nie muszą się bać, a dlaczego to się wkrótce okaże.

Szary

Powyższe smutne to ale prawdziwe. Pamiętajcie nikt wam nie da tyle ile obieca Prozach. (usunięte przez administratora)

edek

wybieram sie na rozmowe, ludzie z Prozachu odezwijcie sie i napiszcie czy warto sie u was zatrudniać ! Jakie zarobki zarobki konstruktorów jaka atmosfera? Płacą w terminie? Jakieś dodatki?????? Haloooooo?!

wołodyjowski
@edek 22.04.2016 09:42
wybieram sie na rozmowe, ludzie z Prozachu odezwijcie sie i napiszcie czy warto sie u was zatrudniać ! Jakie zarobki zarobki ko...

Płacą zazwyczaj w terminie, ale za dużo obiecują. Nie ma żadnych dodatków i raczej ciężko jest wywalczyć jakąkolwiek podwyżkę. Poleciłbym raczej jako praca na start bo jest szansa pracować przy dużych projektach.

soczek

@Oświęcimiak - dlaczego odradzasz? masz jakieś doświadczenie z tą firmą? może ktoś się podzieli opiniami? podobno firma ma się coraz lepiej.. pozdro

Oświęcimiak
@soczek 20.04.2016 22:03
@Oświęcimiak - dlaczego odradzasz? masz jakieś doświadczenie z tą firmą? może ktoś się podzieli opiniami? podobno firma ma się...

Odradzam. Znam ludzi z tej firmy co tam pracują lub pracowali. Ponadto można popytać ludzi na Synthosie, dlaczego dla nich nie robią już projektów. Jeżeli ktoś nie ma pracy, może warto się pokusić. Sam długo się zastanawiałem czy tam nie złożyć papierów. (usunięte przez administratora) Takie pogłoski są na mieście...

polanek
@Oświęcimiak 21.04.2016 06:21
Odradzam. Znam ludzi z tej firmy co tam pracują lub pracowali. Ponadto można popytać ludzi na Synthosie, dlaczego dla nich nie...

byłem na rozmowie, wszystko wydaje się być ok.. ale nie jestem pewien, po przeczytaniu Waszych opinii. nie znam nikogo kto tam pracuje lub pracował wcześniej, więc brak informacji z pierwszej ręki. pytanie czy warto walczyć o tę robotę?

Oświęcimiak

Zdecydowanie odradzam. Doradca techniczno-handlowy potrzebny, bo nie mają chyba roboty.. Szukają zresztą projektantów każdej branży. Smutna firma.

Kacper

Zdecydowanie odradzam.

Zostaw opinię o Prozach S.A. - Oświęcim

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prozach S.A.