PROFI PROJEKT Sp. J.

Kraków

Opinie o PROFI PROJEKT Sp. J.

Wqt
użytkownik zarejestrowany

To prawda. Szkolenia to bardzo dobra sprawa @also. I z tego co widzę w ofercie to trzeba mieć znajomość systemów budynkowych, sterowników przemysłowych PLC i bardzo dobrą znajomość obsługi AutoCAD.

klwx

Tak, Firma poszukuje taniej siły roboczej. Proszę Cię kolego, na wstępie zaproponują 1800zł na rękę bez możliwości podwyżki przez najbliższe lata. Chociaż naobiecują krocie, szkolenia rozwój itp. Oprócz AKPiA będziesz robił również elektrykę i niskieprądy. Wszystko będziesz musiał robić na wczoraj. Generalnie firma dobra, by liznąć trochę autocada i popatrzyć na czym polega projektowanie. Góra dwa lata potem trzeba zmieniać, bo się stoi w miejscu i się człowiek nie rozwija.

Zostaw opinię o PROFI PROJEKT Sp. J. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PROFI PROJEKT Sp. J.