PRO-MAKS SP. z o.o. sp. kom.

Radzionków

Opinie o PRO-MAKS SP. z o.o. sp. kom.

Zuzanna

@pastazavocadoto ważna informacja, że firma się powiększa i rozwija. Rzeczywiście, obecnie poszukuje osób na stanowisko Doradca ds. produktów bankowych. Co możesz powiedzieć o tym jak wygląda praca w PRO-MAKS na tym stanowisku?

pastazavocado

Istny idiotyzm, ogłoszenia są cały czas bo firma się powiększa. Od dłuższego czasu nie było żadnych rotacji, jedyne co to ludzi przybywa. No cóż nie każdy się nadaje do sprzedaży czy też do pracy w banku. Jakby tak czytać te wszystkie fora o pracy to wszędzie nieroby wypisują takie brednie.

as

@maja nie wiaodmo jezeli Ci bardzo zalezy na pracy u nich to ja bym na Twoim miejsiu sie jakos osoboiscie z nimi skontaktował moze chociaz na jakis staz szukaja

kar....@@

Witam Zgadzam się z opinią @frghr, a osoba pod nickiem @shhh (doskonale wiem kto to pisze :-) ), kłamie tak jak w tej firmie wystarczy wpisać Alior Doradca Radzionków (dotyczy to wszystkich Waszych firm ) i można się przekonać czy nie szukacie nikogo do pracy, ogłoszenia są cały czas, a wpis pokazuje obłudę "bo widocznie każdemu odpowiada bieżąca atmosfera w firmie jak i to, że relacje między pracownikami odpowiadały każdemu teraz" jest dużym nadużyciem prawdy i to jest odpowiedź czy warto wejść w tą firmę.... P.s. przy wpisie " każdemu teraz"... , otóż widać że to samo co było. Ja osobiście jak moi przedmówcy nie polecam.

frghr

@ggf na 100% tak, tam są zawsze wolne miejsca, mało kto wytrzymuje nie polecam. Idźcie na samą rekrutacje to już wyczujecie klimat tej firmy.

mon

Dajcie spokój z tą żenadą, nigdzie nie znajdziecie takich komentarzy jak tu, "zdecydowany plus bo wynagrodzenie na czas", "będę aplikować", "ubezpieczenie", szkoda pisać, byle zwabić, chyba ze już wyciągnięte zostały wnioski z przeszłości i teraz jest wypłata na czas, ubezpieczenie, tak w tej firmie to duża zaleta i może zmiana, bo wcześniej nie było i nie wierzę za bardzo, że już tak jest. Ja przerabiałam i nie polecam, zgadzam się z komentarzem od PORA

KOR

NIE ZNOWU WY, TAK NIE TRZEBA BYŁO CZEKAĆ NA ODPOWIEDŹ, TYLKO U WAS TAKIE KOMENTARZE:-) ZALETY: - WYPŁATY W TERMINIE (POWTARZAM WSZĘDZIE TAK JEST, TO WASZ OBOWIĄZEK A NIE ZALETA PRACODAWCY) - UBEZPIECZENIE - UMOWA O PRACĘ ,(POWTARZAM WSZĘDZIE TAK JEST, TO WASZ OBOWIĄZEK A NIE ZALETA PRACODAWCY) - STABILNE ZATRUDNIENIE - TAK CO 3,4 MIESIĄCE KOGOŚ SZUKAJĄ, - PRZYJACIELSKIE STOSUNKI - CIEKAWE JAKIE STOSUNKI ?, KTO MA TE STOSUNKI PRZYJACIELSKIE, CHYBA PRACOWNICY Z PRACOWNIKAMI JAK SIĘ ŻALĄ JAK SĄ TRAKTOWANI. NIE POLECAM I PISZĄ NIEPRAWDĘ W TYCH KOMENTARZACH, PLUSÓW CIĘŻKO ZNALEŻĆ, -

Pora

Witam Podzielę się swoimi spostrzeżeniami w firmie PRO-MAKS Sp z o.o. Państwo W. , bardzo mnie bawią]cie wystawianymi przez Was komentarzami pozytywnymi, nie wszystkie mają sens bo pisanie "Zazwyczaj co 3-4 miesiące poszukują nowych pracowników na stanowisko bankowego doradcy klienta @irminka. Warto poczekać, dostajesz umowę o pracę i masz nawet ubezpieczenie" POKAZUJE ŻE DUŻO MIEJSCA NIKT TAM NIE ZAGRZEJE. radze bardziej przemyślane komentarze. Tak nowość umowa i ubezpieczenie ludzie gdzie tego nie ma to żaden atutu, a obowiązek pracodawcy - dalej na tym samym poziomie. Piszecie o szkoleniach wdrożeniowych - robi bank, nie firma PRO-MAKS, bo nie robili byście gdyby to kosztowało, jednakże praca jest nie miła, traktowanie pracowników jest mobbingowe, może dlatego szukacie co 3-4 miesiące ja osobiście NIE POLECAM !!!!!! Pozdrwaiam Panią i Panów.

akary

"wydaje mi się " - motto Pana Krzysztofie WYDAJE MI SIĘ , dobre pieniądze - buhaaaaaaaa, buahhaaaa na prawdę dobry żart, dziękuje za poprawę nastroju na początek dnia. Pozdrawiam i życzę udanych poszukiwań hahahahahaaaaaaa.

mar..

kto pracował ten wie... "naprawdę dobre pieniądze w Pro Marksie" dobre hahahahahaaaaa dobre :-) Żarty sobie robią Państwo Wąsowicz.

kol

Chyba sobie żarty robicie jakie wynagrodzenie dobre ? nie polecam

konrad

To jest firma Pośrednictwo ? czy Bankowa ?

Zostaw opinię o PRO-MAKS SP. z o.o. sp. kom. - Radzionków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRO-MAKS SP. z o.o. sp. kom.