Powiernik SA

Biała Podlaska

Opinie o Powiernik SA

Marta

Na stronie internetowej Powiernik SA można znaleźć informacje, że poszukiwani są kandydaci na stanowisko Profesjonalny Przedstawiciel. Co możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad odpowiedzią na tą ofertę pracy? W treści oferty nie ma zbyt wielu szczegółów na temat warunków zatrudnienia. Możecie powiedzieć coś więcej na ten temat?

Artur. w-wa

Współpracuję z Powiernikiem prawie od samego początku tj od 2013r. Jestem jednym z pierwszych przedstawicieli. Współpracy układa się bardzo prawidłowo. Jasno określone zasady wynagradzania. Wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie. Dodatkowym plusem jest miła i fachowa obsługa zarówno klientów jak i współpracowników.

Artur. w-wa

sde

@ALICJA a na jakie stanowiso do nich wyslyalas to cV? no pewnie ze warto wiadomo ze przecież nic tak na prawde się przez to nie traci taka prawda jest :D

Czy

Śmierdzi mlm

rum

Mają do sprzedaży bardzo unikalny produkt dla trochę zamozniejszych klientow. Bylem na rozmowie rekrutacyjnej.Umowa o wspolpracy (sprzedajesz - zarabiasz) Warunki finansowe przyzwoite.Ogólne wrażenie (firma, produkt,ludzie) OK.

Michał

Szukają przedstawicieli na całą Polskę, więc rzucili takie ogłoszenie. Nie bardzo wiem o co chodzi mixowi z tym, że muszą być zdesperowani... Jak ktoś chce coś sprzedawać w całym kraju to dziwne żeby miał przedstawicieli tylko w jednym mieście :D To tak jak byś miał agenta PZU tylko w Warszawie. Złożyłem CV i czekam na odpowiedź z warunkami i wiadomościami jak ta praca ma wyglądać.

Pracowałeś w firmie Powiernik Sp. z o.o.? Wiesz czy firma oferuje dodatki pozapłacowe? Czekamy na Twoją wypowiedź!

Zostaw opinię o Powiernik SA - Biała Podlaska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Powiernik SA