PharmaVitae Sp. z o.o. sp. k.

Pruszków

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 13 ocen.

Opinie o PharmaVitae Sp. z o.o. sp. k.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PharmaVitae Sp. z o.o. sp. k.

dziwne

myślę, że moi przedmówcy nie pracowali w korporacjach i nie znają warunków pracy w jakich można pracować. Atmosfera - jak najbardziej na plus. Pytanie, kto o jakich oczekiwaniach mówi - firma chce zatrudniać ludzi, którzy pracują i przynoszą efekty swojej pracy, a nie tylko przyjście do pracy w celach towarzyskich - choć nadal uważam, że niektórzy pracownicy mają inne priorytety w pracy! Pozdrawiam załogę.

Gutek

Pracowałem w różnych firmach i nigdy nie widziałem tak grobowej atmosfery. Coś jest pewnie na rzeczy. Co niektórzy to jakby kij od szczotki połknęli. Atmosfera fatalna. Zero benefitów .

Arnold
@Gutek 30.09.2017 09:54
Pracowałem w różnych firmach i nigdy nie widziałem tak grobowej atmosfery. Coś jest pewnie na rzeczy. Co niektórzy to jakby kij...

Gutek zgadzam się z Twoją opinią. Ten pracodawca zatrzymał się na rozwoju pracowników jakieś 20 lat. Cały pion zarządzający oraz co nie które osoby kierujące zespołem powinny przejść szkolenie z zarządzania personelem. Brak benefitów, a co więcej niestety nie zapewniają podstawowych narzędzi pracy. Nie tak buduje się zespół. Zespół to ludzie i oni o tym zapominają.

lalus

Zarobki porównywalne z kasjerem w lidlu, tylko że Lidl daje dobry socjal, tu na to nie licz. Żadnej opieki medycznej czy kart sportowych, o jakichkolwiek upominkami świątecznych też zapomnij, a nie są tylko nie dla pracowników a jako darowizna charytatywna i musisz się zrzucić, bo niby jest to dobrowolne alectak Cie Cisna że i tak wyłożysz kasę. "Taki niby dobry gest, ale nigdy w kwierunku prCownikow. żeby dostać premie musisz zrobić wszystko a i tak może się okazać, że nie zrobiłeś np. Promocji i możesz się oblizac. Ale jak już jakimś cudem uda się to kasę dostać, to raczej możesz za to zatankować samochód do pełna niż wyjechać na wakacje, no chyba że pod namiot do Sosnowca. plusem jest ze jak popracujesz tam kilka miesięcy to każdy inny pracodawca wyda Ci się wybawieniem. Plusem jest też to ze to dobra szkoła życia i po ty już żaden absurd nie będzie w stanie zadziwić. Zgodzę się również z przedmówcą, towar jest rarytasem klient dzwoni że potrzebuję np. 500 op jakiegoś leku a ty nie masz wcale, albo 50 pod wydział na cały teren, do tego dzieli się towar między przedstawicieli i telemarketing i mimo że ph sprzedają 5 lub w skrajnych przypadkach 20 razy więcej niż tele, różnica jest np. Taka ze ph dostaje 200 op a tele 170. Lista deficytow stałe ulega zmianie i raczej się poszerza. Import to nie głupia i ciekawa działka ale radzę skupić się na innych firmach. Firma bardzo się rozwinęła i sprzedaż poszła do przodu, tylko zakupy nie nadążają, takie efekty bardzo kiepskiego zarządzania i słuchania rad ludzi, którzy nie mają pojęcia o sprzedaży i pracy przedstawiciela. Zarząd raczej się nie udziela, przynajmniej nie rozmawia z pracownikami, jedyne informacje na temat działań i funkcjonowania firmy ma od stronniczego pionu zarządzającego, który stanowią dwie koleżanki, jedna doradza drugiej.

Jack

Najgorsza firma z którą miałem doczynienia.. Kombinatorzy brak towaru i pani dyrektor mówiąca że towar będzie od przyszłego miesiąca.. Brak kompetencji i wiedzy nt tego co się dzieje w rynku.. Telemarketing który ma więcej do powiedzenia niż dział sprzedaży.. Ogólnie pisząc firma krzak!! Omijać szerokim bardzo szerokim łukiem!!!

seris

@bocian wypłata jest na czas, nigdy z tym problemów nie było.

anonim

(usunięte przez administratora)

bernie

Tak prawo czuwa i patrzy a co chwilę hurtownie są zamykane za łamanie prawa. Tak wygląda biznes polegający na sprzedaży leków w imporcie/eksporcie równoległym.

anonim

(usunięte przez administratora)

Ada

A eksport leków to jest całkiem legalny? Wszyscy mówią, że zajmują się tym oszuści i kombinatorzy.

anonim

(usunięte przez administratora)

www

Od 2000 do 3000 netto. Na premię nie licz, bo to rzecz tylko w obietnicach a jak już ją będziesz miał dostać, to cię okradną i powiedzą, że nie wypłacają premii, bo za mało zarobili. Prosta sprawa z tą firmą. Zatrudniasz się, bujasz się kilka miesięcy a w tym czasie szukasz normalnej pracy w normalnej firmie farmaceutycznej. Musisz tylko umiejętnie mydlić im oczy. Większość osób nie ma zielonego pojęcia o sprzedaży i wierzą w każde bzdury, które im powiesz.

zainteresowany

A może ktoś coś o stanowisku KAM i może jakieś konkrety o tej firmie bo jak na razie to nie wiele przydatnych informacji.

mediana

Podrzędna firemka kilku cwaniaków nastawionych na szybki zysk. Takie firmy nazywa się garażowymi albo firmami krzakami.

anonim

(usunięte przez administratora)

aaa

Widocznie mało wiesz co się dzieje w tym syfie.

anonim

(usunięte przez administratora)

aaa

Buahahaha. Pod warunkiem, że nikt cie nie okradnie. Wyskoczy taki prezesina w następnym miesiącu i powie, że premii nie będzie wypłacać za miesiąc wstecz, bo za mało zarobił.

Zostaw opinię o PharmaVitae Sp. z o.o. sp. k. - Pruszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PharmaVitae Sp. z o.o. sp. k.