Oberthur Technologies R&D

Łódź

Opinie o Oberthur Technologies R&D

Julita

Co możecie powiedzieć na temat aktualnych szkoleń prowadzonych przez Oberthur Technologies R&D dla przyszłych młodych pracowników? Czy ktoś z Was uczestniczył w takim szkoleniu i może powiedzieć, czy jego zdaniem było ważne i pomocne? Na stronie tego pracodawcy widnieje również kilka ogłoszeń o pracę, np. Inżynier ds. wsparcia sprzedaży. Jak w Waszym zdaniem należy przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej?

Potencjalny pracownik

Firma robi wrażenie profesjonalnej ale niestety to tylko wrażenie:(Aż boję się pomyśleć co dzieje się z obietnicami po zatrudnieniu skoro już na rozmowie kwalifikacyjnej informują, że oddzwonią obojętnie jaka będzie decyzja i... cisza. A wystarczy powiedzieć, że jak nie będzie kontaktu w ciągu x tygodni to nie są zainteresowani.

Potencjalny pracownik

cśśś

Wiecie jakich średnich zarobków może się spodziewać programista java? Dobrze by się było załapać, bo pewnie dają stawki adekwatne do powierzanych zadań.

Jakie premie??? pracowałem tam 1,5 roku i nie słyszałem aby ktoś z szeregowych pracowników dostał premię.

Michał

Praca w Oberthur niczym się nie różni od niefajnej korporacji, zapierdziel za darmo i wymyślne systemy szkoleniowe-podwyżkowe, a o awansie można zapomnieć jak się nie chce pracować po 10h i wchodzić w tyłek liderowi no bo przecież "nie liczy się czas tylko wykonana pracy" - cytat firmowy, a pracy zawsze jest dużo. Bardzo dużo obiecują i ładnie mówią, ale po kilku miesiącach wszystko wychodzi na jaw. Nie polecam!

Michał

Beata Nowacka

@maciej - zapraszamy do aplikowania, nadal zatrudniamy Testerów Oprogramowania (zwłaszcza Automation QA). Mamy też inne oferty. O jakości naszej oferty najlepiej przekonać się osobiście na spotkaniu.

Beata

Zapraszamy na spotkanie, wynagrodzenie zależy od umiejętności. Prosze zaaplikować przez portal pracuj.pl

Beata Nowacka

@hg - W naszym centrum pracują zarówno programiści z 2-letnim jak i 10-letnim doświadczeniem. Od wiedzy i doświadczenia Kandydata, a także jego miękkich i językowych umiejętności zależeć będzie, czy otrzyma ofertę pracy i jakie zaproponujemy warunki finansowe. Zapraszamy do aplikowania i spotkania z nami. Ciągle mamy miejsce dla Programistów Javy, Scali, C++, AngularJS, RubyonRails. Jak widać wybór jest duży.

qq

Oberthur == dawne AMG - ta sama klika

życzliwy
@qq 30.06.2016 19:23
Oberthur == dawne AMG - ta sama klika

Dokładnie. To samo kółko wzajemnej adoracji. Hr na bardzo żenujący poziomie.

kompromis
@życzliwy 18.07.2016 18:31
Dokładnie. To samo kółko wzajemnej adoracji. Hr na bardzo żenujący poziomie.

Co masz konkretnie do zarzucenia HR? Kółko wzajemnej adoracji? To znaczy że co? Loża Masońska się tam otwiera? :)

Cichy Wielbiciel

Pani Beata jest taka fajna kobitka ... fiu fiu

nie taki wielbiciel
@Cichy Wielbiciel 15.06.2016 14:07
Pani Beata jest taka fajna kobitka ... fiu fiu

Fajna. tylko wredna i dwulicowa.

afasdfasf
@nie taki wielbiciel 12.08.2016 22:44
Fajna. tylko wredna i dwulicowa.

Bardzo delikatnie powiedziane:)

Beata Nowacka

Mamy dwa wakaty na stanowisko Programista C++, zapraszamy do aplikowania :)

Zostaw opinię o Oberthur Technologies R&D - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Oberthur Technologies R&D