NM-D Sp. z o.o. Sp. k.

Gdynia

Opinie o NM-D Sp. z o.o. Sp. k.

Laskonik

Pracuję w firmie, która jest obsługiwana przez tą firmę. Mogę się podzielić swoimi informacjami i spostrzeżeniami: - pracownicy faktycznie są w porządku (fajnie z nimi się współpracuje, rozmawia itp.) - co do rotacji, że jej nie ma to się nie zgodzę - niestety jest rotacja w tej firmie, lecz z tego co wiem pracownicy nie zostali wyrzuceni, czy coś w tym stylu, lecz sami postanowili odejść - co do wysokości płacy to nie mam pojęcia, lecz kolega na rozmowie rekrutacyjnej dostał propozycję poniżej 2k (więc słabiutko) - nie słyszałem, aby firma brała udział w jakiś fajnych, ciekawych tematach na rynku - nie spodziewałbym się rozwoju technicznego w tej firmie

Zostaw opinię o NM-D Sp. z o.o. Sp. k. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NM-D Sp. z o.o. Sp. k.