MP-MOSTY

Kraków

Opinie o MP-MOSTY

Integrity

Poszukuje asystenta projektanta mostowego, praca wawa. wojciech@intrgrity-consulting.com

Anonim

Firma robi ciekawe tematy i ambitne, atmosfera między ludźmi całkiem okey. Ale podejście prezesów do pracowników trochę słabe - na rozmowie obiecują góry złote, premie, nie wiadomo co , a później chuu... z tego jest. I Ci którzy nabrali doświadczenia i znudziło im się czekanie na te "premie" odchodzą zarabiać pieniądze :) ... i będą odchodzić póki cwaniaki nie dojdą do tego, że dobrze opłacony projektant/asystent może dużo więcej niż 4 nowo przyjęte osoby :)

endżajner

Witam Czy ktoś ma jakieś informację odnośnie tej firmy ? Jakie zarobki, atmosfera , kierownictwo ? Szukają teraz asystentów projektanta w różnych branżach, ktoś się wypowie ?

justina

hej :) wiem co aktualnie dzieje się w firmie, mianowicie szukają w krakowie kogoś na stanowisko asystenta projektanta mostowego, fajne warunki pracy, ciekawa praca przede wszystkim oraz korzystnie można na niej wyjść finansowo, no nie mówiąc już o tym, że można próbować dostać się na umowę o pracę ;)

Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie MP-Mosty Sp. z o.o.? Podziel się z nami tą wiedzą i dodaj swoją opinię.

Zostaw opinię o MP-MOSTY - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MP-MOSTY