SIEGER Personaldienstleistungen GmbH

4.8 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o SIEGER Personaldienstleistungen GmbH

Pracodawca

 Aktualność
Drodzy użytkownicy portalu GOWORK.PL bardzo dziękujemy za Wasze opinie na temat pracy w naszej firmie. Wszystkie komentarze są dla nas niezwykle ważne, zarówno pozytywne, jak i te negatywne. Każdy feedback  jest ogromną dawką wiedzy na temat naszych działań.
Zachęcamy do merytorycznej dyskusji i zadawania pytań na portalu lub bezpośredniego kontaktu z nami : kontakt@siegerpersonal.de
Prosimy aby pamiętać, że wolność słowa ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie daje przyzwolenia do naruszania dóbr osobistych innych osób czy pisania nieprawdziwych informacji. 
Pragniemy poinformować, że wpisy niezgodne z regulaminem serwisu lub sprzeczne z polskim prawem komentarze będą usuwane przez Administratora oraz będą wyciągane konsekwencje prawne.

Z poważaniem, 
Zarząd firmy.
Łukasz
Były pracownik
@Pytanie

Pracowałem prawie trzy lata. Większość ludzi naprawdę OK. Kasa zawsze sie zgadzała. Musiałem niestety odejść ze względu na rodzinę. Ostatnia wyplata wypłacona w 100% a może i więcej. Jak w przyszłości sytuacja pozwoli, to wrócę.

Pracodawca
Pracownik
@Sebi

Jesli mowi Pan po angielsku mozna tak zaczac. Warunkiem jest jednak to, ze poduczy sie Pan na miejscu w ciagu kilku miesiecy niemieckiego.

Piotr
Pracownik
@Małgorzata

Umowa o prace określa szczegółowo wszystkie warunki ( na okresie próbnym i po nim). Jak do tej pory ( 4 lata ) wszystko sie zgadza. Co ważne , umowa jest od początku na czas nieokreślony. Pozdrawiam

2
Sebi
Kandydat
 Pytanie
@Pracodawca

Witam, Widzę że język niemiecki jest tutaj warunkiem którego nie spełniam aczkolwiek mówię po angielsku i mam doświadczenie w Orlen Transport włącznie z załadunkami na PCK Schwedt . Czy akceptujecie kierowców bez języka niemieckiego ? Pozdrawiam

XZ Nowy wpis
Inne

Czy jest tu może ktoś kto pracował jako monter? Udało mi się odszukać ofertę do systemów wentylacyjnych oraz drzwi przemysłowych. Piszą w niej o zarobkach liczonych od 2,900 do 4,000 euro. Ciekawi mnie omówienie tej rozbieżności. czy ktoś mógłby się na nią zdobyć? Czy warto próbować?

Nowy wpis

Pracodawca

@XZ

Chętnie udzielę odpowiedzi, 00491772594870. K . Sieger

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Janek

Były pracownik

25.01.2024 04:01

Na jakim stanowisku pracowałeś/aś i na czym ono polegało? Napisz, co robiłeś/aś na co dzień w firmie, czym się zajmowałeś/aś?

Janek ikona wywiad

Pracowałem jako kierowca ciężarówki. Obsługiwałem klientów indywidualnych oraz firmy.

Co było powodem zakończenia współpracy z firmą? Czy z pracy zrezygnowałeś/-aś sam, czy zwolniono Cię? Czy jakaś konkretna sytuacja wpłynęła na zakończenie Twojej współpracy z firmą?

Janek ikona wywiad

Powodem zakończenia pracy było znalezienie zatrudnienia w Polsce. Obecnie jestem związany z firmą zajmującą się górnictwem.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

Janek ikona wywiad

Pracowałem w systemie 2/2. Oznacza to, że 2 tygodnie pracowałem około 6-14 godzin dziennie, następnie wracałem do miejsca zakwaterowania. Zarobki kształtowały się na poziomie około 2000 euro na rękę.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

Janek ikona wywiad

18 miesięcy.

Jakie dwa (lub więcej) pozytywne aspekty pracy w tej firmie mógłbyś/mogłabyś wskazać?

Janek ikona wywiad

Firma zapewniała zakwaterowanie dla pracowników w dobrych warunkach. Podobał mi się także system zmianowy, zapewniający 2 tygodnie urlopu co miesiąc. Uważam także że moje wynagrodzenie było na dobrym poziomie.

Jakie dwa (lub więcej) negatywne aspekty pracy w tej firmie mógłbyś/mogłabyś wskazać?

Janek ikona wywiad

Niektórzy współpracownicy zachowywali się nieodpowiednio i tym zakłócali spokój innym pracownikom mieszkającym w hotelu.

Jakie były możliwości rozwoju na Twoim stanowisku / w Twoim dziale? Z czego to wynikało?

Janek ikona wywiad

Raczej nie było możliwości rozwoju. Praca kierowcy wiąże się z po prostu z pokonywaniem wyznaczonych tras i odpowiednim transportem towaru.

Czy firma planowała szkolenia i jak często się odbywały? Napisz jakich obszarów/ tematyki dotyczyły.

Janek ikona wywiad

Szkolenia odbywały się systematycznie, co kilka miesięcy. Organizowane również były kursy językowe.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Janek ikona wywiad

Ogólnie bardzo dobra, nie licząc niektórych osób mieszkających w hotelu.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Janek ikona wywiad

Bardzo dobra. Pracodawca zawsze potrafił wysłuchać każdego i rozwiązać każdy problem.Janek Nowy wpis
Były pracownik

Pracowałem w tej firmie około 18 miesięcy. Właściciel firmy wraz z żoną to ludzie bardzo kompetentni, pomocni!! Służący pomocą swoim pracownikom. Pieniądze zawsze na czas. Praca dla ludzi którzy chcą pracować ( nie dla idiotów i alkoholików). Polecam tą firmę !!

Pytanie
 Pytanie

Czy jest możliwość pracy w SIEGER Personaldienstleistungen GmbH na część etatu?

Pracodawca
Inne
@Pytanie

Mamy systemy 4/1 i 2/2.

JY
Inne
@Pracodawca

Który z nich może być obecnie bardziej preferowany? Teraz gdy zaglądam w te oferty n przy forum to widzę, że otwarta jest rekrutacja właśnie na system 4 / 1. Dodatkowo czy nie będzie kiedyś w planach prowadzenie jeszcze inne opcji na trasy?

Pracodawca

@JY

Ponieważ nie śpimy w ciężarówkach, codziennie wracamy do mieszkań. Większość kierowców wybiera system 4/1. Oprócz obecnych systemów 4/1 i 2/2, nie planujemy wprowadzenia innych rozwiązań.

Kierowca ADR
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Zaczynam od 3 stycznia 2022

Pytania

Na tą chwilę brak

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę
Pytanie
 Pytanie

Czy w SIEGER Personaldienstleistungen GmbH wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

pracodawca
Pracownik
@Pytanie

Tak, co miesiąc przyznawane są premie za bezwypadkową jazdę, dodatek urlopowy, dodatek świąteczny oraz dodatki za godziny sobotnie, niedzielne i nocne. Dodatkowo także co miesiąc bon paliwowy.

Łucja
Inne
@pracodawca

Hej :) To ile wtedy wychodzi na rękę? Właśnie wrzucili ofertę pracy na kierowcę za 3 5000 -5 000 euro. Zgadza się to?

HS
Kandydat
 Pytanie

Ta różnica w euro to co to jest? czyli to średnia z tych dodatków i innych, które zostały wypisane wyżej? Mam teraz ofertę na cysternę przed sobą i pisa o 20 tys zł max. Sys 4 /1 . co sadzicie? Jakie jest to zakwaterowanie z opisu?

Pracodawca

@HS

Płacimy stawki godzinowe zróżnicowane w zależności od wykonywanej pracy. Stąd wynikają takie widełki. Pokoje jednoosobowe dostępne w mieszkaniu 3-4 pokojowym. Pozdrawiam. K Sieger

Łucja
Inne

Podają tutaj w ogłoszeniu, że kierowca cysterny ma wynagrodzenie: 14 - 20 tys. zł, a ile tak przeciętnie faktycznie wychodzi? Ktoś z panów kierowców dałby znać, bo mąż chce składać dokumenty, ale chcemy wpierw zarobki poznać :)

Pracodawca

@Łucja

Zarobki maja duze "widelki" ze względu na rodzaj wykonywanej pracy czy ilosc przepracowanych godzin. Prosze po prostu zadzwonić i dowiedziec bezpośrednio. 00491772594870. Pozdrawiam. Karol Sieger

Bartosz
Inne

Jest praca dla kierowcy cysterny C+E z ADR w Stuttgarcie. Widziałem że 12 godzinne zmiany z codziennym powrotem na bazę. A jak z zakwaterowaniem? Firma zapewnia i pokrywa koszty czy trzeba samemu o to zadbać i opłacić? Ktoś wie?

Pracodawca

@Bartosz

Dzień  dobry, firma zapewnia odpłatne zakwaterowanie. Pozdrawiam. K Sieger

Bartosz
Kandydat
@SIEGER Personaldienstleistungen GmbH

Ok, a jak z językiem? Trzeba znać przynajmniej komunikatywnie? Słaba znajomość niemieckiego może być powodem rezygnacji z mojej aplikacji?

Pracodawca

@Bartosz

Dzień dobry, znajomość języka jest jednym z kryteriów weryfikacji CV. Jeśli ma Pan więcej pytań, proszę po prostu zadzwonić. Pozdrawiam. K Sieger

Emilia
Kandydat
@SIEGER Personaldienstleistungen GmbH

W ogłoszeniu na to stanowisko widełki to 14 - 20 tys. zł. Co jest brane pod uwagę przy ich ustaleniu? :) Jakieś dodatkowe uprawienia czy może doświadczenie?

Pracodawca
Inne
@Emilia

Roznica w wynagrodzeniu wynika z ilosci przepracowanych godzin jak i charakteru pracy np.jazda w nocy, jazda z przyczepa czy naczepa.

Ireneusz
Kandydat

Dzień dobry Jestem zainteresowany pracą jako kierowca Jak długo trzeba czekać na kontakt z firmy po złożeniu aplikacji

Pracodawca

@Ireneusz

Dzień dobry, w wypadku pozytywnej weryfikacji CV odpowiadamy w terminie 1-4 dni. Pozdrawiam serdecznie. K Sieger

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w SIEGER Personaldienstleistungen GmbH? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na GoWork.pl pojawiło się 17 sierpnia kilka ogłoszeń.

Pracodawca

@Pytanie

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Szukamy odpowiedzialnych i zmotywowanych pracowników na stanowisko Kierowca cysterny C+E / ADR. Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę, atrakcyjne zarobki i ponadstandardowe benefity m.in. do 42 dni płatnego urlopu. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod nr telefonu 00491772594870. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Możesz również wysłać do nas swoje CV odpowiadając na ogłoszenie rekrutacyjne, a wtedy to my zadzwonimy do Ciebie.

Pracodawca

 Aktualność


SIEGER Personaldienstleistungen GmbH 


to rzetelna rodzinna firma współpracująca z solidnymi i sprawdzonymi partnerami.


Obecnie poszukujemy odpowiedzialnych i zmotywowanych pracowników na stanowisko Kierowca cysterny C+E / ADR.
Miejsce pracy: Niemcy / Stuttgart


 
Opis stanowiska:

 • Praca kierowcy cysterny w systemie 12-godzinnym (2-zmianowym, codzienny powrót do bazy).Obowiązki:

 • Transport paliw płynnych

 • Samodzielny załadunek i rozładunek pojazdówWymagania:

 • Komunikatywny niemiecki 

 • Prawo jazdy kat. B, C+E

 • Uprawnienia ADR rozszerzone (cysterny)

 • Gotowość do pracy zmianowej, również w niedziele i świętaOferujemy:

 • Atrakcyjne, wypłacane regularnie zarobki

 • Możliwość zakwaterowania

 • Szkolenie przygotowujące

 • System 4/1

 • Możliwość pobierania niemieckiego zasiłku na dziecko

 • Stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę, ubezpieczenie społeczne, możliwość zdobycia niemieckiej emerytury, płacę ustaloną na warunkach niemieckich

 • Umowa na czas nieokreślony

 • Wynagrodzenie: 14 - 20 tys. zł

 • Do 42 dni płatnego urlopu
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.
Numer kontaktowy: 00491772594870.
Model
 Pytanie

Ile się naprawdę zarabia na czysto za miesiąc???

Krzysztof
Inne
@Model

Też mnie ciekawi ta kwestia, mam nadzieję że niedługo ktoś powie coś na ten temat. Jeśli dowiesz się czegoś z innego źródła to proszę podziel się ze mną tym co wiesz.

Za info o kasie masz problem
@Model

Dzwoń do Pana K. jest zakaz udzielania info o kasie.

pracodawca
@Model

O warunki finansowe proszę pytać telefonicznie. Nie udzielamy takich informacji na ogólnodostępnym forum. Pozdrawiam.

Model
@pracodawca

Witam serdecznie ...Można prosić o numer telefonu w celu zapoznania się z warunkami pracy . Dziękuję i pozdrawiam

Rudy
Inne
@Model

To zależy od wielu czynników, pracowałem w firmach gdzie wynagrodzenie było tylko dodatkiem do tego co ugrasz.

Administrator

Czy w mieście Stuttgart da się zarobić więcej niż 10400 pracując jako Kierowca Kat. C+E?

Henio
Pracownik
@Administrator

Jak pracowałem bez systemu, na trzeciej klasie miałem ok. 3500€ na rękę i 30 dni płatnego urlopu w roku.

Pracodawca

 Aktualność
Drodzy użytkownicy portalu GOWORK.PL bardzo dziękujemy za Wasze opinie na temat pracy w naszej firmie. Wszystkie komentarze są dla nas niezwykle ważne, zarówno pozytywne, jak i te negatywne. Każdy feedback  jest ogromną dawką wiedzy na temat naszych działań.
Zachęcamy do merytorycznej dyskusji i zadawania pytań na portalu lub bezpośredniego kontaktu z nami : kontakt@siegerpersonal.de
Prosimy aby pamiętać, że wolność słowa ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie daje przyzwolenia do naruszania dóbr osobistych innych osób czy pisania nieprawdziwych informacji. 
Pragniemy poinformować, że wpisy niezgodne z regulaminem serwisu lub sprzeczne z polskim prawem komentarze będą usuwane przez Administratora oraz będą wyciągane konsekwencje prawne.

Z poważaniem, 
Zarząd firmy.
Mariusz
Pracownik

Praca jak na cysternach w Orlenie, na zmiany. System 4/1 czyli 11 tygodni w roku w domu. Pokój jednoosobowy. W Orlenie miałem netto w PLN tyle co tutaj brutto w EUR. Ludzie OK. Wypłata od 7 lat zawsze 10.-12. każdego miesiąca.

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Łukasz
Były pracownik

tak jest

Tomek
Pracownik
 Pytanie

Zastanawiam się czy naprawdę nie można w żaden sposób ukrócić tego hejtu. Jakieś anonimowe albo rozgoryczone ludki piszą bzdury i szkalują ludzi i firmę. Nie ma na to jakiegoś paragrafu?

Pracowałem
Były pracownik
@Tomek

Tomeczku drogi, za pisanie prawdy nie ma paragrafu. Jak już postanowisz wystawić nosa poza tą firmę to zobaczysz że życie może być lepsze :)

anonim
Były pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Krzysztof

Czy osoby bez doświadczenia mogą liczyć na zatrudnienie w Sieger? Jeśli tak, to czy są dla nich przygotowane jakieś kursy i szkolenia? Daj znać jak to tu wygląda, czekam na odpowiedź. :)

Pracodawca

a może by tak Henio i Mario ( nigdy nie miałem pracowników o takich imionach) mieli na tyle odwagi i podpisali sie swoimi prawdziwymi nazwiskami. Hejtować anonimowo jest bardzo łatwo, z chęcią skonfrontuje sie z prawdziwymi osobami i faktami. Zastanawiającym jest to, ze żaden z Panów nie narzekał jak pracował, dopiero po otrzymaniu wypowiedzenia wszystko jest niedobre. Po częsci rozumiem to rozżalenie, w dzisiejszych czasach być jako kierowca zwolnionym..to boli. I poszukać teraz porównywalną prace bez znajomości języka i na takich warunkach jak u nas...no, nie łatwo. A propos, Panie Mariuszu, podając w poprzednim poscie swoje zarobki muszę stwierdzić ze albo mija sie Pan z prawda, albo ma Pan problemy z matematyką. Poza tym narzeka Pan dosłownie na wszystko ( łącznie z uszkodzonym termostatem). Dlaczego nie napisze Pan n.p. o bezprocentowej pożyczce czy zaliczkach, które Pan otrzymywał. Dlaczego nie napisze Pan ze jak nie miał Pan czym dojeżdżać do pracy, po prostu, po ludzku sam zaoferowałem Panu mojego E-Bika , którego używał Pan przez wiele miesięcy. Panowie, miejcie odwagę i podpiszcie sie prawdziwymi nazwiskami. I jeszcze trochę informacji dla specjalistów od HR: pakiety ogloszen są wykupione co najmniej do konca roku.

Mario
Były pracownik
@Pracodawca

Jeżeli chodzi o matematykę to wydaje mi się że każdy umie doskonale policzyć swoje wynagrodzenie ,to u pana jest problem z kaięgowym bo co miesiąc coś urywał , może on lub ona nie potrafią liczyć.

Pracodawca
Pracownik

Wiesio, (nigdy nie mialem takiego pracownika) jesli masz mi cos do zarzucenia, to badz na tyle odwazny i zamiast hejtowac anonimowo podpisz sie i podaj konkretne fakty. Z checa odpowiem na wszystkie zarzuty. Tylko prosze o nieanonimowe konkrety.

Pracodawca
Pracownik
@Mario

Panie Mariuszu,chyba Pan nie zaprzeczy, ze jesli byly niewielkie pomyłki z naszej strony, to byly wyrównane w następnym miesiącu. Natomiast kwoty, ktore Pan podaje, nie odpowiadają prawdzie.

Mario
Były pracownik
@Pracodawca

Zgadza się wyrównał pan w kolejnym miesiącu, ale w kolejnej

Mario
Były pracownik
@Mario

Było wyrównanie, ale przy każdej wypłacie coś się nie zgadzało i tak co miesiąc trzeba się upominać .

Przemysław Piekarski
Kandydat

Doceniam takie stwierdzenia. Jeśli naprawdę w tej firmie docenia się uczciwość i sumienność, to już się cieszę. Nie muszę i nie chcę być anonimowy ????

anonim
Kandydat

(usunięte przez administratora)

Łukasz
Pracownik
 Pytanie

Jakieś konkrety? Długo tam pracowałeś?

Pracownik
Były pracownik

Niby złote góry, niby wszystko super ale coś jest nie tak w tej firmie. Nie wyjdzie na Twoje mimo iż masz racje.

Tomek
Pracownik
 Pytanie
@Pracownik

Jakieś konkrety?

Pytanie
 Pytanie

Jak się pracuje z ludźmi z SIEGER Personaldienstleistungen GmbH?

Piotr
Pracownik
@Pytanie

System pracy podobny jak w Orlenie. Od czasu jak Sieger zwolnił sześciu kombinatorów, atmosfera wyraźnie sie poprawiła. Pozdrawiam

Piotr
Pracownik

Za mówienie prawdy nikt nie musi nic płacić. A jak widać niektórych prawda boli. Poza tym nie znam żadnego Wiesia, ktory pracowałby u nas. Podpisz sie prawdziwym imieniem jeśli masz odwagę.

Łukasz
Były pracownik
@Pytanie

Pracowałem prawie trzy lata. Większość ludzi naprawdę OK. Kasa zawsze sie zgadzała. Musiałem niestety odejść ze względu na rodzinę. Ostatnia wyplata wypłacona w 100% a może i więcej. Jak w przyszłości sytuacja pozwoli, to wrócę.

Łukasz
Pracownik
@Piotr

Pracowałem prawie trzy lata. Większość ludzi OK, Kasa zawsze sie zgadzała. Ostatnia wyplata 100% a nawet więcej. Musiałem odejść ze względu na rodzinę. Jeśli sytuacja sie ułoży, będę próbował wrócić .

Polizei
Inne

Teraz pracuje jako sprzątaczka u pana s.????

Xxxxx
Były pracownik
@Polizei

Coś Ty.. w tej firmie trzeba się mocno postarać żeby Cię zwolnili, co dla wielu osób jest na plus :D

Zostaw merytoryczną opinię o SIEGER Personaldienstleistungen GmbH - Rottenburg

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w SIEGER Personaldienstleistungen GmbH?

  Zobacz opinie na temat firmy SIEGER Personaldienstleistungen GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w SIEGER Personaldienstleistungen GmbH?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy SIEGER Personaldienstleistungen GmbH?

  Kandydaci do pracy w SIEGER Personaldienstleistungen GmbH napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SIEGER Personaldienstleistungen GmbH
Przejdź do nowych opinii