Stargard Szczeciński

Opinie o Odbycie praktyki zawodowej zgodnej z obowiązującym programem nauczania w zakładzie ogólno-budowl

leo

masakryczna firma, o budowlance nie maja pojecia, jak oni moga kogos czegokolwiek nauczyc????????

Zostaw opinię o Odbycie praktyki zawodowej zgodnej z obowiązującym programem nauczania w zakładzie ogólno-budowl - Stargard Szczeciński

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Odbycie praktyki zawodowej zgodnej z obowiązującym programem nauczania w zakładzie ogólno-budowl