Opinie o Pałac na Wodzie Sp. z o.o. w Staniszów

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Pałac na Wodzie Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pałac na Wodzie Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pałac na Wodzie Sp. z o.o. w Staniszów

Luki

W jaki sposób zostali Państwo (usunięte przez administratora) w sprawie wesela? My zastanawiamy się nad organizacją wesela w Pałacu na Wodzie. Moglibyśmy się dowiedzieć czegoś więcej. Przyznam szczerze że komentarze na różnych portalach raczej zniechęcają.

Wybierając ten hotel starałem się nie zwracać uwagi na opinie na różnych stronach i sprawdzić samemu. Jak się okazało niestety potwierdziło się to, co jest opisane na wszelakich stronach. Rezerwowałem apartament, przyjechałem, wypełniam kartę meldunkową (dalej jestem przekonany, że dostanę apartament, jak widnieje na rezerwacji), odbieram kartę do pokoju, wchodzę na pierwsze piętro i ku mojemu zaskoczeniu jest to zwykły pokój dwuosobowy, w którym na ścianach są plamy a w prysznicu włosy. Schodzę na dół i informuje panią w recepcji, że nastąpiła pomyłka.. Niestety pani nie była w stanie mi pomóc i jedyne co usłyszałem to "przepraszam, nie wiem jak do tego doszło ale nie mamy już wolnych apartamentów" (mimo, że rezerwacji dokonywałem z dość sporym wyprzedzeniem i spokojnie załoga hotelu miała czas na przekazanie mi informacji o braku tego, co zakupiłem) i zaproponowała mi wino do pokoju w ramach rekompensaty. Nie zgodziłem się na to i chciałem skontaktować się z kierownikiem, lecz niestety nie było takiej opcji. Wróciłem do pokoju, za chwilę ktoś puka do drzwi, weszła pani i zostawiła wino na stole. Nie chcąc robić awantury stwierdziłem, że zostanę w tym pokoju a rano porozmawiam z kierownikiem, niestety pani kierownik była dość niemila i powiedziała, że nie mieli apartamentów i nie mogła nic zrobić... Tylko dlaczego nikt mnie o tym nie poinformował ? Mam nadzieje, że w końcu zmienią swoją strategie i zaczną prowadzić ten hotel jak należy, więcej tam nie wróce.

Praca na recepcji

Takiego czegoś jeszcze nie widziałem,wypłaty wynagrodzenia co 3 miesiące Jeżeli np będzie Pan pracował styczeń luty marzec pierwsza wypłatę dostanie pan w kwietniu i tak dalej i tak dalej Ja piiiierdlleee nie wierzę System pracy 12 godzinny od 9do 21 Żyć nie umierać

Dominika

Czy firma zatrudnia pracowników? Nikt tu nie podzielił sie swoimi spostrzeżeniami, jakiś powód?

@Dominika

Pałac na Wodzie zatrudnia ponad 20 pracowników.

@Pałac na Wodzie Sp. z o.o.

W Pałacu większość zatrudnionych osób to ludzie z Ukrainy. Polacy już wiedzą, że nie warto tam nawet składać cv

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Była pracownica

Nie polecam pracy w SPA. Ciągłe nachodzenie, brak możliwości chwili odpoczynku bo trzeba ciagle coś robić. Jak nie było zabiegów kazano mi sprzątać kible i czyścić dokładnie wszystkie prysznice i sauny codziennie (mimo iż to nie należało do moich obowiązków) bo straszono mnie, że dostane ochrzan od dyrektorki że jest brudno i ona będzie chodzić niezadowolona. Dyrektorka to jakaś pomyłka! Kobieta która była księgowa w Pałacyku nagle przejęła posadę dyrektorki, nie nadaje się kompletnie. Straszna atmosfera, strasznie słabe wynagrodzenie, straszni właściciele wraz z dyrektorka. Jak się pożegnałam z nimi to na koniec usłyszałam tekst że otwierają mi drzwi do kariery w biedronce co było żenujące i nawet ani właścicielka ani dyrektorka nie umiały podać mi ręki na do widzenia. Więc stanowczo odradzam tam prace.

Pracownik Biedronki
@Była pracownica

HAHA niech się śmieją, ale w biedronce na większym luzie można więcej zarobić niż niby w tym pałacyku :) No tak, ale pracując w takim obiekcie możesz poczuć się prestiżowo to jest ten plus.... :D Ale potem w sklepie za prestiż zakupów nie zrobisz, tylko za kasę haha!

Karol

W jaki sposób zarówno Ty, jak i grupa, o której wspominasz, zostaliście rzekomo poszkodowani przez firmę Pałac na Wodzie? Proszę o wyjaśnienie dodanego wpisu.

Maria

Muszę powiedzieć, że sprawa wygląda na bardzo poważną. Oczywiście - to zrozumiałe, iż chcecie spokojnie żyć, a nie włóczyć się po sądach. Jakie działania zatem zamierzacie jeszcze podjąć?

Jadwiga
@Karol

Już raz odpisałam ,ale usunięto moją odpowiedź.Piszę więc ponownie że jesteśmy (usunięte przez administratora) ,zapewniano nas przy kupnie apartamentu że mają pieniądze, że będą płacić czynsze .Miało być pięknie a okazało się że są bankrutami i zalegają z płatnościami już półtora roku i nic nie wskazuje na to żeby miało się to zmienić bo zadłużeni są po uszy .Stworzono nam piekło na ziemi sądy ,komornicy ,ludzie ulokowali duże pieniądze w tym Pałacyku biorąc nawet kredyty na zakup apartamentu .Chcemy żyć spokojnie a nie szarpać się z tym szalonym właścićielem Pałacu Na Wodzie

Czy Pałac na Wodzie Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Oczywiście studenci również mogą aplikować.

Emilia

Czy jesteś, lub byłeś pracownikiem tego miejsca? Zaległości w wypłacie wynagrodzenia są rzeczywiście dużym problemem, czy pracodawca wyjaśnił, jaka jest ich przyczyna? Może przez ostatni miesiąc sytuacja została uregulowana. Daj proszę znać, jak to wygląda obecnie.

Anonymous
@Emilia

(usunięte przez administratora) Chcesz żebyśmy napisali ze Palac zapłacił za czerwiec i lipiec? Tak zapłacił. Ale sierpień, wrzesień, październik i listopad nie są zapłacone. Nie pierwszy raz obiecali zapłacić, czy ureguluja to sie okaże. (usunięte przez administratora) Jeśli by mnie ktos pytał czy wejść w ten biznes z Palacem i zainwestować u nich to bym polecił kazdemu poczytanie opinii i przemyślenie, a potem ewentualne decyzje. (usunięte przez administratora) Ale obiecuję, że jeśli uregulujecie cały dług to też to tutaj wrzucę.

Basia

Nie polecam pracy w SPA.

Pracuję

Ja pracuję już ługi czas i jestem zadowolona.. jak ktoś lubi pracować przy organizacji imprez to będzie dobre miejsce dla niego :)

Adek

Znów poszukują pracowników recepcji, czy warto tam aplikować teraz? Ponoć z tego co czytam jest nowy zarządzający? Znam inne hotele w okolicy i szukam pracy na stałe, ale po tych nowościach, które przeczytałem w Waszych postach sam nie wiem, co o tym wszystkim myśleć. Pomóżcie!

bal
@Adek

Poszukujemy pracowników recepcji z uwagi na to, że 2 osoby zdecydowały się na pracę zagranicą i wyjazd z powodów osobistych.

@bal

Z tego co poczytałem nie zdecydowałem się na pracę, jednak wolałbym dostać wypłatę. Nie stać mnie na wolontariat. Poza tym chyba kiepsko płacą, skoro pracownicy uciekają za granicę.

Aga K.
@Adek

Pracuję w Pałacu od stycznia i nie narzekam. Atmosfera jest super. Wiadomo są dni kiedy jest stres ale gdzie go nie ma tym bardziej w branży hotelarskiej. Jeżeli chodzi o wypłaty to jeszcze nigdy nie było sytuacji aby były opóźnione. Zawsze są na czas a wielokrotnie jeszcze kilka dni przed regulaminowym terminem.

P

Z ciekawości, nowa panią dyrektor o której piszą pracownicy wychwalajacy szefostwo jest Anna S?

@P

Tak

@P

Tak, chodzi o Annę Sz.

mg

Negatywne opinie na temat pracodawcy zawsze mają odniesienie do osoby, która je pisze. Osoby, które są zaangażowane w pracę i wykonują ją sumiennie nie mają powodu wystawiać takich opinii. Wszyscy czytają złe opinie pracowników, a nikt nie zastanowi się nad tym, że może to właśnie pracownik w czymś zawinił? Ja jestem zadowolona, po okresie próbnym otrzymałam normalną umowę, wynagrodzenie jest wypłacane na czas, nadgodziny odbierane w dniach wolnych lub wypłacone. Atmosfera w porządku. Nowa Dyrektor stara się poprawić wizerunek miejsca, który psują złe opinie byłych pracowników, którzy nie potrafili pracować w zespole i zaangażować się w tworzenie miejsca, do którego Goście będą wracać. Na tym powinno zależeć wszystkim pracownikom, bo dzięki temu mają pracę. Pracownicy z Ukrainy aktualnie są zatrudniani wszędzie, bo jak widać Polakom się nie chce pracować, wolą zasiłki i inne takie... Tutaj nie ma znaczenia skąd pracownik jest, ma znaczenie jakie ma nastawienie do pracy, jaki ma charakter i jakim jest człowiekiem. Wszędzie będą dobre i złe opinie, czasem po prostu warto przekonać się na własnej skórze, a nie czytać opinie ludzi, którzy w Internecie królują, a w normalnym życiu mało co sobą reprezentują.

Nicki Martin

To chyba nowa dyrektor sama sobie słodzi tutaj komentarzami, kto by inny pisał z takim przesadzonym szacunkiem i z Wielkiej Litery Nowa Dyrektor, szkoda, że nie użyła Pani CAPS LOCK-a. Widać, że cyrk na kółkach tam się odprawia, a Nowa Dyrektor na swoim prywatnym profilu reklamuje pałac, chyba tak cienko przędą, że nie stać ich na profesjonalną kampanię w mediach?

Tosia
@mg

Sama Dyrektor to chyba pisze. Hahaha. Żenujące!

@Tosia

Widać, że niektórych hobby to interesowanie się życiem/pracą innych, a nie swoim. Jestem jednym z pracowników i wyrażam swoją opinię (a tu właściwie powinny się znajdować opinie obecnych i byłych pracowników, a nie pozostałych). Jeśli ktoś ma jakiś problem to może warto podjąć dyskusję z odpowiednią osobą z Pałacu podpisując się własnym imieniem i nazwiskiem :) (mg)

Xyz
@Marta

Bardzo chętnie porozmawiam jeśli ktoś odbierze telefon a nie będzie unikał kontaktu. Swój numer telefonu i nazwisko zostawiłam na recepcji i nikt nie wyraził chęci rozmowy. Może ma Pani jeszcze jakaś propozycję, chętnie skorzystam. Piszę tutaj, bo nie mam innej możliwości dotarcia. Pozdrawiam

Rocky Rock

Hahahahahahahahahahahahhhaaaa

Emilia

@Róża, jak widać opinie na temat Pałacu na Wodzie, są mieszane, jakiś czas temu pytałam właśnie o rodzaj umowy jaki daje Pałac, ale nikt nie udzielił mi odpowiedzi. Dziewczyny czy te opóźnienia w wypłatach rzeczywiście są aż tak duże?

@Emilia

Opinie są podzielone jak w każdym zakładzie ale wypłaty mamy regularnie i na czas. Jak ktoś chce pracować to nie ma tu mobbingu i tyranii jak w opiniach.

basia bell
@Emilia

wynagrodzenia zawsze na czas do 10-tego każdego miesiąca. Pracuje od stycznia 2018 r. i nie zamierzam zmieniać pracy.

basia bell

Pracuję tu od ponad pół roku. Nie zdarzyła mi się sytuacja, żebym nie miała zapłaconego wynagrodzenia. Są pracownicy, którzy pracują tu od kilku lat i otrzymują swoje wynagrodzenie każdego miesiąca na czas. Nie wiem skąd te informacje o niewypłacanym wynagrodzeniu. Pani dyrektor wymagająca ale i też konkretna. Zespół mieszany polsko-ukraiński ale w tej branży tak już jest. Ludzie rotują jak w każdym innym hotelu czy restauracji w regionie.

Emilia

@Róża, to skąd w takim razie biorą się takie komentarze na temat Pałacu na Wodzie? Byłabym wdzięczna za wyjaśnienie, bo właśnie komentarzy, które zawierają argumentację na stronie brakuje. Skąd później wynikają nieporozumienia i inne opinie.

@Emilia

Emilia w Pałacu na Wodzie są pracownicy z długim i krótkim stażem pracy. Każdy kto chce pracować to pracuje i nikt mu w tym nie przeszkadza. Być może osoby, które piszą negatywną opinie o obiekcie to ludzie, którzy nie odnaleźli się na danym stanowisku. Większość personelu hotelowego ma umowy na stałe. Pracuje tu od dłuższego czasu i nie odczułam ze strony pracodawcy mobbingu ani zastraszania. Wypłaty mamy regularnie i na czas.

Misiek
@Róża

Możesz powiedzieć ile tam pracujesz? Bo ja też tam pracuje. I ok 90% pracowników jest tam mniej niż rok. Co z tego że dają tam umowę? W dzisiejszych czasach to chyba standart. A pracy nie polecam. Sam już rezygnuje po 2 miesiącach.

@Misiek

Tak mogę powiedzieć ile pracuje, prawie 3 lata i zamierzam dalej tam pracować. W każdym zakładzie pracy trzeba pracować i za to dostaje się wynagrodzenie. Ja polecam to miejsce i dla ludzi którzy chcą pracować jest praca.

Walduś

Nie polecam

• Jak się pracuje w Pałac na Wodzie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pałac na Wodzie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pałac na Wodzie Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pałac na Wodzie Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pałac na Wodzie Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pałac na Wodzie Sp. z o.o.

Pałac na Wodzie Sp. z o.o.