Opinie o Pałac na Wodzie Sp. z o.o. w Staniszów

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Pałac na Wodzie Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pałac na Wodzie Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pałac na Wodzie Sp. z o.o. w Staniszów

Prawda

Tak owszem była Pani dyrektor "Margo"zastraszala kombinowala i zwalniala wielu dobrych pracowników. W przypadku obecnej ludzie pracuja w spokoju.

@Prawda

Zwalniała na polecenie właścicieli. Być może Ci pracownicy za dużo już widzieli/słyszeli i dlatego tak... ;)

Loszka

Nie polecam tego miejsca chore to co się tam dzieję ..

Agata

Nie wiem kto pisze opinie ale ja pracuje tu 2 lata i jakoś pensje mam co miesiąc. Jednym się atmosfera podoba innym nie tak będzie zawsze i wszędzie. Chciałam zauważyć że jest w pałacu wielu pracowników z umowami na stałe i raczej nikt z nas za darmo by nie pracował.

Róża
@Agata

Zgadzam się z opinią Agata też tu pracuje i nigdy nie zostałam bez wynagrodzenia .Wielu pracowników ma umowy na stałe a atmosfera jednym pasuje A drugim nie .

Peterson

Nie polecam pracy w dworku przy stawach. Nie miła atmosfera,brak szacunku wobec pracowników. Każdy kto odejdzie jest najgorszy i nic nie robił. Bark możliwości rozwoju. (usunięte przez administratora)

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Dominik

Miałem okazję ostatnio poznać nową Panią Dyrektor. Śmiech na sali. Obsługa w restauracji tragedia. Zamiast w nowe koszule proponuję zainwestować w profesjonalne szkolenia. ;)

Zwaracam uwagę na to że Pani dyrektor która zastraszala juz nie ma. Fakt była to osoba zachwiana psychicznie.Stali pracownicy maja wyplacane wynagrodzenie regularnie i stawka nie jest zła. A co do Ukraińców to podajcie miejsce gdzie ich nie ma????

Czyżby ktoś z zarządu???

Zainteresowana

To prawda wynagrodzenia są wypłacane regularnie i jak ktoś chce pracować to pracuje .A jeśli chodzi o pracowników z Ukrainy to prawda są ale gdzie ich nie ma .

@Były

Można wierzyć albo nie ale nie z zarządu. Poprostu ktoś kto pracuje i ma płacone.

Były

Też tam pracowałem i wiem jak wyglada sytuacja. Jedno z najniższych wynagrodzeń w okolicy do tego nieprzyjemna atmosfera w pracy. Na poparcie moich słów możecie zobaczyć jaka tam jest rotacja pracowników. Nawet dyrektorów wymieniają co kilka miesięcy.

Do wtajemniczony. Wybacz ale nie zauważylismy wiele odejść w ostatnich 3 tyg odeszła jedna osoba proponuje ją zatrudnić zobaczymy jak długo popracuje???? to że ktoś się nie widzi w danej pracy nie oznacza że można z kogos robic tyrana.

Wtajemniczony

Pani dyrektor ktora zastrasza niestety jest dalej w niedzielę obslugiwala gości ponieważ większość pracowników odeszła w ostatnich 3 tygodniach A wynagrodzenie dostają tylko Ci którzy zostali bo gdyby nie dostali pieniedzy jak Ci którzy uciekli z tego miejsca też by ich nie było Ciekawe jest to że każdy jeden bez wyjatkow kto uciekł stamtąd ma "szarganą" reputację

Emilia

@John, @Aa moglibyście napisać więcej na temat pracy w Pałacu na Wodzie. @Aa piszesz, że nie dostałeś wypłaty, a na jakiej umowie byłeś zatrudniony? Może musisz powołać się na ten papier i w ten sposób dochodzić swoich praw?

Aa

Nie zapłacili za pracę, nie polecam!!!

Emilia

@Pracownik, pisząc, że jest to "bardzo rozwojowe stanowisko pracy" jakie konkretnie masz na myśli stanowisko? @Pracownica, w związku z tym, że jest to forum publiczne to każdy w sposób zgodny z regulaminem może wypowiadać się zarówno pozytywnie, jak i negatywnie. Co Ty możesz napisać na temat pracy w Pałacu na Wodzie? Twoja opinia na pewno będzie przydatna dla innych użytkowników forum. @ja, przypominam, że należy wpisywać posty zgodne z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin Nie należy nikogo obrażać oraz wpisywać treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe oraz groźby. Możesz w sposób zgodny z regulaminem napisać swoją opinię na temat warunków pracy w Pałacu na Wodzie. @Chętny do pracy, znalazłeś już dla siebie ofertę pracy? Jeśli tak to jaką? Napisz jak poszło Ci na rozmowie rekrutacyjnej, jeśli już byłeś. @Pracownik, każdy ma prawo zadać pytanie oraz napisać opinię na temat danej firmy na forum, bo może od ostatnich wpisów coś się zmieniło. Jeżeli ktoś ma informacje na temat aktualnych stanowisk pracy to wpisujcie na tym forum. Napiszcie jak wygląda obecnie atmosfera w pracy.

Chętny do pracy

Podpowiedzcie jak się pracuje w firmie. Chciałbym tu aplikować.

@Chętny do pracy

Trochę dziwne pytanie. Poczytaj sobie poprzednie posty i sam sobie daj odpowiedź.

Bardzo rozwojowe stanowisko pracy, świetna komunikacja z przełożonym i ciągłe wyzwania. Miejsce które dużo wymaga, ale daje w zamian równie wiele.

Pracownica

To jest komentarz osoby z zarządu lub ktoś się pomylił i piszę o innym obiekcie.

K

Zgoda

Agnesia

Polecam, wszystko super :D

sergiusz

Czy już ktoś pracował tam recepcjonista?czy wypłaciły pieniędzy?

Leti

Dzień Dobry dostałam propozycję pracy w tym hotelu. Mam pytanie jak wygląda wypłacalność jako pracodawcy, bo widz, że są same złe opinie. Będę wdzięczna z odpowiedź

Czy możecie rozwinąć temat? Jak w ogóle wyglądała / wygląda atmosfera w tym Hotelu? Zauważyłem, że często pojawiają się ogłoszenia na różnych portalach - dla Recepcjonistów, Specjalistów ds sprzedaży, itd. Czy faktycznie jest tak, że co chwilę ktoś odchodzi, bądź kogoś zwalniają? Czy warto w ogóle tam aplikować - czy raczej nie zawracać sobie nimi głowy?

AS

W ostatnim czasie z firmy odeszło 10 osób, wszystko przez to, że nie otrzymywali wynagrodzeń na czas. Tym co odeszli nie wypłacili w ogóle. Daliśmy sie nabrać na wizje hotelu, który nie został otwarty

• Jak się pracuje w Pałac na Wodzie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pałac na Wodzie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pałac na Wodzie Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pałac na Wodzie Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pałac na Wodzie Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pałac na Wodzie Sp. z o.o.

Pałac na Wodzie Sp. z o.o.