Gzella sp z o.o.

Opinie o Gzella sp z o.o.

Wkuriona

Witam,nie polecam pracy w gzelli,wykorzystuja czlowieka,premia od wszystkiego a w rzeczywistosci nie ma zadnej po przeliczeniu wyplaty,chyba ze stawka jest 5zl na godzine to by pasowalo,nadgodzin po 50 miesiecznie o ktore trzeba sie upominac bo zawsze zapomna zaplacic,albo zle ktos cos policzyl i w rezultacie nie zaplaca,chyba ze stawka w tym momencie jest juz 3.5zl/h na rękę :-)wtedy jest ok.Czlowiek tyra od 6 rano do 20 jak wół,zadnej motywacji,ani dziekuje,ani pocaluj mnie w dupe.W nagrode wyklocaj sie o swoje pieniadze przy wyplacie.Kordynatorka robi wyplaty jak jej stoi,chyba to czego ludziom nie da to dla siebie bierze.Pracuje tam tylko dlatego nie zneszcze innej pracy,kwestia czasu,w biedronce na kasie sa lepsze zarobki i tak jak wszystkie moje "znajome z pracy"chcemy to piznąć bo to szkoda zycia.NIE POLECAM!!! Unikac jak Geslerowa budek z kebabem!nie pozdrawiam,niezadowolna pracownica

Zostaw opinię o Gzella sp z o.o. - Rumia

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gzella sp z o.o.