Opinie o Asseta S.A. (Asset Invest) w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Asset Invest. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Asset Invest o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Asset Invest w Warszawa

abc

Obecnie pracuję w Asset Invest. Czytam Wasze opinie i jednak strasznie wyolbrzymiacie. Owszem jest ciężko, ale jak w każdej pracy, żeby zarobić, trzeba zapie...rdzielać. Mój Menager wymaga dużo, ale jest profesjonalny w tym co robi i potrafi zmotywować do pracy. Jeśli się chce to można złapać ładne premie, wszystko zależy od chęci i zacięcia do pracy. Jeśli ktoś jest solidny w tym co robi, to nie musi siedzieć po godzinach i nadrabiać za obijanie się w dzień. Cóż więcej, jeśli ktoś chce sobie zarobić niezły pieniądz na początek kariery to polecam.

Gordon Gekko

Wspaniała firma, ja już tam nie pracuję bo po zarobieniu kilku baniek usd zacząłem sam wykorzystywać wiedzę którą zdobyłem na szkoleniach z inwestowania w alternatywne ciekawe instrumenty finansowe. Świetna atmosfera rodem z wall street, masz wrażenie że za chwile z pod biurka wyskoczy Ci Jordan Belfort. Na sali stoi motocykl za kilka milionów USD (chyba 3,5 mln usd) wysadzany szmaragdami i cekinami. Podobno najlepszy top 10 doradców inwestycyjnych/menadzerów/wilków/maklerów bez licencji dostał ferrari ale rozbił na parkingu pod firmą. Ja tak jak mówię nie żałuję zarobiłem kilka baniek w 2lata i sobie robie co chce ;) pozdrawiam i pamietajcie "CHCIWOŚĆ JEST DOBRA!!"

Rrrr
@Gordon Gekko

W 2 lata?! Firma funkcjonuje od roku!!!

Achmedziunia

Tak pracuję się po to żeby zarabiać, ale debilizmem jest mówienie: Szukacie wymówek, że klient nie odbiera, że was zbywa, itd. Gdzie to cholerna prawda, bo sama kończę rozmowę rozłączeniem, gdy dostaję takie telefony. Za dużo naoglądaliście sie ,,Wilka z Wall Street" :-D Tylko że on na koniec zbankrutował- powodzenia ;-)

Staś

Czy firma która w ostatnich latach zmieniła kilkakrotnie nazwę oraz siedzibę , a także nie ma oficjalnej strony internetowej , może być wiarygodna ? Odpowiedzcie sobie sami.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Kamil

Dostałem zaproszenie na rozmowę, na pierwszej rozmowie tak jak kolega pisze, trzeba przynieść wydrukowane CV zadaję pytania i coś notuje. Informuje o telefonie na drugi dzień. Zadzwoniła umówiła się na spotkanie czyli pierwszy dzień szkoleń, wstępnie mówi o firmie, co się robi i podkreśla że to żadne call center. Na drugi dzień, kolejne szkolenie zakończone testem i rozmową. Na trzeci dzień przychodzisz do pracy na 8:45 gdzie idziesz do dużego pomieszczenia z biurkami na meeting, o godzinie 9:00 zaczynasz prace, dostajesz telefon, bazę telefonów i wydzwaniasz po firmach oferując wizytówkę domu maklerskiego TOPFOREX. Ogólnie strasznie głośno, każdy gada, Ci co robią anty-sale (drugi kontakt z klientem) najczęściej się wydzierają, najgłośniej rozmawiają. Ja po pierwszym dniu zrezygnowałem, (usunięte przez administratora) Dużo osób podobno ryzykuje po 1,2-3 a nawet trzech tygodniach. A widzę, że ciągle jest odświeżane ogłoszenie na olx. Najwięcej jest przyjmowanych osób od 20-30 lat i garstka starszych. (usunięte przez administratora) Jak jest naprawdę? Ja odradzam robotę ze względu na dość głośna robot (usunięte przez administratora) Życzę powodzenia tym którzy tam chcą pracować. Ja wolę poszukać dalej pracy. Pozdrawiam. K.

Pablo

Szczerze odradzam, poszedłem tylko dlatego, żeby potwierdzić zamieszczane informacje.(usunięte przez administratora)praca od 9 do 17.30 i oczywiście od zaraz. Żadnych konkretów co do stanowiska tylko informowanie telefoniczne klientów o jakimś inwestowaniu. Szukają tylko studentów,(usunięte przez administratora) Trzeba przynieść swoje wydrukowane cv, gdzie pani zapisuje twój wiek albo jakś inną liczbę porządkową (usunięte przez administratora)Szczerze odradzam,(usunięte przez administratora)

PK

Czy adres tej firmy to Al. Jerozolimskie 94?

Luczix

Samo ogłoszenie o pracę było niejasne i mało konkretne, ale jednak postanowiłem spróbować. (usunięte przez administratora) Z takim nastawieniem do pracownika prędko nie znajdzie asystenta. Nic nie wyniosłem z tej rozmowy i szczerze nie polecam tej firmy. Trzymajcie się z daleka!

Zostaw merytoryczną opinię o Asset Invest - Warszawa

• Jak się pracuje w Asset Invest?

Zobacz opinie na temat firmy Asset Invest tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Asset Invest?

Kandydaci do pracy w Asset Invest napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Asset Invest
1.6/5 Na podstawie 124 ocen.
  • Al. Aleje Jerozolimskie 94
    00-807 Warszawa