Blackpool Pleasure Beach

Blackpool

Opinie o Blackpool Pleasure Beach

Słowa kojarzące się z Blackpool Pleasure Beach (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .kiepską Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? nie można negocjować Najbardziej podobało mi się w Blackpool Pleasure Beach: kawa Najbardziej nie podobało mi się w Blackpool Pleasure Beach:pogoda

apple

odradzam wszystkim,moze dawniej bylo warto ale te czasy minely. Pleasure Beach robi sie dramatycznie ciche a co za tym idzie nie zarabia sie tak dobrze. Atmosfera tez nie jest za dobra,zle sie pracuje kiedy trzeba walczyc o godziny pracy. nie,nie,nie! Porazka po prostu....!

Zostaw opinię o Blackpool Pleasure Beach - Blackpool

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Blackpool Pleasure Beach