ENPIRE Transport - Warszawa

Opinie o ENPIRE Transport - Warszawa

Bartosz

Malkontenci będa mieli zawsze problem w pracy. Trudno jest takim osobom dogodzić a firmy nie sa idealne.

Adi

Witam, Byłem na rozmowie czekam na info zwrotne. Biuro ładne w fajnej lokalizacji niedaleko SKM i WKD. Ludzie kompetentni i sympatyczni. Rozmowa konkretna.

zniesmaczony

byłem na rozmowie rekrutacyjnej na spedytora. lokalizacja spoko, chociaż przebić się w godzinach szczytu z alei jerozolimskich to sztuka. biuro fajne, rekruterka nie wiem na ile kompetentna, bo mało mówiła. managerka - dużo mówiła, może i dużo wie o spedycji, ale dawno nie rozmawiałem z tak pretensjonalną, wywyższającą się osobą, która nawet nie próbowała być miła. nie mówię, że na rekrutacji mają mnie wachlować i całować po stopach, ale jakieś zasady partnerstwa chyba powinny być zachowane. wyszedłem zniesmaczony. nie polecam.

Figfive

Biuro na peryferiach, kasą się szczycą ale jest słabo jak na Warszawę, mocno poniżej przeciętnej. Menagerowie młodzi i bez kompetencji. Prezesa też poznałem, ale nic specjalnego powiedzieć nie mogę... Firma jakich wiele, w Warszawie znajdziecie dużo lepsze warunki i lokalizacje.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w ENPIRE Transport - Warszawa odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Vaniliia

Praca może być stresująca, wiadomo jak to praca spedytora, niby zadania te same ale zawsze kazdy dzien wyglada inaczej. W pracy nie da się nudzić, co chwila mamy nowe konkursy z nagrodami, pierwszy raz coś udało mi sie wygrać :) super zgrany zespół , czas spędzony w pracy mija bardzo szybko. Enpire jako pracodawca spisuje sie na 5tke!

@Vaniliia

jako, że to firma polska domyślam się że pod zdaniem "wysokie zarobki": kryje się pewnie najnizsza krajowa.

Maja

W sieci pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta. Czy ktoś z forumowiczów orientuje się czy faktycznie na tym stanowisku jest wymagany komunikatywny angielski tak jak piszą w ogłoszeniu? Oferta bardzo mnie zainteresowała, aczkolwiek z moim angielskim trochę kiepsko ;/ W związku z tym obawiam się, że nie mam co aplikować bo niestety odrzucą moją kandydaturę. Jeśli macie jakieś przydatne informacje, to proszę o wsparcie.

Julek

W sieci pojawiły się także ogłoszenia jak Spedytor Międzynarodowy, ale także w Gdańsku. Czy ta także znajduje się oddział firmy?

@Julek

tak, firma otwiera nowy oddział w Gdańsku i szuka tam ludzi.

W sieci pojawiła się oferta nowa pracy - ENPIRE TRANSPORT poszukuje w tym momencie kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Rekrutacji i Rozwoju - czy ktoś z forumowiczów może podzielić się doświadczeniami związanymi z tym stanowiskiem? Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna? Czy macie jakieś rady dla przyszłych kandydatów? Chętnie dowiemy się od Was więcej.

Joanna
@Marta

byłam na rozmowie, czekam na informację zwrotną. standardowa rozmowa z HR Managerką ( ok. 1h), kolejny etap z właścicielem firmy.

Pietrzak

Taka praca spedytora, że trzeba byś praktycznie ciągle pod telefonem a stresujace sytuacje są na porządku dziennym. Ale można sie tez ugadywac inaczej z przewoźnikami albo liczyc na wsparcie kolegów. W Enpire byłem spedytorem pracowałem w zesżłym roku, ale praca fajna. Mam doświadczenie, a jeszcze sie nauczyłem czegoś nowego.

Robbertos

Ja polecam! Fajna atmosfera już na samej rozmowie rekrutacyjnej, konkretne pytania z branży, warunki wynagrodzenia negocjowane od razu na spotkaniu, ja jestem zadowolony, firma daje wszystkie narzędzia pracy, lepsza podstawa i prowizje, nic dodać nic ująć. Biuro ładnie wygląda, mają strefe relaksu, z której moglem skorzystać :) minus że nie mogłem znaleźć miejsca do zaparkowania samochodu przed biurem, zostawiłem samochod pod OBI. Ogólnie sama firma i proponowane warunki godne polecenia.

allan

Nie polecam Warszawy. Słabe warunki jak na Warszawę.

Worker

Wiadomo, wszędzie jest dobrze, tam gdzie nas nie ma, - ja osobiście polecam pracę jako spedytor. W Warszawie jest dość młody skład, fajnie współpracujących ze sobą ludzi- nie lecimy na ilość, ale na jakość. Zarobki? Wszystko zależy od nakładów pracy - faktem jest, że wynagrodzenie jest adekwatne do włożonego wysiłku. Nie pracujesz? Nie zarabiasz - Proste! Szefowa? czyli Managerka- Bardzo w porządku, konkretna i fajna kobietka - wiedzy i doświadczenia jej nie brak, z resztą jak urody :) - ma "większe jaja" niż nie jeden facet w tej branży - za to szacun i podziw :D - kiedy potrzebujesz pomocy, to ją otrzymujesz bez żadnego problemu - Widać, że lubi pomagać, a co za tym idzie? dostrzega, że chcesz się rozwijać i pracować - naprawdę jest "spoko" - żeby nie było kolorowo, opierdzielić też potrafi - no ale co to za szefo, który nie potrafi zagonić do pracy :) Jeżeli nie jesteś pewien/pewna - wyślij CV , przyjdź na rozmowę i pogadaj - zadawaj trudne i szczere pytania - przekonasz się, że jest ok

Adrian W.

Cześć. Byłam na I etapie, czekam na zaproszenie na II. Ciekawa rozmowa, fajna, wygadana managerka, pozytywna energia, wysokie %. Mam nadzieję, że się uda. Nie wiecie jak wyglądają u nich II etapy?

Janek S.

Byłem w kilku firmach na rozmowach na stanowisko spedytora, wiec mam porownanie. Tu proponują najlepsze warunki wynagrodzeń na rynku

Dajmos

świetna atmosfera, świetni ludzie, normalne godziny pracy, realne perspektywy rozwoju, super benefity - taniej niż w niejednej korpo- czego chcieć więcej? z czystym sumieniem polecam

Pracownik Wawy

Cześć :-) jako pracownik oddziału Warszawskiego , który już troszkę tu pracuję podzielę się swoją opinią. Firma ma bardzo ambitne plany rozwojowe na terenie Warszawy będzie już tylko lepiej :-) choć ogólnie rzecz ujmując od kilku lat bardzo dobrze sobie radzi. Atmosfera pracy jest w porządku, nikt się nie wymądrza ani nie podkłada sobie paskudnych świń, warunki zatrudnienia są według mnie ok, nie ma żadnych śmieciówek, ani głodowego wynagrodzenia - choć wiadomo, zawsze mogłoby być lepiej, chyba nigdy by nie było tak, aby ktoś powiedział wystarczy... :) Managerowie, prezes - uśmiechnięci i mili, zawsze chętni do pomocy :-) Mam nadzieję, że tak będzie zawsze.... Na dzień dzisiejszy są prowadzone rekrutacje - z czystym sumieniem polecam ;-)

oleska
@Pracownik Wawy

lepiej bym tego nie ujęła :) potwierdzam!

adam1

mają stałkę + % od wygenerowanej marży, fajne kameralne biuro. zaczynam za 2 tygodnie. rozmowa z właścicielem - bardzo wysoki poziom. ambitne plany na 2017, więc myślę, że znajdę dla siebie dodatkowe projekty.

Thomsa

Firma się rozwija i znowu ogłoszono nabór na spedytorów. Ja byłem ostatnio na rozmowie i zostałem zaproszony na 2 etap. Mają dobre stawki i konkurencyjny system prowizyjny. Słyszałem, że dbają o pracowników i to się potwierdza. Jestem dobrej myśli :)

Magda M.

Byłam na rekrutacji w warszawskim oddziale. Widać, że poważna firma z ogromnym potencjałem. Czuć świetna atmosferę. Oferuja zatrudnienie w oparciu o umowe o pracę. Śmiało można wysyłać CV. Polecam

Witam. Czy ktoś może napisać jakie jest wynagrodzenie( podstawa, premie) dla pracownika operacyjnego w dziale spedycji. Idę na rozmowę, ale mam też propozycję z innej firmy i muszę się szybko zdecydować, i nie wiem czy warto czekać. Dziękuję za odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o ENPIRE Transport - Warszawa - Warszawa

• Jak się pracuje w ENPIRE Transport - Warszawa?

Zobacz opinie na temat firmy ENPIRE Transport - Warszawa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ENPIRE Transport - Warszawa?

ENPIRE Transport - Warszawa