Grupa Transportowa Sp. z o.o.

Opinie o Grupa Transportowa Sp. z o.o.

Dyzio

Pracuje 5 rok... prezes jak i reszta zarządu bardzo pozytywni Dobra kasa i na czas Nie zamykają się na nowe pomysły Pomagają w rozwoju Szkolenia , imprezy integracyjne ,mega pozytywnie. Najlepsza firma w której pracowałem

Lolek
@Dyzio

Ty tak na poważnie ?? Firma chyba ociera się o (usunięte przez administratora), a Ty jako pracownik z 5- letniem stażem nic nie wiesz i nie widzisz żadnych problemów ?? Może rzadziej wychodźcie na fajkę w drzwiach siedziby i zrozumcie, że im bardziej ktoś pokazuje, że ma pieniądze to oznacza i jest wielce prawdopodobne ich nie ma w takiej ilości jak sugeruje - leasingi, kredyty to błędna spirala o czym przekonała się nie jedna firma ...

Konkret
@Dyzio

Lepiej powiedz ze kazali Ci tak napisać, to będzie bardziej wiarygodne niż te głupoty które napisałeś. Oczywiście jest też opcja że to Twoja pierwsza praca i nie do końca rozumiesz o co chodzi...

@dipo
@Lolek

wielce prawdopodobne, być może , myślę że , przypuszczam .... może zajmijcie się pracą i tez osiąganiem sukcesów a nie zaglądaniem innym do portfela i snuciem teorii nie mającym potwierdzenia w rzeczywistości . Pracuje od kilku lat i tak, praca łatwa nie jest bo branża nie jest lekka! jak ktoś chce może dobrze zarobić , moze awansować , moze tworzyć wlasną sekcje...tylko trzeba pracować ! mozna znaleć sposób na sukces lub powód do narzekania ! pozdrawiam !

Dyzio marzyciel

Witam wszystkich „kłamczuszków” i „zazdrośników” Pracuje w tej firmie od 6 lat - to już powinno dać wszystkim do myślenia ale jeżeli ma ktoś z tym problem już wyjaśniam. Szkolenia dla pracowników są oczywiście - ostatnia sytuacja z COVID niestety nie pozwoliła na takowe. Rozwijać się można i to bardzo ale trzeba chcieć. Chyba ze ktoś liczy na to ze dostanie wszystko na talerzu (to wtedy nie jest rozwój ale niedorozwój ) bo w tak prężnie rozwijającej się firmie nie potrzeba leserów tylko kreatywnych ludzi. Prezes , dyrekcja czy kierownictwo zawsze chętnie pomagają w nowych pomysłach i zachęcają.Co do zarobków- bardzo dużo ludzi tam pracuje już dość długo wiec chyba to tez coś znaczy???? Wypłata zawsze na czas. Atmosfera mega pozytywna ale wiadomo że pracować trzeba. Niedowiarkom proponuje przyjść i sprawdzić a nie pisać bzdury wyssane z... aż wstyd napisać ????

@krzyś

robie dla nich kilka tras w miesiącu na HU. stawke znam za jaka jade , dokumenty rozliczam i płatnosci raczej zgodnie z ustaleniami . Raz miałem problem z papierami to rzeczywiscie termin byl dluzszy ,ale nie maiłam wszytskich Wz

@ania87

Pracodawca godny uwagi, wynagrodzenie adekwatne od wyniku , klarowne zasady. Zespol , w ktorym pracuje jest bardzo pomocny . Praca w takiej atmosferze to sama przyjemność. Choć bywają cięzsze momenty, jak to w transporcie :)

Spedytor

Rozmawia w oddziale Grupy Transportowej o umówionej wcześniej godzinie dostosowanej do mnie, co mnie zaskoczył bo dalej pracował w innej firmie. Mam doświadczenie więc rozmowa o konkretach była.

jak długo jestem w branży

@chitka

pracuję i dobrze mi tu :) o zmianach póki co nie myślę

@wlodek

Pracuje od 4 lat jako kierowca. Pensja na czas, kontakt ze spedytorką bez zasrzezen . Chce się robic

@akcja

Pracuje z Grupą od wielu lat jako Klient. Wszystko na czas, bezproblemowy kontakt i wsparcie w problemowych sytuacjach. Polecam !

pracownik X

Orientuje się ktoś jak wygląda sytuacja w oddziale w Warszawie ? targety sa możliwe do zrealizowania? jak wygląda podejście do pracownika ? jak współpraca na linii administracja - spedytor? warto przyjść ? pozdrawiam

@pracownik X

Jak w wszystkich innych. Przynieś klienta, przynieś przewoźnika, ogarnij dokumenty, damy Ci do tego kompa, telefon i podstawę. Sam tworzysz swój własny jedno osobowy zespół, plus jesteś konkurencją dla wszystkich do okoła

Misiek
@pracownik X

Praca mocno szarpana. Nie ma tu ani jednego prawdziwego klienta tylko szarpanie z giełdy lub jakieś tematy od niemieckich czy angielskich firm transportowych. Resztę sam sobie dopowiedz

Rafał
@pracownik X

Zdecydowana większość robi target, wiadomo, że są lepsze i gorsze miesiące jak to w transporcie, ale jak chce Ci się pracować i przychodzić do pracy, żeby to robić, a nie siedzieć na fb to zarobisz fajną premię. Atmosferka w robocie 10na10 :)

@pracownik X

Zgadzam się z przedmówcą, targety są realne i do wykręcenia. Do tego dochodzi system bonusowy, imprezy integracyjne itp. W Warszawie głównie obsługiwany jest rynek zachodni. Prowadzenie aut + obsługa klienta. Miła atmosfera, fajny team. Polecam.

@groszek
@Spedytor

to masz jakieś dziwne doświadczenia :) może nie potrafisz w grupie pracować :)

@miśka

jak chcesz coś osiągnąć trzeba na to zapracować ! chyba jest to oczywiste ! możliwość rozwoju jest , awansować tez można ! jak spedytor liczy , ze dostanie klienta , przewoźników i zlecenia same się wprowadza do systemu to rzeczywiście nie to miejsce :)

@Monika

Polecam firmę jako Pracodawcę. Możliwość rozwoju, jasne warunki , dobra atmosfera :) Nie narzekam

przewoźnik

Nie polecam, proszę unikać współpracę z tą firmą. Wystawiają obciążenia za byle co, ogóle nie zasadne.(usunięte przez administratora)

Łabserdak
@przewoźnik

Za co ciebie obciążyli??

przewoźnik
@Łabserdak

Regularnie za palety, których nie zweryfikujesz na załadunku bo ciebie (usunięte przez administratora)a na dostawie klient sobie odlicza i odrzuca. Kilometry to druga sprawa. Ja mam swoje przejechane a oni inne policzyli, nic że GPS mam według nich powinienem pojechać trochę inaczej. Gdzie często nie można bo się uwalisz w korku. Tu 20km tam 30km to w całym miesiącu niezła suma wychodzi...

Tirowiec
@przewoźnik

To może dlatego te diamenty forbsa dostali, że licza km w linii prostej ?? Trzeba chyba zadzwonić do tej redakcji ...

Fajera
@Tirowiec

Proste to tam nic nie jest, no chyba że właśnie namawiają Cię na pracę. A najtrudniejsze to dobicie się o opóźnione należności....

@gosia
@Tirowiec

weryfikacja i ocena czy diamentów czy gazeli odbywa się przez niezależne wywiadownie gospodarcze . nie doszukuj się drugiego dna tam gdzie go nie ma :)

Nina

No nie ma się co dziwić takiej opinii bo zamykają już piąty oddział w tym roku

Domino

Dokładniej tak to wygląda, albo przyniesiesz ze sobą klienta od poprzedniego pracodawcy, albo znajdziesz sobie klienta i przewoźnika żeby go obsłużyć, albo wylatujesz. Nie ma nic pośredniego. Dwa miesiące próby maks

Wojciech
@Domino

Czy mi się wydaje czy właśnie wyłączyło możliwość wystawiania oceny firmie?

@Domino

Tak naprawdę to każdy Spedytor to oddzielna "spółka zoo" każdy niby robi na siebie, ale jak przychodzi do premii to odpowiedzialność zbiorowa jest zawsze

Trucker55
@Wojciech

U mnie ta funkcja działa po każdym napisanym komentarzu, ale chyba można wystawić tylko jedną ocenę - dla mnie oczywiście firma zasługuje na "pierwsze" miejsce :)

@tralka
@Nina

a możesz wymienić które zamknęli ? poprzyjmy to faktami :)

kiedyś w Krakowie

Często ludzie narzekają, że obsuwa płatności, bo źle papiery, albo nie wszystkie dosłali. Fakt obsuwy się zdarzały na poziomie paru dni, ale z tego co wiem od dłuższego czasu jest wszystko git. KRK oddział wspominam na plus, swoje trzeba zrobić, trochę śmiesznie, ale kiero pomagał jak trzeba było. odnośnie oddziałów to właśnie tak jest że każdy swoją rzepkę skrobie

Przewoźnik

Jestem przewoźnikiem. Wykonywałem niejeden transport zlecony przez Grupę Transportową i mogę polecić innym współpracę z tą firmą. Pozdrowienia dla spedytorów z Poznania.

Prawduś
@Przewoźnik

Szkoda się wygłupiać, nawet anonimowo. Tu nikt tego nie kupi. No ale poprosili to wiadomości że napisałeś

@tirowiec
@Przewoźnik

zgadzam się Poznań fajna ekipa :) Kraków tez polecam!

@DoSucha
@Przewoźnik

Wydaje mi się, że tu chodzi o kontakt ze spedytorem, nie ważnie jaki oddział, a ważne jaki człowiek z drugiej strony. Jeździłem w paru oddziałach u różnych spedytorów. Najlepiej zadzwonić do niego przedstawić jak to się widzi z jednej i z drugiej strony, postawić jakieś warunki i później pilnować. Mi to się sprawdziło.

Grzegorz

odradzam współprace . ładunki nie dograne, oczekiwanie na odprawę cały dzień to przecież nic strasznego , każdy może sobie poczekać nie interesuje ich nic więcej , przewoźnika maja w głębokim poważaniu

@Grzegorz

Panie Grzegorzu, czasami spedytor nie ma wpływu na odprawę, w transporcie dzieją się różne mniej lub bardziej niespodziewane sprawy. Proszę o maila w celu wyjaśnienia sprawy pod adres: social@grupatransportowa.pl

@przemo

ja mam tylko jedno pytanie , skoro jest tam tak źle dlaczego dalej tam pracujecie ?

To się niestety zgadza i to niezależnie od miasta/oddziału.delikatnie mówiąc dziwne praktyki, dziwne rozliczenia i jeszcze dziwniejsze ich uzasadnienie. O ile w ogóle jakieś bywa

Daro

jestem pracownikiem jednej z tych sekcji, każda prowadzi oddzielne projekty i jakoś mega problemów z tego tytułu nie ma. Jest nawet plus awanse są we wszystkich , wiec nie ma problemu , ze jest jeden koordynator i sufit awansów dla innych . a rywalizacja oczywiście , ze jest jak wszędzie ....jak masz szanse zarobic na lepsza premie to walczysz ... :)

ciekawy

Ta morska spółka w Gdyni to jeszcze istnieje czy już też zamknęli?

Vira
@ciekawy

istnieje - pracuję w niej :) mamy się dobrze ! pozdrowienia z Gdyni :)

Czy firma Grupa Transportowa Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Maciej

Nie no nie żartuj, jakie szkolenia. Albo coś się dowiesz od kogoś kto pracuje birko obok albo musisz sam kombinować. Jedyne szkolenie to jak ciąć stawkę przewoźnikowi, ale to kierownik albo dyrektor Ci zrobi

Stokrotka

Finansują szkolenia czego jestem żywym przykładem. Były organizowane nawet kursy językowe wewnątrz firmy dla wszystkich, ale z czasem ludzie się powykruszali (bo było za darmo). Jeśli ktoś ma pomysł na siebie to firma inwestuje w pracownika a jeśli ktoś siedzi i oczekuje, że Kierownik/Zarząd będzie podsyłał oferty szkoleń (najlepiej w godzinach pracy, w hotelu dla całej rodziny) to faktycznie takich nie ma ????

aszka
@Maciej

kłamstwem jest stwierdzenie , ze nie ma szkoleń ! są i szkolenia branżowe i z rozwoju osobistego. Sama byłam na kilku dotyczących prowadzeniu projektów czy komunikacji w grupie ! Ludzie co za brednie wypisujecie !

Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza nasz szef. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze co niektórzy, wtykają mu szpilki. To mówiłam ja - Marta, pracownik. To jeszcze raz ja Marta, bo w zeszłym tygodniu nic nie mówiłam, bo byłam chora. Mam zwolnienie...

zadowolona
@Marta

A ja polecam pracę w tej firmie. Miła i przyjazna atmosfera. Współpraca z ludźmi, na których można polegać. Każde starania i wysiłek są doceniane. Problemy są wspólnie rozwiązywane i omawiane. Pan Prezes jak i Kierownictwo zawsze mają czas na rozmowę i są otwarci na pomysły pracowników.

Kaziu

Czytając treści poniższych komentarzy, zastanawiam się czy ktoś w nich nie wylewa swojej frustracji, żalu lub co gorsza trolluje na firmę. Jestem pracownikiem tu zatrudnionym i na większość przeczytanych komentarzy udzielę tylko jednej odpowiedzi. Nie jest to prawda i nie zgadzam się z tym co tu piszą. Dodam jeszcze, że ta firma daje pracownikom duże możliwości rozwoju i nie ogranicza nikogo w jego pomysłach. Każdy w firmie ma prawo do swojego zdania i nikt tu nie jest zastraszany czy szykanowany, jak piszą. Dla mnie praca w tej firmie to perspektywa rozwoju i wyróżnienie. Pozdrowienia dla Trolli.

@Kaziu

Już Sobie nie dopowiadaj, nie fantazjuj że to taka prężna organizacja że ktoś na przeciw wynajmuje armię troli. Zejdź na ziemię. Ludzie piszą jak jest, a jak się nie podoba to trzeba ich inaczej traktować, a nie wysyłać samobój ów z jednym podyktowanym/uchwalonym przez zarząd i akcjonariuszki, pochwalnym komentarzem

Trucker55
@Kaziu

Podasz jakieś przykłady z życia wzięte ?? Co ostatnio rozwinąłeś dzięki tej firmie i jaką widzisz dalszą perspektywę ?? Jaki pomysł dla firmy ostatnio wymyśliłeś i zostałeś za to nagrodzony ? Jakie to miałeś niby zdanie w firmie ?? Może zamienię fajerę na biureczko ... Jeśli kogoś, kto upomina się o swoje nazywasz trollem, to coś z tobą nie tak ...

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Transportowa Sp. z o.o. - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Grupa Transportowa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Transportowa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 334.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Transportowa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 309, z czego 284 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Transportowa Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Grupa Transportowa Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Transportowa Sp. z o.o.