Grupa Transportowa Sp. z o.o.

Opinie o Grupa Transportowa Sp. z o.o.

Ewka88

POLECAM!

Pati

Polecam pracę w Grupie Transportowej. Przyjazna atmosfera, świetni ludzie oraz możliwość ciągłego rozwoju. Wynagrodzenie zawsze na czas ;)

Robert
@Pati

A ja nie polecam, pracowałem bardzo krótko choć na rekrutacji Pani obiecały złote góry, przeszedł nas cały oddział i niewiele osób w nim zostało.

@Robert

Panie Robercie, Nie jesteśmy w stanie odnieść się do sytuacji, ponieważ nie wiemy o jaki dział i jaką sytuację chodzi. Na rozmowach jasno przedstawiamy warunki pracy, narzędzia, które dajemy pracownikom oraz możliwości rozwoju z jakich może skorzystać pracownik. Omawiane są także nasze oczekiwania względem kandydata, które uzależnione są od doświadczenia i indywidualnych predyspozycji.

Darek

Polecam pracę w Grupie Transportowej z własnego doświadczenia - obecny pracownik. Biuro w Krakowie znajduje się na ul. Bociana, na miejscu jest dosyć tania i smaczna stołówka. Atmosfera panująca w zespole jest bardzo luźna, a każdy jest pomocny i służy dobrą radą. Co ważne, istnieje możliwość rozwoju osobistego, organizowane są szkolenia, dodatkowo można wykupić kartę multisportu w przystępnej cenie. Myślę, że również osoby z mniejszym doświadczeniem mogą liczyć na stanowisko, a ewentualne braki zostaną uzupełnione w miarę upływu czasu. Przechodząc do meritum zarobki jak na tę branżę są bardzo dobre ( podstawa + premia za wypracowany budżet), wszystkie dochody trafiają na konto, nie ma tutaj żadnych kombinacji. Dotychczasowo jest to najlepszy pracodawca, u którego miałem przyjemność pracować.

Damian

Pracuje w Grupie Transportowej 7 lat. Firma rozwija się bardzo dynamicznie. Ludzie mili , życzliwi i jeżeli jest taka potrzeba zawsze pomogą. Zarząd stawia na ciągły rozwój. Polecam pracę w GT :)

Spedytor

Rozmawia w oddziale Grupy Transportowej o umówionej wcześniej godzinie dostosowanej do mnie, co mnie zaskoczył bo dalej pracował w innej firmie. Mam doświadczenie więc rozmowa o konkretach była.

jak długo jestem w branży

młoda

Zaczęłam prace w Grupie Transportowej w tym roku, jako młoda osoba zostałam otoczona bardzo pomocnymi ludźmi z ogromną wiedza, którą mi przekazali. Praca jest bardzo rozwojowa i przede wszystkim nie ma nudy.

klaudia

Pracuje w Grupie Transportowej ponad 7 lat, czyli pamiętam czasy kiedy firma liczyła 4 spedytorów:) to jak prężnie się rozwinęła w tak krótkim czasie i że nie zwalniamy, nie osiadamy na laurach,mówi samo za siebie- warto z nami współpracować:) Atmosfera w biurach nie przypomina w niczym wielkich korporacji, jest miło i swobodnie. Firma duży nacisk kładzie na ciągły rozwój i szkolenia pracowników, systemy motywacyjne, spotkania integracyjne itd. Polecam pracę z czystym sumieniem

Miki

Polecam prace w GT , płatność na czas ! a co do stawki też da się ugadać by i przewoźnik zarobił :)

Spedytor

Pracuję w biurze GT od ok. 3 lat i obecnie nie myślę o zmianie pracodawcy. W trakcie pracy 3-krotnie awansowałem, efekty pracy są zauważane i uczciwie wynagradzane. Jasno postawione cele, zapewnione wszelkie narzędzia do pracy, zarząd otwarty na propozycje i nowe pomysły usprawnień, czy poszerzanie profilu działalności- jeśli masz realny pomysł, aby coś poprawić, dostajesz zielone światło. Praca bywa stresująca i wymagająca, jednak to charakterystyczne dla spedycji. Dobre miejsce do samorealizacji.

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Grupa Transportowa Sp. z o.o.? 30 marca na portalu GoWork.pl  pojawiło się ogłoszenie na Księgowa. Ktoś z Was aplikował?

Zapraszamy do składania CV przez platformę GoWork, jeśli chodzi o informację jakie są zawarte w umowie wszystko przedstawiamy na rozmowie kwalifikacyjnej.

@Grupa Transportowa Sp. z o.o.

To tak ciężko napisać jakie są widełki wynagrodzenia ?? Jeśli to najniższa krajowa plus premia lub coś z okolicach to nie każdemu będzie się chciało składać CV i szkoda tezwaszego czasu Mamy rok 2021 i w wielu ogłoszeniach ( nawet na olx) jest wprost napisane, że pensja od 3 czy 4 tys.zł netto , i nikt żadnej tajemnicy nie robi ...

@Widełki

Wynagrodzenia w naszej firmie , zawsze podyktowane są doświadczeniem , stażem pracy , poziomem wykształcenia oraz zakresem działań jakie pracownik będzie wykonywał. Z racji braku wszystkich danych , które generują wysokość wynagrodzenia nie jesteśmy w stanie go przedstawić . Oczywiście, udzielimy wszelkich niezbędnych informacji jeśli będziemy mieli możliwość zapoznania się z Pani /Pana kwalifikacjami

@nerwy
@Widełki

@widełki po co te nerwy ? :) złóż CV to się dowiesz :) więcej zamieszania i czasu wymaga czepianie się tutaj niż ewentualne aplikowanie i zebranie wszystkich informacji :)

@Grupa Transportowa Sp. z o.o.

48 letni dyplomowany spedytor z 11 letnim doświadczeniem zagranicą ( jęz. niem i ang. komunikatywny) i 3 letnim doświadczeniem w kraju szuka pracy. Posiadam wszystkie kategorie PJ, odbyłem służbę wojskową- w wojsku spędziłem 16 lat - ostatnie lata jako pilot śmigłowca. Od jakiej kwoty rozpoczyna się rozmowa kwalifikacyjna ?? Czy jest to może tylko casting/ przesłuchanie kwalifikacyjne, gdzie można zadać pytania pracodawcy, ale nie otrzyma się na nie odpowiedzi ?

@Widełki

Prosimy o wysłanie cv na adres rekrutacja@grupatransportowa.pl w tytule wpisać nazwę miasta do którego chce Pan aplikować . Można aplikować bezpośrednio ze strony www na konkretne stanowisko i miasto

@prawda
@Widełki

jeśli z takim doświadczeniem szukasz pracy a nie praca Ciebie to coś nie tak z Tobą brachu :) w tej branży jak ktoś jest dobry to firmy same walczą o takiego pracownika :) . na się próbujesz coś udowodnić i cos słabo Ci to idzię :) serdecznie pozdrawiam :) więcej wiary w ludzi i optymizmu

@gosia
@Widełki

to szukaj pracy na (usunięte przez administratora) - skoro tamten proces rekrutacji bardziej Ci odpowiada ! i po sprawie :)

@nowa na pokładzie

to może czas , zebym i ja sie wypowiedziała :) jestem od 8 miesiecy w GT. trafilam tu z urzedu pracy na staz , który trwał 5 miesiecy . bardzo miła atmosfera, bardzo pomocni ludzie , ucze się wszytskiego od zera . dostałam po stazu umowę , byłam przez te kilka miesięcy na szkoleniu , pomijajac wszytskie szkolenia stanowiskowe i wiem, ze mam szanse dalej sie rozwijać. Ciesze się , ze tu trafiłam , ze z kilku innych osób wybrali mnie . polcema wszytskim którzy sie zastanawiaja czy wysyłac CV:)

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Grupa Transportowa Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na GoWork.pl, ostatnie dodali 29 czerwca.

Basia

Cześć, wypowiadałam się wcześniej. Polecam GT jako pracodawcę, jestem tu już 3 lata obecnie nie myślę o żadnych zmianach.

Maria
@Basia

Hej Basia :) To może napiszesz za co najbardziej polecasz GT? Jakie są plusy zatrudnienia w firmie? Czy przez 3 lata pracy udało Ci się może uzyskać podwyżkę pensji lub jakiś awans? :)

@pracownik
@Maria

jestem od 4 lat w GT. w tym czasie raz awansowałam i dostałam znaczną podwyżkę ( nie chodzi o 200 czy 300 zł netto) biorę udział w szkoleniach i z rozwoju osobistego i branżowych .Z racji dobrych wyników dostałam auto służbowe - zresztą coraz wiecej ich jezdzi w Piotrkowie i innych oddziałach tez :) jest w tym projekcie także 1 zbiornik paliwa gratis ....wiec plusów jest duzo :) Minusy tez - praca sama w sobie jest stresująca i bardzo dynamiczna wiec nie każdy się w niej odnajdzie .

Kacper Rawa Mazowiecka

Zgłosiłem zapotrzebowanie na przewiezienie materiałów produkcyjnych, potrzebne były dwa tiry, wszystko odbyło się szybko, profesjonalnie, na czas. Polecam

Bolo
@Kacper Rawa Mazowiecka

A zdradzisz nam jaki termin płatności za usługę dostałeś ??

Kacper Rawa Mazowiecka
@Bolo

Musiałem działać na przedpłacie przy 1 zleceniu, bo nie miałem historii zleceń z Grupą, a firmę założyłem w czerwcu.

Bolo
@Kacper Rawa Mazowiecka

OK , to napisz za jakiś czas jakie będziesz miał terminy płatności ;-)

BEBUD - Sulejówek
@Bolo

Ja dostałem na tygodniówkach export/import Węgry - 45dni, Fv przychodzą +/- 2 dni.

Paula
@BEBUD - Sulejówek

Czy ja dobrze rozumiem, że żeby skorzystać z usługi Grupy Transportowej to trzeba zrobić przedpłatę, a jak się dla nich wozi to trzeba czekać do 45 dni ?

@Paula

Dzień dobry Pani Paulo, W naszej firmie mamy dział weryfikacji klienta, którego zadaniem jest sprawdzenie danego kontrahentów przed nawiązaniem współpracy. Terminy płatności są zróżnicowane i wpływa na to wiele czynników, które są podyktowane przez niezależne wywiadownie gospodarcze np. Coface. Więc tak, może to być przedpłata , może to być 21 dni lub 60 - każdy Klient podlega indywidualnej analizie. Termin płatności dla naszych podwykonawców jest ujednolicony do 45 dni .Jest również opcja skorzystania z wcześniejszej płatności płatności .

Paweł Wasiewicz

Szanowni, po półtora roku pracy w firmie, z ręką na sercu mogę śmiało polecić Państwu pracę w Grupie Transportowej. Firma rozwija się bardzo dynamicznie, posiada pełen wachlarz usług w każdej gałęzi transportu, wraz z magazynowaniem i przeprawami promowymi. Ogromne wsparcie Zarządu, Działu Floty, Działu Handlowego i HR, nie wspominając już o pozostałych działach w firmie, jest to firma, w której każdy z was znajdzie swoje miejsce i rozwinie potencjał, który nie zawsze ma możliwość rozwijać w obecnej firmie. Oprócz podstawowych benefitów skorzystasz ze wsparcia w projekcie auto dla spedytora, koniecznie dowiedz się o dodatkowych korzyściach. Wiem, że nie każdemu spodoba się to, w jaki sposób promuję firmę, w której pracuję, ale nie robiłbym tego, gdybym nie był zadowolony ze swojego miejsca pracy. Wspaniała atmosfera, przyjaźni ludzie, idealne warunki do dynamicznego rozwoju, lub stabilnej pracy, skontaktuj się z nami, jesteśmy tu dla Ciebie.

bolec
@Paweł Wasiewicz

A napiszesz coś o wadach ?? Przecież każda firma na swoje małe minusy ...

Sroczka

Czy firma nadal jest diamentem forbsa ?

@Sroczka

Cześć, cały czas jesteśmy w grze. Zapraszamy na stronę Puls Biznesu po wpisaniu numeru nip lub nazwy firmy można sprawdzić przyznane nagrody oraz nominacje.

Sroczka
@Grupa Transportowa Sp. z o.o.

Poszukam w wolnym czasie, ale dzięki za odpowiedź - też chyba uderzę w branżę transportową - Tobie się udało to i mnie się uda ; -)

Jacek

Dzień dobry chciałem się dowiedzieć czy są przyjęcia do Pracy na stanowisko operator wózka widłowego w Piotrkowie wysłałem CV do was i czekam na odpowiedź

@Jacek

Dzień dobry Panie Jacku, Z racji dużego zainteresowania stanowiskiem prosimy o wysłanie maila na social@grupatransportowa.pl sprawdzimy czy Pana CV do nas dotarło.

Miejscowy

Witam,jest możliwość podjęcia pracy na chłodni z weekendami w domu w Kółkach PL-H? Posiadam niespełna 2 letnie doświadczenie.

@Miejscowy

Dzień dobry, zapraszamy do kontaktu. Dział floty przedstawi ofertę współpracy. Adres mailowy - przewoznik@grupatransportowa.pl bądź pod numerami telefonu 694 444 995 / 694 444 996

Widełki

Podasz jaką stawkę zaproponowali ?? Bo nie specjalnie się tym chwalą tutaj czy w ogłoszeniu

@Widełki

Dzień dobry, Warunki przedstawione podczas rozmowy kwalifikacyjnej są dopasowane indywidualnie do osoby aplikującej biorąc pod uwagę kompetencje czy doświadczenie w branży TSL. Rozumiemy, że warunki przedstawione podczas rozmowy mogły być dla kogoś niezadowalające, szanujemy każdą opinie. Grupa Transportowa posiada własną bazę klientów, podwykonawców oraz własną flotę jesteśmy w stanie zapewnić nowemu spedytorowi spokojny start w naszej firmie dając narzędzia do pracy.

Ewelina

Super firma i super prezes Tomasz - fajnie jakby wystąpił i opowiedział o swoim sukcesie i autach np. u "Duży w maluchu" jak inny młody biznesmen z branży transportowej (usunięte przez administratora)

Logistyczny

Może by ktoś sie wypowiedział o pracy magazyniera w Piotrkowie Tryb. ,a nie tylko spedycja i kierowcy :) Ogłoszenie o pracę jest ,że poszukują jak to wygląda na tle innych magazynów dookoła?

Klient

Nie wie ktoś czy oferty pracy zamieszczone na stronie firmy oraz tu na portalu gowork są nadal aktualne? Są już od dłuższego czasu, dziękuję serdecznie za odpowiedź.

@Klient

Dzień dobry, Grupa Transportowa cały czas się rozwija, a za tym idą nowe rekrutacje. Oferty pracy są systematycznie aktualizowane, jeśli chce Pan/i aplikować na dane stanowisko zachęcamy do wysłania cv na adres hr@grupatransportowa.pl w tytule wpisać nazwę miasta oraz stanowisko do którego chce Pan/i aplikować. Można aplikować bezpośrednio ze strony www.grupatransportowa.pl na konkretne stanowisko.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Transportowa Sp. z o.o. - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Grupa Transportowa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Transportowa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 334.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Transportowa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 309, z czego 284 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Transportowa Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Grupa Transportowa Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Transportowa Sp. z o.o.