Opinie o B&B Andrzej Bela w Linia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie B&B Andrzej Bela, i Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w B&B Andrzej Bela o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o B&B Andrzej Bela w Linia

PIOTR PISZKO Z LĘBORKA Nowy wpis

Witam mojeg byłego szefa chciałbymm przerosić za moje wpisy PIOTR,REFEK,TOMASZ zorobiłem to celowo i w złośici za to że mnie szef zwolił wiem że szef jests spoczko i jeszcze raz przepraszam.

Iza Nowy wpis

jak często elektryk musi tutaj w delegacje jeździć? pytam, bo brat ogłoszenie widział i pisali coś na temat noclegów, wiadomo w jakich warunkach by się spało? Też widzę, że ktoś niedawno napisał na forum, że "nie poleca" wiecie z jakiego powodu?

Franciszek Nowy wpis

Większość z osób piszę o bardzo fajnej atmosferze w pracy, a moje pytanie tyczy się zatrudnienia. Na jaką umowę mogę liczyć: zlecenie czy o pracę? Pozdrawiam Franciszek

TOMEK Nowy wpis
@Franciszek

PREFEROWANA TYLKO UMOWA O PRACĘ

Mosir Lubartów

podpisuję się podpisuję się pod tym co pisał MOSIR Rumia ,gość ma wiedzę i nie waha się jej używać widać ,że to co robi to jego pasja ,polecam ,polecam ,polecam

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma B&B Andrzej Bela poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
MOSIR GDYNIA

Polecam nareszcie jakaś fachowa firma widać ,że właściciel ma potężna wiedzę i potrafi doradzić i zaprojektować oświetlenie,u nas na stadionie rugby Arka Gdynia światełka znowu działają jak należy , Oświetlenie na ul.Jowisza projekt ,wykonanie 5 w skali 5 Lubię atmosferę w B&B Andrzej Bela za: podejście do klienta,nie budują na ślepo to co jest w projekcie ale potrafią doradzić

Zbyszek

Pracowałem w tej firmie ,fajna atmosfera ,zarobki ok wypłata na cas ,POLECAM

Tomek

Polecam bardzo fajna atmosfera .wypłaty ok i na czas.premie itd.

TOMAS37

polecam pracowałem już tam i chętnie wrócę jak unormuję spr.rodzinne, konkretny gość wymagający i sprawiedliwy ,trzeba pracowac i być uczciwym za alkohol nawet kac wylatujesz w 5 sekund na tym punkcie mega wrażliwy a za złodziejstowo skracasz czas do 0,5 s,wypłata na czas atmosfera ok szef to taki wesołek troche .polecam

Zostaw merytoryczną opinię o B&B Andrzej Bela - Linia

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w B&B Andrzej Bela?

Zobacz opinie na temat firmy B&B Andrzej Bela tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

B&B Andrzej Bela
4/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Sportowa 30
    84-223 Linia
  • NIP: 8410007425 REGON: 770834803

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
B&B Andrzej Bela