druk24h.pl

Opinie o druk24h.pl

Poszkodowany przez druk24h

Nie polecam, źle wykonane zamówienie, nieprzyjemna obsługa.

sam-sung

już nie pracuje - chyba kasjerki naprawdę wredne - szkoda i strata dla firmy

sam-sung

piękna, młodziutka dziewczyna pracuje na lwowskiej, dlatego tam przychodze

ibuprom

Jestem stałym klientem druku, ola - kasjerki są strasznie wredne dla siebie, nieraz byłem świadkiem niezbyt grzecznych pyskówek między nimi ( szczególnie gdy jest kolejka ), psują wizerunek firmy, brak profesjonalizmu, przydał by się kurs dobrych manier.

ola

najważniejsze, że jest na miejscu fachowa pomoc i ktos kto profesjonalnie doradzi i zna sie na rzeczy, widze ze poszukują też Kasjerów,stawke jaka oferuja?

xyz

polecam ta drukarnie, profesjonalne podejscie do tematu, miła i fachowa pomoc. Pan Marcin profesjonalnie doradzi i szybko skalkuluje zamowienie.

Zostaw opinię o druk24h.pl - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie druk24h.pl