Opinie o Colour Group s.r.o. w Chorzów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Colour Group s.r.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Colour Group s.r.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Colour Group s.r.o. w Chorzów

Jednot Nowy wpis

naprawdę nie chcesz tu pracować

Jeno Nowy wpis
@Jednot

A to dlaczego? Rozwiniesz?

Bialystok Nowy wpis

To jakaś (usunięte przez administratora) firma i jej zarządzanie. Dzwonili do mnie abym przyjechał do Katowic na rozmowę rekrutacyjną a mieszkam w Białymstoku ????. Nie prowadzą rekrutacji zdalnie bo (usunięte przez administratora) chyba nie znają internetu.

jam

Dobra rada, trzymać się z daleka od tej firmy.

Witold Nowy wpis
@jam

Cenię Twoją radę ale totalnie nie wiem czemu tak uważasz? Masz jakieś złe doświadczenia związane z pracą w firmie Colour Group? Pomóż mi lepiej zrozumieć Twój wpis. Dobrze?

Staszek

Firma działa bez zmian? Czym spowodowana jest ta cisza na forum i dawna nikogo tu nie było?

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
Chorzów
QualitySite
Maja

Nadal nie wiemy nic o procesie rekrutacyjnym w Colour Group s.r.o. a nowe oferty się ciągle pojawiają. W tym momencie firma szuka: Przedstawiciela handlowego w Niemczech, Polsce, Specjalistę ds. Obróbki Powierzchni, Specjalistę i techniki obróbki powierzchni, Pracownika administracyjnego / asystenta i Specjalistę ds. Logistyki http://www.colourgroup.cz/?url=kariera

Maja

@Zapytanie jeśli chodzi Ci o aktualne oferty pracy, to na stronie internetowej firmy w zakładce kariera możesz znaleźć informacje jakich szukasz. Między innymi poszukują Sales&Technical manageroraz Surface protection specialist / Chemist. Zamierzasz aplikować? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda proces rekrutacyjny w Colour Group.

Zapytanie

Jakieś aktualne informacje co do tej firmy?

Maja

@ON długo już pracujesz w Colour Group s.r.o.? Co możesz powiedzieć o warunkach zatrudnienia i benefitach zapewnianych przez firmę?

ON

Taak, premia jest.., albo będzie jak będą wyniki. Tutaj jest tzw. kopertówa, nie wiadomo kiedy, nie wiadomo ile, i nie wiadomo czy w ogóle. Poza tym jak cała reszta nieopodatkowana. Powodzenia. Ciekawe czy już mają zatrudnionych handlowców, których rzekomo szukają od czerwca.., bo na ich stronie nic nie widać..

salesman

Ostrożnie, pierwsza umowa śmieciowa. Podobno jak sie sprawdzisz jest opcja umowy legalnej. Na okresie próbnym - najlepiej własny samochód.. Sporo niewiadomych, zatrudnienie w czeskiej firmie, nie mają w PL spółki.

Roni

a może ktoś wie jak się pracuje dla Przedstawiciela Handlowego w tej firmie, no i gdzie w Polsce ta firma ma jakieś oddziały, filie , jak się rozmawia z szefostwem , po czesku, polsku, czy angielsku,,,,,, byli i obecni pracownicy napiszcie coś bo ogłoszenie się pojawiło

franky

Może ktoś wie jakimi autami jeżdżą kierowcy w tej firmie, i jak wygląda umowa o pracę? Ile czasu spendza się w prace dziennie (od której do której)? Czy umowa jest zawierana z czeską firmą czy z oddziałem w polsce? jak ze składkami zus i td?

ktos

@ja szkoda słów ☺

a co w tym ciekawego? co panią tak bawi?

polski kokot

prawde mowię. proszę zapytać tych którzy ciagle tam pracują. jakieś dno!

ktos

A Pan musi w ten sposób się dowartosciowywac? Metoda dość ciekawa☺

gosc

Pogadać można z żoną chyba że nie bardzo komunikacja panu wychodzi, swoją drogą nie znam pracownikow którzy przegrali i wypowiadają się o swoich byłych pracodawcach i wspolpracownikach pozytywnie.

Ciąg dalszy

Pani dyrektor

Czytam i podziwiam☺

gosc

Hmm.... opinia kogoś na temat Colour Group jest dość odważna , ale jak widać tylko na tyle odważna, żeby anonimowo napisać:) Faktycznie trzeba mieć niezłe przysłowiowe jaja :) albo całkowity brak. W sumie mamy wolność słowa, każdy może napisać co tylko chce, zwłaszcza anonimowo w internecie. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Colour Group s.r.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Colour Group s.r.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Colour Group s.r.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Colour Group s.r.o.?

Kandydaci do pracy w Colour Group s.r.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Colour Group s.r.o.