Colour Group s.r.o.

Chorzów

Opinie o Colour Group s.r.o.

Maja
użytkownik zarejestrowany

@Zapytanie jeśli chodzi Ci o aktualne oferty pracy, to na stronie internetowej firmy w zakładce kariera możesz znaleźć informacje jakich szukasz. Między innymi poszukują Sales&Technical manageroraz Surface protection specialist / Chemist. Zamierzasz aplikować? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda proces rekrutacyjny w Colour Group.

Zapytanie

Jakieś aktualne informacje co do tej firmy?

Maja
użytkownik zarejestrowany

@ON długo już pracujesz w Colour Group s.r.o.? Co możesz powiedzieć o warunkach zatrudnienia i benefitach zapewnianych przez firmę?

ON

Taak, premia jest.., albo będzie jak będą wyniki. Tutaj jest tzw. kopertówa, nie wiadomo kiedy, nie wiadomo ile, i nie wiadomo czy w ogóle. Poza tym jak cała reszta nieopodatkowana. Powodzenia. Ciekawe czy już mają zatrudnionych handlowców, których rzekomo szukają od czerwca.., bo na ich stronie nic nie widać..

salesman

Ostrożnie, pierwsza umowa śmieciowa. Podobno jak sie sprawdzisz jest opcja umowy legalnej. Na okresie próbnym - najlepiej własny samochód.. Sporo niewiadomych, zatrudnienie w czeskiej firmie, nie mają w PL spółki.

Roni

a może ktoś wie jak się pracuje dla Przedstawiciela Handlowego w tej firmie, no i gdzie w Polsce ta firma ma jakieś oddziały, filie , jak się rozmawia z szefostwem , po czesku, polsku, czy angielsku,,,,,, byli i obecni pracownicy napiszcie coś bo ogłoszenie się pojawiło

franky

Może ktoś wie jakimi autami jeżdżą kierowcy w tej firmie, i jak wygląda umowa o pracę? Ile czasu spendza się w prace dziennie (od której do której)? Czy umowa jest zawierana z czeską firmą czy z oddziałem w polsce? jak ze składkami zus i td?

ktos

@ja szkoda słów ☺

ja

a co w tym ciekawego? co panią tak bawi?

polski kokot

prawde mowię. proszę zapytać tych którzy ciagle tam pracują. jakieś dno!

ktos

A Pan musi w ten sposób się dowartosciowywac? Metoda dość ciekawa☺

gosc

Pogadać można z żoną chyba że nie bardzo komunikacja panu wychodzi, swoją drogą nie znam pracownikow którzy przegrali i wypowiadają się o swoich byłych pracodawcach i wspolpracownikach pozytywnie.

Ciąg dalszy

Pani dyrektor

Czytam i podziwiam☺

gosc

Hmm.... opinia kogoś na temat Colour Group jest dość odważna , ale jak widać tylko na tyle odważna, żeby anonimowo napisać:) Faktycznie trzeba mieć niezłe przysłowiowe jaja :) albo całkowity brak. W sumie mamy wolność słowa, każdy może napisać co tylko chce, zwłaszcza anonimowo w internecie. Pozdrawiam

TomasOszust

Jak najdalej od tej firmy!!! Szef( czech) schizofremik i to jeszcze mało powiedziane. Najpierw czegoś wymaga, a wykonaniu jego polecenia, pyta po coś to robił i wyzywa od idiotów, krów, polskich kretynów do niczego się nie nadających. Praca trwa 24 h na dobę, telefony o 23- ej to norma. Jest jeszcze „pani dyrektor”, ukraińska prawa ręka szefa, posadkę oczywiście „wypracowała na kolanach”. Firma oparta na oszustwie, krętactwie i nikt porządny długo miejsca w niej nie zagrzeje. Premie do wypłat to bajki, odwlekane z miesiąca na miesiąc. Sam fakt że w ostatnim roku zwolniło się w niej około 10 osób, powinien potwierdzać tą opinię.

polski kokot
@TomasOszust 06.12.2015 16:16

Firma Colour group być może ma jakieś aspiracje, by zatrudniać pracowników polskich i funkcjonować w Polsce, wątpliwe by im się udało. Brak poszanowania dla pracowników (ze strony Prezesa p. T) (usunięte przez administratora). Kto z takim człowiekiem chce pracować. Bardzo oporny, by przy zatrudnianiu dawac umowy, podobno w polsce tak się zatrudnia...w oponi Pani koordynator, dyrektor, wiceprezes czy kim ona się tam mianowała.

polski kokt
@tomek 17.02.2016 22:28
Samemu sprawdzić, a opinię zgłosić do firmy Colour Group, niech zgłosi tam gdzie trzeba .

Panie Tomku, nie trzeba się ujawniać by merytorycznie pogadać... o pana kulturze, a raczej jej braku, sposobach współpracy z polakami. straszne dno, że w taki sposób musi Pan traktować ludzi, aby się dowartościować i podnieść swoją samoocenę...

Zostaw opinię o Colour Group s.r.o. - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Colour Group s.r.o.