CENTRUM TAŚM I PASÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wrocław

Opinie o CENTRUM TAŚM I PASÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Joanna

Pewnie parę osób się zdziwi, że tutaj piszę, ale co mi szkodzi. Zastanawiam się nad wysłaniem CV do tego centrum na stanowisko doradcy techniczno-handlowego. Mam doświadczenie w sprzedaży i w sumie w podobnej branży. Zastanawiam się czy firma na pewno teraz rekrutuje i czy biorą kobiety pod uwagę. Pozdrawiam

Zostaw opinię o CENTRUM TAŚM I PASÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CENTRUM TAŚM I PASÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ