C&F

Opinie o C&F

Marta

Czy tak spora liczba ofert pracy znajdująca się na https://candf.com/careers/ jest wynikiem rozwoju C&F? Czy ktoś z Was, kto jest w tym momencie zatrudniony w tej firmie, mógłby napisać, co aktualnie się w niej dzieje? Wszystkie nowinki z jej życia będą interesujące dla osób rozważających podjęcie współpracy z tym pracodawcą.

poldek

Witam, może ktoś coś słyszał o rekrutacji do C&F, bo tak szukam od nich ogłoszeń pracy i niestety, ale nic nie mogę znaleźć. Przydałaby się informacja na co tak własciwie mozna tutaj liczyć jeśli chodzi o warunki pracy, bo sam nie wiem czy warto poświęcać czas na szukanie tutaj pracy. Pomoze mi ktoś?

Candfowicz
@poldek 24.10.2015 18:34

A co byś chciał robić w tej firmie?

Zostaw opinię o C&F - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie C&F