Opinie o Bauer Fitness sp.j. w Przeworsk

Bauer Fitness sp.j.
5 1 6 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

Jaki dress code obowiązuje w Bauer Fitness sp.j.?

Daria Nowy wpis

Szkoda, że na forum pracowniczym nie ma zupełnie opinii pracowników.

Tak1Nie

GymismyLive Nowy wpis

Rewelacyjna Obsługa, Swietna jakość, Bardzo fajne przystępne ceny!!! Szczerze Plecam Firmę Bauer Fitness Otworzyłem śwój klub na ich sprzęcie 3 lata temu, zero problemów, serwis przyjechał w ciągu tych 3 lat 4 razy, ale tylko po to żeby zrobić ogólny przegląd maszyn i sprzętu. Kolejna siłownie otworzę również nimi.

Mia Nowy wpis

Jak dla mnie BF ma jeden z lepszych sprzętów kardio pod względem jakościowym na rynku polskim, nie jakiś gniot, na którym strach się bać ćwiczyć. Polceam

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Rafał

Mają dużo sprzętu, maszyny i akcesoriów. Można przyjechać zobaczyć i zdecydować. Hantle pierwsza klasa! Polecam. Fajne chłopaki w obsłudze.

ola ola

siema! powiem Wam, ze ta firma robi całkiem dobrą robote, bo jk widze, to mają maszyny siłowe zaprojektowane pod kątem osób starszych i tych które dopiero zaczynają swoją przygodę z kulturystyką, wiec dobrze, ze nie ma tylko tkich dla zaawansowanych osób jednak. Mi się bardzo poodba taka koncepcja.

Zostaw opinię o Bauer Fitness sp.j. - Przeworsk

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie