Opex - Opole

Opole

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 1 ocen.

Opex - Opole
2 1 6 1

Opinie o Opex - Opole

Administrator

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Opex - Opole? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

RUDY

Czytając wpis Pana K. zastanawiam się czy ta firma jest dobra. Raczej NIE. A może jest ,tylko przyjmują takich analfabetów jak widać w wpisie powyżej i człowiekowi ręce opadają. Pan K. który dodał opinie musi doskonale znać ścieżkę kariery w OPEX S.A skoro twierdzi że awans dostaje się poprzez zrobienie l.o.d.a .Jednak widać nie umie Pan ani pisać ani zrobić dobrze. Jeżeli popracuje Pan nad jednym i drugim awans gwarantowany.

Kacper

prezesie przejrzyj na oczy kto ma zostać w firmie,majstrami broni cie borze gładkiego czy kto go ogólnie zajmowali na majstra chyba musi dobrze la robić obucie się wreszcie kadro puki nie jest zapóżno

Pracownik

Zarobki 1500 brutto więc nie polecam tej firmy. Wychodzi 6 euro a czasem mniej zależy od godzin.

Zostaw opinię o Opex - Opole - Opole

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Opex - Opole