Opex - Opole
counter
2 2 17 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 75 dni.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Opex - Opole? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Peter Nowy wpis
Kandydat

Czy W Opex firma płaci za zakwaterowanie czy odbija za mieszkania

Kamila Nowy wpis
@Peter

Niestety, tego akurat nie wiem. Trzeba czekać, aż ktoś trochę lepiej zorientowany zechce odpowiedzieć. Opex szuka teraz doświadczonych inżynierów, kierowników budów oraz pracowników budowlanych. Pracą w jakim charakterze byłbyś właściwie zainteresowany?

Peter Nowy wpis
@Kamila

Operator żurawia wieżowego

Użytkownicy czekają na odpowiedź 176 dni.

Jaka atmosfera jest między działami w Opex - Opole?

Inżynier

Pracowałem i nie polecam. Zarobki marne jak na zakres obowiązków

Filip
@Inżynier

Witaj. Pracowałeś w Polsce czy w Niemczech? Jaki zakres obowiązków miałeś? Biuro/budowa? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Michu
@Inżynier

Prawda

Stefan
@Michu

Powiesz coś więcej na temat pracy w Opex? Widzę że popierasz kolegę który nie był zadowolony z pracy w tej firmie, możesz powiedzieć dlaczego nie polecasz pracy w tym miejscu? Ile można tu zarobić i jakie są obowiązki pracowników? Daj znać koniecznie.

Michu
@Michu

Tak

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 479 dni.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Opex - Opole? Ktoś coś?

lucas

A może słyszał ktoś czy firma ma jakieś oferty pracy? Jakie zarobki?

Igor

Mam zupełnie inne zdanie ale może trzeba dobrze robić swoją robotę żeby nie narzekać?

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Opex - Opole? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

RUDY

Czytając wpis Pana K. zastanawiam się czy ta firma jest dobra. Raczej NIE. A może jest ,tylko przyjmują takich analfabetów jak widać w wpisie powyżej i człowiekowi ręce opadają. Pan K. który dodał opinie musi doskonale znać ścieżkę kariery w OPEX S.A skoro twierdzi że awans dostaje się poprzez zrobienie l.o.d.a .Jednak widać nie umie Pan ani pisać ani zrobić dobrze. Jeżeli popracuje Pan nad jednym i drugim awans gwarantowany.

Kacper

prezesie przejrzyj na oczy kto ma zostać w firmie,majstrami broni cie borze gładkiego czy kto go ogólnie zajmowali na majstra chyba musi dobrze la robić obucie się wreszcie kadro puki nie jest zapóżno

Zarobki 1500 brutto więc nie polecam tej firmy. Wychodzi 6 euro a czasem mniej zależy od godzin.

Zostaw merytoryczną opinię o Opex - Opole - Opole

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Opex - Opole