Opinie o Temporary-AES GmbH w Dresden

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Temporary-AES GmbH. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Temporary-AES GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Temporary-AES GmbH w Dresden

Aleksandra

Wszystko w porządku :)

rozczarowany

Mają problemy z pamięcią gdy trzeba płacić wynagrodzenie.

@rozczarowany

Jestem pracownikiem firmy od kilku miesiecy i nie mam problemu z wynagrodzeniem. Jest zawsze na czas.

Piotrek
@rozczarowany

Pytanie jest czy zachowales sie w porzadku i dotrzymales tego co pisze w umowie o prace, podejrzewam, ze nawet jej nie przeczytales i porzuciles prace. Mam racje rozczarowany?

@rozczarowany

Firma wypłaca wynagrodzenia za pracę zgodnie z zapisanymi w umowie terminami, jeżeli miał Pan problem z otrzymaniem wynagrodzenia było to czymś spowodowane i z pewnością został Pan o tym poinformowany.

Jarek

Czy firma poszukuje nowych pracownikow? Wiecie cos o nowych wakatach ?

@Jarek

Więcej informacji na temat aktualnych ofert pracy można uzyskać telefonicznie.

Darek

Jak szukacie pracy bez znajomosci jezyka to polecam. Zakwaterownie jest zagwarantowane i wyplaty sie zgadzaja. Jestem zadowolony . W tamtym roku byly nawet prezenty na swieta.

Firma Temporary-AES GmbH prowadziła rekrutację na stanowisko Operator ładowarki bez pośredników niemiecka umowa. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy SPAWACZ AUTOGENEM spawanie gazowe rur
Dresden
LIMNUSWORK
logo firmy Elektryka Przemyslowego
Dresden
Arcon Personalservice GmbH
szybkibil

polecam firme. Jak szukasz stalej pracy i nie chcesz sie naciac i szybko wrocic do domu to polecam.

Endrju

Polecam ta firme! Pozdrawiam wszystkich pracujacych

Pracuje w firmie, robota jest jak robota, wszedzie trzeba pracowac. Kasa jest zgodna z umowa i zakwaterowania sa na dobrym poziomie. Dojazdy do pracy sa na koszt firmy. Maja firmowego busa. Polecam i pozdrawiam wszystkich

Nie mam zastrzeżeń, warunki w mieszkaniu firmowym ok, zaliczki są, wypłata tak jak było w umowie. Ludzie w biurze normalni. Jak ktoś chce wyjechać i się nie naciąć na jakiegoś bajkoopowiadacza to polecam.

Bara

Dzien dobry, polecam firme, pracuje krotko, bo dopiero drugi miesiac, ale juz moge napisac, ze bez problemu polecam ta firme. Nigdy nie mam problemu z kontaktem z Paniami w biurze. Naprawde polecam wszystkim, szukajacym dobrego pracodawcy.

Marian

polecam firme pracuje od 3 miesiecy na betoniarni, wszystko jest ok. Potwierdzam poprzedni komentarz, panie w biurze sa naprawde w porzadku.

Iwona

Witam wszystkich, pracuje na komisjonowaniu i polecam ta firme. Jestem bardzo zadowolona, Panie w biurze sa bardzo mile i chetne do pomocy. Zakwaterowania sa darmowe i naprawde dobre warunki. Jestem zadowolona i polecam.

Landau

Polecam ta firme z czystym sumieniem.

Wiktor

@pracownik to dziwne ze są różne opinie na ten temat. A jak sama wypłata? Dużo idzie dostać ?

@Wiktor

Wiktor, tego niestety nie wiem, najlepiej skontaktowac sie z firma. Ja mam tyle ile w umowie. Jestem zadowolony, nie mam zadnych problemow.

Wanda

Tu pewnie chodziło o to, czy sam jesteś zadowolony z zarobków, osiąganych w Temporary AES - dobrze wiedzieć, że jesteś. Fajnie byłoby, jakbyś powiedział coś więcej na temat warunków pracy, na jakie można tam liczyć. Powiedz, czy firma daje pracownikom jakiekolwiek szanse na rozwój zawodowy?

@Wanda

Jestem pracownikem tej firmy od 2 lat i jestem bardzo zadowolony , nie mam zamiaru szukac innej pracy tutaj wiem co mam, wynagrodzenie sie zawsze zgadza i warunki mieszkaniowe sa naprawde dobre. Polecam wszystkim szukajacym pracy.

tadek

co możecie powiedziec na temat tej firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o Temporary-AES GmbH - Dresden

• Jak się pracuje w Temporary-AES GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Temporary-AES GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 133.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Temporary-AES GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 126, z czego 81 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Temporary-AES GmbH