Opinie o Temporary-AES GmbH w Dresden

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Temporary-AES GmbH. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Temporary-AES GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Temporary-AES GmbH w Dresden

Józef

Różnie bywało, ale ogólnie jestem zadowolony.

@Józef

Rafał

Wszystko ok.

@Rafał

Tobiasz M.

Mieszkanie blisko pracy co jest sporym plusem i też możlwiość brania nadgodzin aby wiecej zarobić jest też spoko opcja

@Tobiasz M.

To ja

(usunięte przez administratora) Praca niby na dziale suchym, a jest się rzucanym na chłodnie (za te same pieniądze rzecz jasna). Nic nie da się przez agencje załatwić, bo zawsze odsyłają do firmy, w której się pracuje. Oni tylko dają wypłatę, a raczej jej zdziesiątkowaną część. Nie rozumiem, skąd tyle pozytywnych opinii na tej stronie (usunięte przez administratora) Przez miesiąc zatrudniło się tu 18 osób, a po zobaczeniu wypłaty zwolniło się 12, także to wiele mówi. Nie polecam

Bobo
@To ja

Ja tez pracuje jako komisjoner i nie moge zgodzic sie z ta opinia. Zanim podpisalem umowe o prace Pani juz przez telefon mowila mi o dziale suchym i o dziale swiezym gdzie temperatura to -5 stopni. Nikt z naszych nie pracuje na chlodni. Tam sa juz naprawde minusowe temperatury. Kto pracowal juz na magazynach wie jak to funkcjonuje i dla mnie to naprawde super praca. Kto chce to pracuje a kto nie chce to wymysla . Zgadzam sie, ze byla duza rotacja ale odeszli ci ktorzy nie chcieli pracowac a chcieli zarabiac miliony ???? Niestety tak to nie funkcjonuje ludzie obudzcie sie. Ja polecam firme i napewno bede pracowal . Pozdro

Joanna
@Bobo

nie wszyscy ktorzy odeszli nie chcieli pracować. może warunki przedstawione przez telefon nie pokrywaly sie z rzeczywistością? tak było w moim przypadku. od ponad miesiaca pracuje przez inna agencję , ktora mnie nie wprowadzila w blad. a umowe dostalam po przeanalizowania przed przyjazdem do pracy. mozna? mozna!

Gawi
@Bobo

zgadzam sie z toba. Ja wiedzialem od poczatku, ze jest -5 informuja przy rozmowie kwalifikacyjnej.Mialem okazje byc w biurze i poznac przemile Panie. Polecam

Firma Temporary-AES GmbH prowadziła rekrutację na stanowisko Operator ładowarki bez pośredników niemiecka umowa. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Alka Koscielniak

Polecam

Pawel Koscielniak

Polecam.

Tatjana

Wszystko dobrze. Dobra firma i praca.

@Tatjana

Gabriela

Firma ok. Pracuje od paru miesięcy.

@Gabriela

Robson

Jestem pracownikiem firmy i polecam.

@Robson

od 3 lat? bo wszyscy pisza ze tak długo tam pracują.. a jakos w moim otoczeniu byli sami nowicjusze.. taka selekcja.. ludzie skoro ludzie uciekają z pracy to znaczy ze cos nie halo

@seba

Ten magazyn nie jest jedynym miejscem gdzie pracują nasi pracownicy Panie Seba, jeżeli ma Pan jakieś zastrzeżenia odnośnie przebiegu i zakończenia Pana zatrudnienia zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z firmą. Pisze Pan nagminnie komentarze niemerytoryczne, oczerniające i obrażające pracowników firmy zarówno biurowych jak i tych zatrudnionych i pracujących w tym innych zakładach pracy. Za naruszanie dobrego imienia firmy może Pan ponieść konsekwencje prawne.

@Temporary-AES GmbH

a jak wy piszecie komentarze sugerujące ze jestem nierobem, i jakims pijakiem ktorego wyrzucono z pracy i kwatery to jest ok? i gdzie obrażam innych pracowników? a doświadczenie z wasza firmą sa negatywne, jak i oferowane przez was warunki mieszkalne wiec dzielę się tymi spostrzeżeniami z innymi, z tą różnicą ze usuwacie moje komentarze

@seba

Proszę wskazać gdzie jest komentarz napisany przez firmę do Pana o treści, którą Pan przytacza. Pana doświadczenia są subiektywne i ma Pan do nich prawo. Komenarze niemerytoryczne, powtarzajace się, złośliwe i oczerniające firmę są usuwane przez administratora. Jeżeli ma Pan zastrzeżenia do zakończenia Pana współpracy z firmą proszę o kontakt z nami, nie przedstawił się Pan i w związku z tym nie możemy personalnie odnieśc się do Pana zarzutów, anonimowe komentarze można odebrać jako celowe działanie na szkodę firmy. Obraża Pan pracowników firmy i osoby przez nas zatrudnione w wielu zakładach pracy na terenie Niemiec - są to osoby różnych narodowości i w różnym wieku.

Michal Pajak
@seba

Jakis ty jest gupi chopie. Wypisujesz jakies z (usunięte przez administratora) wyjete rzeczy bo ci butow nie dali ??? Hahahaha nie rob z siebie (usunięte przez administratora) czlowieku. Ja tez nie dostalem butow i co ? Nie widze w tym zadnego problemu najwazniejsze ze kasa jest na koncie. A ty sie (usunięte przez administratora) butow uczepiles. Walnij sie w leb!!!

@Temporary-AES GmbH

to prosze mi przytoczyć komentarze w ktorych obrażam pozostałych pracowników,

@seba

Pan wie co Pan wypisuje i jakiego słownictwa Pan używa. Życzymy Panu sukcesów w życiu zawodowym.

@Michal Pajak

gdyby firma nie usuwała komentarzy to bys wiedział o co chodzi. tylko wzmianka o butach zostala. chodziło o warunki mieszkalne i wysokości wynagrodzenia,i brak meldunku. i sam jestes .......

@Temporary-AES GmbH

na pewno nie wyzywam innych od głupków itd. dlaczego tylko moje komentarze usuwacie a inne zostawiacie. a co do czego,nie potraficie nic przytoczyć. pisze o warunkach mieszkalnych, ktore sa slabe.

Pawel
@seba

A na jakiej kwaterze byles? Dzwoniles do biura zeby Cie przeniesli? Z tego co wiem to firma wynajmuje pensjonaty. Tutaj gdzie robie to jest moj drugi zaklad i tez mamy pensjonat wynajety. U nas sa warunki spoko. Jedyne czego nie gwarantuja to jedynek ale dwojka z kumplem tez jest okay. Ja tam nie mam co narzekac , kasa jak kasa, wszedzie to samo, plus jest za to ze sa darmowe kwatery. W ostatniej firmie odciagali nam po 350€ za kwatere co miesiac tutaj mam to w kieszeni. Ja polecam .

@seba

Zapewne Pan wie, że akurat w tej lokalizacji firma wynajmuje pensjonaty, nie jesteśmy w stanie odwiedzić osobiście każdego, jeżeli są zastrzeżenia do mieszkania to zgłasza się to podczas trwania zatrudnienia, a nie po zakończeniu współpracy wylewa żale w internecie. Firma nie może iść Pana zameldować, musi Pan to zrobić sam. O tym, też zapewne Pan wie. Stawkę godzinową zgodną z umową taryfową Zrzeszenia Parcodawców iGZ znał Pan przed podpisaniem umowy i jest ona zapisana również w umowie, którą Pan zapewne przeczytał i podpisał, jak również dostosował się do jej zapisów. Pisząc anonimowe komentarze, nie jesteśmy w stanie odnieść się do Pana wypowiedzi personalnie, a taka wymiana zdań nie ma większego sensu.

@Temporary-AES GmbH

roznica taką ze umowe dostałem nie przed rozpoczeciem zatrudnienia a w trakcie jego trwania.gdzie większość ludzi ponosi koszty wyjazdu itd.. pravowalem by to odrobic i tylko dlatego.. nie polecam firmy

Dawid Jeromin
@seba

a to dziwne, bo ja przerobilem tam 9 miesiecy i sa chlopaki, ktorzy po tym czasie przeszli pod klienta. Skoro tam byles dobrze o tym wiesz . Czemu tego nie napiszesz ? Wylewasz jakies zale, nie piszac prawdy. Chyba jestes jakims trolem ktory nawet w tej agencji nie pracowal bo nie masz o niczym pojecia albo tak cie (usunięte przez administratora) ze nie wiesz jakie zarobki sa w Niemczech. Zabieraj sie (usunięte przez administratora) z tego profilu. Jazda!! Bede bronil firmy bo sa naprawde w porzadku a juz nie w jednej agencji pracowalem.

@seba

Stawka godzinowa jest zgodna z umową taryfową Zrzeszenia Parcodawców iGZ znał Pan ją przed podpisaniem umowy i przed podjęciem pracy, jest ona zapisana również w umowie, którą Pan zapewne przeczytał i podpisał, jak również dostosował się do jej zapisów. Pisząc anonimowe komentarze, nie jesteśmy w stanie odnieść się do Pana wypowiedzi personalnie, a taka wymiana zdań nie ma większego sensu.

Janusz

Polecam firmę! Wracam do nich po przerwie gdzie byłem w innej agencji. Dziękuje Panią z biura za możliwość ponownej pracy. Z wami zawsze!

Dawid Jeromin

Jasno określone warunki zatrudnienia. Wszystko mi na rekrutacji powiedzieli. To mi się podoba. Nie ma bajeczek i łudzenia się o złote góry.

Marcin Sobala

Wyjechałem kilka lat temu o stawkach moge powiedzieć tyle ze udało mi sie po tych kilku latach wybudowac mały dom dla rodziny. Ludzie też spoko szczegolnie szef z którym zawsze mozna sie dogadać

Mariusz Zbytowski

Pełny profesjonalizm!!! Dobra praca, fajne pieniądze i warto jechać.

Maciek

Polecam, praca na prefabrykacji.

Sylwek

Niedługo będzie 4 lata pracy. Pozdrawiam biuro w Dreźnie.

@Sylwek

Jarek Kulik

Polecam z czystym sumieniem, pracuje na prefabrykatach i jestem zadowolony. Pozdro chlopaki z naszej ekipy. Jaro

@Jarek Kulik

Aktualność
Sortowacz/ka sortowanie butelek
Wernigerode

Zadania
• Sortowanie szklanych butelek po piwie, puste butelki w transporterach, na paletach
Wymagania
• Umiejętność pracy w zespole
• Chęć do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
• Sprawność fizyczna
Oferujemy
• Zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę
• Niemiecką umowę o pracę
• Wynagrodzenie 10,88€ brutto/h plus dodatki
• Możliwość cotygodniowych zaliczek
• Odzież roboczą

Zainteresowanych ogłoszeniem prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez formularz. W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00  – 16:00.  Kontakt telefoniczny: +48 519559222 oraz +49 2119030116. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.
Tomi

Ja wracam do nich do pracy. Dostałem ciuchy do roboty. Buty wole swoje. W biurze powiedzieli że mogę dostać buty. Kolo jak się gadać z ludźmi nie umie to się ferment sieje zamiast pracować. Lepiej napisz czemu nie pracujesz. I gdzie masz lepiej. Chłopaki od nich przeszli pod rewe i wcale lepiej nie maja jak sami płacić muszą za chatę. Pozdro.

Arczi

Ja sie nie dziwie, ze tak robia. A ty co jezdzisz po zakladach i buty zbierasz Czy Jak ? Ludzie juz nie przesadzajcie. Przepracowalbys chociaz miesiac to i buty bys dostal.

@Arczi

przepracowałem z kumplami 3 miesiace, by uczciwie ocenic wypłatę. ze wszystkimi dodatkami itd. buty po miesiącu? kazda firma w ktorej podejmowalem zatrudnienie przed rozpoczęciem pracy dawala buty, NOWE BUTY! a co powiesz o ludziach ktorzy czasem zapozyczaja sie na wyjazdy za granicę? to firma powinna zadbać o przygotowanie pracownika. a czemu firma Temporary tego nie robi?bo maja taka selekcje, i nie ma chętnych albo szybko sie wukruszaja i szkoda im hajsu na podstawowe wyposazenie pracownika..(usunięte przez administratora)

Kaczor

Seba dawaj namiar na ta firme w ktorej robisz. Poczytalem twoje komentarze i widze, ze jestes dostepny o kazdej porze dnia. Taka robote to ja tez chce. Nic nie robic, siedziec na necie i jeszcze do tego kokosy zarabiac hahahaha podaj namiar plisssss

@Tomi

Arczi
@seba

wnioskujac po Twoim podejsciu widze, ze mam troche lat wiecej na karku niz ty. Juz troche robilem w Niemczech i niestety nie kazda firma dawala nam buty robocze. Co ty sie tych butow tak doczepiles?? Nie rozumie dokladnie o co Ci chodzi. Dla mnie nie buty sa najwazniejsze a wyplata, ktora mam co miesiac punktualnie na koncie i stala praca, ktora tez mam. Pracuje blisko granicy i w ciagu 3h jestem w domu na weekend. Wydaje mi sie tez ze ludzie nie znaja niemieckich reali. Przyjezdzaja do roboty, bez jezyka, bez doswiadczenia pewnie bez samochodu a chca zarabiac miliony. Seba udowodnij tutaj na forum ze zarabiasz dobra kase tak jak pisales, przeciez nie masz nic do ukrycia chyba co nie ?? Ciekaw jestem jak to wyglada teraz u ciebie.

Afri

Polecam firmę!

@Afri

to chyba nie pracowałeś przez innych pośredników..

Krzysiek Botor

Wyjechalem ze względu na kasę i tak już zostałem, w Niemczech kompletnie inny standard życia a jeszcze sporo mogę sobie odłożyć w porównaniu do Polski. Ode mnie napewno polecajka .

Rozi

Pracuje na recyklingu. Mam dobre warunki w mieszkaniu. Firma daje zaliczki. Ja tam jestem zadowolona. Mój stary też.

Zostaw merytoryczną opinię o Temporary-AES GmbH - Dresden

• Jak się pracuje w Temporary-AES GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Temporary-AES GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 130.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Temporary-AES GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 123, z czego 81 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Temporary-AES GmbH