Afterweb

Wrocław

Opinie o Afterweb

Piter

Dopiero zaczynam, ale firma zrobiła bardzo dobre wrażenie, zobaczymy po pół roku.

Bartosz-owski :)

Firma całkiem ciekawa. Widzę różnicę w stosunku do moich byłych pracodawców.

Anna

Mogę polecić, współpraca od kilku miesięcy układa się ok

PiotrekZ.

Już prawie roczna współpraca z firma przebiega sprawnie. Mam nadzieję, że nic w tej kwestii w nowym roku 2017 nie ulegnie zmianie. Pozdrawiam

Nadia

Pracuję zdalnie od 3 miesięcy i mogę polecić ten typ współpracy z afterweb. Kontakt z opiekunem Panem Adamem zawsze dobry, a pieniądze wypłacane na czas. Praca nieco nudna, ale kasa się zgadza, a to najważniejsze.

JacekL

Oszuści! Nie podpisujcie umowy na odległość, nie wysyłajcie skanów dokumentów!!! Sami sobie piszą pochlebne opinie na forach, w końcu tym się zajmują. Nie płacą na czas i są problemy z kontaktem.

bajor

W ogłoszeniu jest info, że są szkolenia, to logiczne gdyż asystenta zawsze trzeba doszkolić by został specjalistą

Jakub

Mam pytanie o ofertę pracy na Asystenta SEO. W ogłoszeniu jest sporo obowiązków jak na takiego młodego pracownika. Mam nadzieję, że faktycznie są przeprowadzane szkolenia. Dzięki za odp!

Pabloo

Współpracuję zdalnie z nim - przede wszystkim z Panem Adamem A. z którym jest dobry kontakt mailowy, szybkie rozliczenie, bezkonfliktowość. Mogę polecić współpracę.

Krzysztof

Mogę polecić

Anna - Copywriterka

Od paru już miesięcy piszę teksty dla nich i mogę polecić. Płacą terminowo co się ceni. Mam też dobry kontakt z pracownikiem firmy - pytam i dostaje odpowiedź w ten sam dzień. Jeśli ktoś ma tak jak @rozczarowana to może warto zadzwonić do firmy i wyjaśnić sprawę? Jeśli chodzi o mnie to jestem zadowolona ze współpracy.

kazio

Beznadziejna firma, tyle mam do powiedzenia

rozczarowana

Nie dość, że praca polega na kłamstwie - pisaniu kłamstw na forach internetowych, to jeszcze pieniędzy nie chcą wypłacać na czas. Zleceniodawca nie wywiązuje się z umowy o dzieło. W nosie ma czas trwania umowy. Chciałam pracę tylko na dwa tygodnie - ciągnie się do dziś, ponad dwa miesiące. Za 200 zł to śmiech na sali Bardzo nie polecem ani usług firmy, ani pracy dla nich.

ZdalnyPracownik

Firma płaci terminowo na podstawie umowy o dzieło. Dostaje zlecenie od ich pracownika wraz z umową co się ceni, bo nie ma obawy, że nie zapłacą. Stawki mogłyby być trochę wyższe, ale to praca zdalna i z tego co sprawdziłem to po prostu wszyscy tyle płacą. Na razie mogę polecić.

Aneta

To może jak jesteś zainteresowana, to kontaktuj się z firmą, a nie wystawiaj im laurki. Sami sobie komentujecie... Takie zachowanie jest mierne.

Zostaw opinię o Afterweb - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Afterweb