Opinie o Dawtona w Milejów-Osada

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dawtona. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dawtona o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dawtona w Milejów-Osada

Czy zdarzają się nadgodziny w Dawtona?

Bezimienna

Czasem dyrektor zapyta czy możesz zostać dłużej,jak jest potrzeba,ale to rzadkość. Dużo częściej zdarzają się pracujące weekendy w które często są obowiązkowe

n
@Bezimienna

Jakie tam są stanowiska pracy dla kobiet?

@n

Albo na taśmie do przebierania pomidorów, przebieranie innych rzeczy po sezonie praca z oklejaniem puszek. pakowanie musów do kartonów itd

MSZ

Bardzo słaba ????

Jak dużo osób pracuje w Dawtona?

Zimno

Moim skromnym zdaniem za mało jest wozkowych , a po za tym niektóre kobiety nie przykladają się do swej pracy należycie . Mamy przyklad stedy akord 15 szt praca godzinowa 8 szt . ???? Tylko wynagrodzenie jednakowe dla pracujących i leni.

Mietek
@Zimno

Za mało wuzkowych bo nikt z doświadczeniem nie chce przyjść za te pieniądze i robić po 400 h w sezonie ...

Hymmm

Zamknięte na stałe,,,, heee a auta stoją pracowników, czyżby BHP zajrzało przekręty, maszyny pożal się Boże, ludzie tam tyrają wspułczuje, po co dwie kobiety jak jedawystarczy za trzy ????

Prawda

Napisze tak,,, kasa w sezon, przekręt, bhp????????⚰️żenada,, wypadkowość oooo to jest ok co tydzień w sezonie ????????

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Dawtona spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Izi

@Nick i co miesiąc tak czekacie na wypłaty ?

Jak zwykle dziesiąty brak, wypłat nie polecam, szkoda nerwów i poświęcenia, witamy w davtonie Milejow, nawet korona nie zagląda????????????????

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Dawtona?

Prawda

Najtańsze???? . Tylko zamów rok wcześniej????

Te które sobie sam przyniesie. Lub czasem klucz od mechaników pożyczy

Yyyy

To obrażanie brygadzistek na forum to poniżej pasa i świadczy nie o tych kobietach tylko o tych co pisza.

Kama

Super firma brygadzistki po studiach i kultura osobista i haryzma.

Wena
@Kama

Co Wy chcecie od brygadzistek wyuczcie się i bądźcie jak one a nie mysli ze skończył technikum rolnicze i wszystkie rozumy pozjadal(usunięte przez administratora)

Znajomy
@Wena

Ludzie zajmijcie sie praca a nie interesowaniem kims kto co robi a jesli komus nie pasuje to niech sie zwolni w (usunięte przez administratora) i kogos nie meczy i (usunięte przez administratora) Takie mam zdanie

@Wena

Super brygadzistki p studiach i dwa języki obce znają i kultura osobista

Puszki

Ale robota (usunięte przez administratora) aż chce się do pracy chodzić i premie i talony na święta super praca i ten teges (usunięte przez administratora)Mozna

xxxxx

tutaj nawet wypłaty nie są 10'tego ludzi to mają za nic

Jackon
@xxxxx

Nie tylko u Was. W Dawtonie tylko innej miejscowości nie ma 10 kasy.

Joanna
@Jackon

Dostaliście już te wypłaty? Ciekawe w ogóle, dlaczego są te opóźnienia. Czyżby Dawtona mieli jakieś problemy finansowe?

smiech na sali

dzisiaj szef stanal nad ludzmi z stoperami i mierzyl czas zrobienia palety i ciagle narzekal za wolno beka, nie dlugo to nikt tam nie zostanie, ludzie o zdrowym rozumie apeluje odejdzcie stamtad jak najszybciej gdzie indziej was docenia tutaj tylko wyzyskuja

Byly
@smiech na sali

To jest zagrywka na psychike zeby ludzie sie zwolnili bo prezes okreslil ze za duzo ludzi najlepiej zeby 1 za 5 zapierd... Za najnizsza krajowa

Perla

A ten łysy to robi u was jeszcze?

Abc

Ciekaw jestem czemu sa usunięte slowa przez administratora czyżby dawtona bala sie rozglosu ?

Xxxxxxx

Kolejny 10'ty i co brak wypłaty ? A Pan wielki prezesik wszystko ma w głębokiej (usunięte przez administratora) Pani J przychodzi i mówi że przelewy poszły i co wypłaty 13 doszły , śmiech na sali tak ludzi w żywe oczy kłamać, Pani sekretarka a przychodzi plotkować z jakże najlepsza brygadzistka co (usunięte przez administratora) zna się na robocie tylko lata jak opętana. Następny miesiąc i też nie ma wypłat w terminie, róbcie tak dalej to w sezonie Pani J wielcy prezesi(usunięte przez administratora) po 20 parę lat będą przy taśmie zapiedalac bo i Ukraińcy już podziękowali, a ktoś będzie jak pajac za 16 zł dymal to już kampol lepszy, każdemu odradzam tutaj pracy jak chce przyjść nie pozdrawiam i (usunięte przez administratora) ta formę dozgonnie

Sprzedam opla

Er

Laborantki a w szczególności jedna, zamiast zająć się pracą lata tylko na papierosa, dlaczego nie widzi tego dyrekcja? Wszystkich smaruje a sama NIC nie robi. Można? Można...

Byly
@Er

One wszystkie są takie same nie rozumiem po co Prezes trzyma te osoby i za nic nie robienie placi pieniadze lepej by pracownikom dal

Kkk
@Byly

Pracownicy robią najwięcej językami.

E.Z.

Nikomu nie polecam pracy w tym molochu. Zjedzone nerwy i obniżone poczucie własnej wartości gwarantowane.

Erwin
@E.Z.

A fajnie się tak podszywać pod pewna osobe? Adres IP został pobrany od administratora, sprawa zostanie zgłoszona na policję.

Angela

A ja nie będę się kryć pod nickami pozdrawiam koleżanki które mnie obsmarowaly tu i w pracy. Pani A. D i A. Z mam was daleko w powazaniu. Tyle na temat macie coś do mnie to zapraszam pogadamy... Nie jesteście nie wiadomo kim tu żeby zwykłymi pracownikami tak pomiatac i te robienie zdj ludziom bez ich wiedzy też są na to paragrafy odpowiednie koleżanka jedna się przekona po Swietach

kto
@Angela

Break slow jacy ludzie tam pracuje. Szok

obcy
@kto

Ludzie Swiat nie mieli tyko dalej sie gryza. Moim zdaniem wszystkich zwolnic pozatrudniac nowych to na chwile atmosfera sie oczysci

Cukiereczek

Są dwie osoby w tej firmie o inicjalach A K.

Zostaw merytoryczną opinię o Dawtona - Milejów-Osada

• Jak się pracuje w Dawtona?

Zobacz opinie na temat firmy Dawtona tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dawtona?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dawtona