dino

Legnica

Opinie o dino

Ktoś

Brak szacunku do pracowników.

Piter

O 21 30 już zakupów na stoisku z mięsem i serem nie zrobisz obsługa ma cie gdzieś już Cię nie obsłuży Dino Legnica ul Kamińskiego

Lord
@Piter 14.01.2018 02:34

Jak nie wiesz dlaczego to się tam zatrudnij a z pewnością twoje zdziwienie zostanie rozwiane.

Posiadasz najnowsze informacje dotyczące poziomu wynagrodzeń w dino? Twoja opinia może okazać się ważna.

niezadowolony
@Administrator 22.02.2018 16:05

Zarobki stanowczo za niskie powinno być minimum 2000 netto na rękę jak za pracę w warunkach które są nie do przyjęcia.Wyzysk masakryczny.

Legniczanin

Porażka to ludzie,których Dino zatrudnia. Na Kamińskiego w Legnicy to odechciewa się zakupów na widok bezczelnej kierowniczki,swojego czasu z brzuchem jak do porodu. Rzuca wyzwiskami na lewo i prawo . Wołając personel na papieroska,gdy przy mięsnym kolejka. Kpina. Nie wspomnę o dwóch Panach,którym to trzezwym rzadko zdarza się przyjść do pracy. I wcale tego nie kryja,opowiadając o tym ile wypili,a największy ubaw z tego ma kierowniczka. W głowie się nie mieści. Gdzie są przełożeni ? Gdzie regionalny ,którego jak głośno się każdy chwali ma w du... ?

hehehe

PRACA W DINO TO JAKAŚ TOTALNA PORAŻKA ! ZAPIERDA.... JAK CHORY A NIKT TEGO NIE DOCENIA PIERWSZE DWIE WYPŁATY NAWET SPOKO ALE PÓŹNIEJ TO JAKAs ŻENADA :) NIE POLECAM NIKOMU PRACY W TYM BURDELU !!!! NIKOMU! A NA JAWORZYNSKIEJ TO JUŻ WOGÓLE ,SYF KILA I MOGIŁA I TE ŚMIESZNE PRACOWNICE KTÓRE SOBIE WSZYSTKIE OBRABIAJA DUPY NAWET KOLEŻANKI Z PAPIERoska POTRAFIĄ SIĘ SPRZEDAWAĆ WZAJEMNIE DO REGIONALNEGO ! FUNKCYJNA ŻADNEGO DODATKU ŚMIECHU WARTE ZARABIA TYLE SAMO CO KASJERKA A ZADAŃ MA 100 RAZY TYLE :) NIE WSPOMINAJĄC O TYM , ŻE OBIECUJĄ CI DODATek ALE OCZYWIŚCIE SIĘ Z NIEGO NIE WYWIĄZUJĄ !!!!!!!!!

Zostaw opinię o dino - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie dino