Opinie o Farmer Sp. z o.o. w Brzeziny

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Farmer Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Farmer Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chów i hodowla zwierząt - produkcja paszy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Farmer Sp. z o.o. w Brzeziny

Administrator Nowy wpis

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Pracownik Produkcji w Farmer Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie o rozmowie kwalifikacyjnej/ jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna. Wasza opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników.

Andrzej Nowy wpis

Jakimi samochodami jeżdzą teraz przedstawiciele handlowi, bo opinie na ten temat nie są najlepsze. Poprawił się stan techniczny? Handlowcy nadal pracują na B2B, czy można sobie wybrać inny rodzaj umowy. Ktoś zorientowany podpowie?

Jurek Nowy wpis
@Andrzej

B2B albo zlecenie. Tam chyba nie ma stałych umów.

Oreo Nowy wpis

Nie zgodzę się z niektórymi negatywami, pracowałem wcześniej w solidnie zorganizowanych firmach i przy Farmerze nie doznałem przeskoku.

Tedryk

Jest proste. Jak ktoś pracował w wcześniej w firmach gdzie reprezentowano wyższy poziom, i przychodzi tu do pracy - to dopiero szoku doznaje.

@Tedryk

Czy ja wiem, pracowałem wcześniej w podobnej branży i praca tutaj jakoś zbytnio się nie różniła, nie narzekałem na warunki, wynagrodzenie i szefostwo. W jakim okresie Pan pracował?

Alicja
@Tedryk

Co konkretnie masz na myśli? Opowiesz w kilku słowach o aktualnej sytuacji? Widzę, że sporo osób ma zastrzeżenia co do warunków, nie podają jednak żadnych konkretów. Jakie warunki oferuje pracodawca? Czy według Ciebie wynagrodzenie jest adekwatne do nakładu pracy? Jak byś ocenił możliwości rozwoju?

Olek
@Alicja

Właśnie też się zastanawiałem, ponieważ firmę mi polecano, a przymierzam się do zatrudnienia. Kilka pozytywnych opinii słyszałem, ale te negatywne zwykle są bez konkretów. Chyba faktycznie warto popytać ludzi, którzy tam pracowali

RIP
@Olek

A pozytywne z konkretami w stylu "dobrze płacą", "fajnie się pracuje", etc? Konkret to ile i za co. Można porównać do innych ofert w branży, i wówczas rozmawiać poważnie. Więc mam pytanie do pracowników: - jakie są widełki płacy dla handlowca - ile wynosi podstawa - jaka jest flota

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Farmer Sp. z o.o. na stanowisko Kierowca Kat. C? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Mariusz

Współpracowałem z tą firmą w zeszłym roku i złego słowa powiedzieć nie mogę. Rewelacyjny kontakt, wszystko na czas, tak jak ustalone było wcześniej. Domawiamy towary okresowo, więc myślę że w najbliższym czasie ponowimy chętnie współpracę

PH
@Mariusz

Współpraca B2B to nie relacja pracodawca - pracownik. Inne kodeksy. Prosiłbym o opinie na temat pracodawcy obecnych pracowników bądź byłych - jestem ciekaw, jakie są tam warunki... Pozdrawiam

Oel
@PH

Warunki są bardzo OK, a przynajmniej ja jestem zadowolony z pracy.

Wet

Myślenie rodem z PRL. Na start Clio 1.2 w gazie do obskoczenia terenu województwa...? Auto, w którym wali składem pasz. Gdzie tu szacunek do warunków pracy dla handlowca. Szok.

rekrutowana

Firma porazka. Właściciel od 2 lat! poszukuje przedstawicieli handlowych !co świadczy o tym jaka to firemka. okropni ludzie... A kasa bardzo mała

Cytrynka
@rekrutowana

Osoba rekrutująca tam, mogłaby co najwyżej bezy sprzedawać na targowisku. Słodko aż mdli. Warunki finansowe słabe, flota szrot.

Beza

Tragedia. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Farmer Sp. z o.o. - Brzeziny

Farmer Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Słowackiego 8
    95-060 Brzeziny