Zostań kierowcą autobusu!

Tromsø
Oferta opublikowana20.04.2024
Oferta wygasa16.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wstęp

  • W Jobzone posiamy wizję bycia najlepszym pracodawcą w naszej branży. Oferujemy naszym pracownikom stałą umowę o pracę, konkurencyjne oraz uczciwe wynagrodzenie. W Jobzone otrzymujesz stałą osobę kontaktową, która wspiera oraz doradza Ci na każdym etapie zatrudnienia. W naszym biurze posługujemy sie trzema językami: norweskim, angielskim oraz polskim więc nie czekaj i aplikuj już dziś.

Obowiązki

  • Obsługa linii regionalnych, ale może być również okazja do wycieczek komercyjnych typu - autokar turystyczny.
  • Jazda z punktu A do B, ale również profesjonalna obsługa. Pasażerowie muszą czuć się bezpieczni i dobrze traktowani.
  • Wysoka kultura osobista
  • Wszyscy nowi kierowcy przechodzą odpowiednie szkolenie.

Wymagania

  • Ważne prawo jazdy na kierowce autobusu – klasa D
  • Kurs kierowcy zawodowego (YSK, kod 95) w transporcie pasażerskim
  • Dobra znajomość języka norweskiego lub skandynawskiego – zarówno w mowie, jak i w piśmie.
  • Na niektóre stanowiska zatrudniamy z dobrą znajomścią językiem angielskim.

Oferujemy

  • Otrzymujesz pewną, stabilną i stałą pracę, oraz stały dochód.
  • Pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem i zatrudnieniem.
  • Zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia.