Złota Rączka - Praca Remontowo-Sprzątająco-Naprawcza

Emmen
Umowa o pracę13-14 €brutto / godz.
Oferta opublikowana21.02.2024
Oferta wygasa15.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Wstęp

  • 🌟 Dołącz do Nas! Praca w renomowanej firmie o europejskim zasięgu! 🌟 Czy marzysz o stabilnej pracy w firmie, która działa przez cały rok? To świetnie, że tu jesteś! Nasza firma to wieloletnia holenderska agencja pośrednictwa pracy, z ponad 26-letnim doświadczeniem, która oferuje nie tylko pracę, ale także wsparcie i komfort naszym pracownikom.

Obowiązki

  • Renowacja kostki brukowej
  • Naprawa ubytków tynkarskich
  • Drobne naprawy elektryczne
  • Małe prace hydrauliczne
  • Sprzątanie obiektu oraz jego otoczenia
  • Wszystkie typowe prace: w tym wymiana lampy, wymiana płyty kuchennej, montaż telewizora, drobne prace instalacyjne, blokady, blokady, codzienna konserwacja.

Wymagania

  • Dyspozycyjność do pracy
  • Zdolności manualne
  • Minimalna wiedza w zakresie budownictwa, elektryki i hydrauliki
  • Znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego
  • Prawo jazdy oraz własny samochód (mile widziane)

Oferujemy

  • Atrakcyjną stawkę 13,27 EUR brutto
  • Opiekę polskiego koordynatora
  • Ubezpieczenie
  • Gwarancję zakwaterowania przez biuro
  • Dodatek do zakwaterowania
  • Cotygodniowe wynagrodzenie