Zbieranie zamówień/orderpicker (kwiaty) z komunikatywnym językiem angielskim.

Uithoorn
Umowa o pracę14 €brutto / godz.
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa21.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Wstęp

  • Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego JOBWISE zarejestrowana pod nr KRAZ 30656 dla jednego ze swoich klientów w Noordwijkerhout poszukuje pracowników zainteresowanych podjęciem pracy jako :   Zbieranie zamówień/orderpicker (kwiaty) Uwaga! Start pracy 18.03 i 01.04. Poszukujemy kobiet i mężczyzna (nie pary!)

Obowiązki

  • przygotowywanie i pakowanie zamówień (kwiatów doniczkowych do domu i ogrodu)
  • praca ze skanerem
  • wykładanie roślin doniczkowych na kary (specjalne wózki na których układane są zamówienia)
  • praca od poniedziałku do piątku po 8-10 godzin (zmiana zazwyczaj od 10/12 do 18/20)

Oferujemy

  • stawkę 14,00 brutto na godzinę
  • zapewniamy zakwaterowanie oraz dojazd do pracy
  • opiekę polskiego koordynatora

Wymagania

  • komunikatywny angielski (warunek konieczny)
  • dostępność na minimum 6 miesięcy
  • mile wdziane prawo jazdy B
  • mile widziane doświadczenie w zbieraniu zamówień oraz obsługa skanera
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1