Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca ZBIERANIE ZAMÓWIEŃ - OPERATOR WÓZKA EPT

ikona Dodano: wczoraj
ikona Inny
ikona Pełny etat Część etatu
ikona Praca stacjonarna
ikona Rekrutacja zdalna

Jeśli satysfakcjonująca praca za granicą jest Twoim celem, to oferujemy naszą pomoc. Nasza agencja z ponad 10 letnim doświadczeniem - Holland Contracting – staje się częścią jednej z najszybciej rosnących firm zatrudnienia tymczasowego w Holandii – Carrière.

Holland Contracting Sp. z o. o. to agencja pośrednictwa pracy, posiadająca certyfikat nr. 691 wydany przez Marszałka Województwa Opolskiego.

ZBIERANIE ZAMÓWIEŃ - OPERATOR WÓZKA EPT
Maasdijk

Obowiązki

Dla naszego Klienta (firmy logistycznej, jednej z największych importerów owoców
i warzyw w Europie) poszukujemy pracowników do realizacji zamówień.
Twoja praca będzie polegać na realizacji zamówień, pakowaniu owoców i warzyw według wytycznych. Przygotowywanie zamówień w logiczny i uporządkowany sposób z pomocą wózka EPT.

Jeżeli posiadasz doświadczenie, rozmawiasz po angielsku i mieszkasz w okolicach Maasdijk- ta oferta jest dla Ciebie!

Oferujemy

• wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym - €11,97 (po 6 miesiącach przewidziany jest wzrost stawki)

• dodatek za pracę zmianową

• minimum formalności, e-rekrutacja

• stabilna i legalna praca w oparciu o kontrakt holenderski

• opieka polskiego konsultanta na miejscu w Holandii

• dodatek wakacyjny i urlopowy

• niewielka odległość z miejsca zamieszkania do miejsca pracy

• możliwość korzystania z firmowych rowerów miejskich tzw. holenderek

• oferujemy odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne

• dostęp do platformy myHolland, gdzie znajdziesz swoje dokumenty oraz potrzebne informacje.

Oczekujemy

  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub holenderskiego
  • doświadczenia jako operator wózka EPT (warunek konieczny)
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

ikonaMaasdijk
Carrière