Zbieracz zamówień - sałatki

Ridderkerk
Inny13-15 €brutto / godz.
Oferta opublikowana16.06.2024
Oferta wygasa24.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyinny
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, produkcja

Wstęp

  • Carrière International to jedna z najszybciej rozwijających się agencji zatrudnienia, pozyskująca pracowników na rynek niderlandzki. Dla naszych holenderskich klientów rekrutujemy już od prawie 20 lat, w czasie których zrealizowaliśmy ponad 92 000 ofert pracy w takich branżach jak: logistyka, produkcja, ogrodnictwo czy rolnictwo. Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy, posiadającą certyfikat nr 691 wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego. Stanowisko: Pracownik produkcji owoców i warzyw, Van Gelder.Lokalizacja: Ridderkerk, Holandia.

Obowiązki

  • Dla naszego holenderskiego klienta poszukujemy osób chętnych do zbierania zamówień w okolicach Rotterdamu
  • Praca polega na zbieraniu zamówień sałatek i warzyw

Wymagania

  • Elastyczność
  • Sprawność fizyczna
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Gotowość pracy zmianowej
  • Prawo jazdy – bardzo mile widziane

Oferujemy

  • Gwarantowane wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym stawka od 13,27 eur brutto/h
  • W sumie z dodatkami możesz zarobić nawet 15,82 eur/h brutto
  • Dodatki zmianowe i weekendowe
  • Dodatek wakacyjny i urlopowy
  • Dodatek dla kierowcy
  • Ubezpieczenie holenderskie
  • Możliwość zakwaterowania i transportu do pracy
  • Opieka polskiego koordynatora
  • Możliwość regularnej współpracy
  • Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

Dodatkowe informacje

  • Van Gelder Ridderkerk B.V. jest holenderską firmą rodzinną, specjalizującą się w dostawie owoców i warzyw już od ponad 65 lat. W przedsiębiorstwie pracuje ponad 350 pełnych pasji pracowników dzięki, którym każdego dnia Van Gelder dostarcza branży gastronomicznej najświeższe owoce i warzywa
  • Spodobała Ci się ta oferta?Aplikuj już teraz!Wypełnij formularz umieszczony pod tymlinkiem: https://prac.app/vangelder[gowork]48
  • Pełne informacje o przetwarzaniu przez Carrière International danych osobowych znajdziesz wnaszej Polityce prywatności:bit.ly/polityka_prywatnosci_carriere