Lokalizacja, całe Niemcy, w zależnośći od zlecenia  np: Karlsruhe, Regensburg, Kassel, Köln, Dortmund, Hannover, Bremen, Hamburg, Monachium, Fulda, Bremen, Berlin, Freiburg, Nürnberg, Augsburg, Pforzheim, Wiesbaden, Mainz, Offenbach, Hanau, Köln.

Zatrudnimy Operatorow Maszyn Cnc
Hanower

Obowiązki
• samodzielna obsługa maszyn CNC.
• ustawianie maszyn.
• praca z rysunkiem technicznym.

Wymagania
• Znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym lub komunikatywnym.
• Doświadczenie jako operator maszyn CNC.
• Mile widziane doświadczenie w branży metolowej.
• Wykształcenie kierunkowe- mile widziane.
• Chęci do pracy.
• Prawo jazdy kat. B + własny samochód na wyjazd (mile widziane).

Oferujemy
• Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością podwyżki.
• Zarobki: 13,00 € brutto + 55 € netto dziennej diety.

• Premie. Start Premia 1000 €!
• Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach.
• Wynagrodzenie płatne miesięcznie na konto pracownika.
• Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek.
• Zakwaterowanie płatne zorganizowane przez pracodawcę.
• Niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne.
• Wsparcie polskiego koordynatora podczas pobytu za granicą.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV w języku polskim, niemieckim lub angielskim na adres Email:

Kontakt telefoniczny możliwy pon.-pt. od 08-17. +49 5242976 0630

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Informujemy, że współadministratorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Hanower

sky Personal