sky Personal
3 289 6 1

Opinie o sky Personal

Patryk

Bardzo polecam , miałem jedną pracę przez 4 miesiące ,szef mnie zatrudnił na stałe. Po miesiacu pisalem w komentarzach ,ze pieniądze sie zgadzają i diety tez , to jakis (usunięte przez administratora) mi napisal abym sie po 3 odzywal . Minelo juz 6 miesiecy i ciągle mi sie zgadzało wszystko bo są polaczki co chcą chlac i sie bawic a sa Polacy co przyjechali pracować. Jeżeli nalezysz do tej drugiej grupy to firma idzie na rękę ! Pozdrawiam

Mirek

Ojejku miałem z kolegami zacząć znimi współprace. Dzięki wszystkim za ostrzeżenie. Przed takimi firmami trzeba się strzec. Trzeba ostrzegac innych ludzi. Dzięki koledzy. Pozdrawiam

Dominika

@Artur, czy możesz coś więcej o tym opowiedzieć? Czy przed wyjazdem podpisałeś umowę z pracodawcą? A może zdecydowałeś się na wyjazd na własną rękę, a później okazało się, że firma obecnie nie zatrudnia nowych osób? Szczegółowe komentarze są bardzo ważne dla osób, które szukają zatrudnienia.

Artur

Pojechalem 800 km i pracy nie bylo. Odradzam. Szkoda kasy.

Tadek
@Artur 25.07.2018 09:57

Ja to samo, szkoda nerwow (usunięte przez administratora)Szukajcie sobe cos innego !

Dominika

@Eugeniusz, ostrzegasz przed firmą, jednak nie podajesz konkretnych przykładów, mógłbyś przybliżyć, dlaczego nie jesteś zadowolony ze współpracy? Może dostrzegasz także jakieś dobre strony? Rozumiem, że byłeś pracownikiem Sky Personal, jak długo?

Dominika

@Pik, jesteś pracownikiem firmy? Napisz proszę, jak to wygląda z Twojej perspektywy. Na jakim stanowisku pracujesz? Czy odpowiadają Ci warunki? @Staszek 1, czy otrzymujesz także jakieś premie? Regularność wypłat jest dużym plusem, ale może pracodawca oferuje coś jeszcze? Czy masz umowę na czas nieokreślony? @Marek, jesteś zainteresowany podjęciem pracy w Sky Personal? Może już jesteś zatrudniony? Napisz nieco więcej w tym temacie.

Bogdan

3000 € netto Czy rzeczywiście spawacze tyle zarabiaja ?

Waldek
@Bogdan 03.07.2018 11:08

(usunięte przez administratora) Jako fachowiec w tej firmie również miałem zarabiać (usunięte przez administratora)EUR netto a dostałem połowę z tego po odliczeniu wszystkiego.

Staszek 1

Swoje robię jako elektryk budowlany od marca, zaliczki co tydzień dostaje regularnie jak i wypłaty też. Polecam

Dominika

Jakie są wasze doświadczenia związane z pracą u tego pracodawcy? Wcześniejsze opinie są mocno zróżnicowane. Czy agencja organizuje transport zagranicę, bądź też zwraca jego koszty? Czy zapewnia zakwaterowanie? Napiszcie, czy niezbędna jest znajomość języków obcych. Może firma organizuje kursy językowe? Wszelkie informacje mogą się przydać.

Karol

Kwatera płatna przez pracownika, umowy tylko w jęz. niemieckim. Dieta 60e/dzień

Karol

Ostrzegam przed tą firmą. Pracowałem tylko miesiąc, bo po rozliczeniu wynagrodzenia - porażaka . Obiecują premię , za podjęcie pracy, ale jest rozliczana za cały rok. Owszem, dostałem z kolegą po (usunięte przez administratora)e, ale została odliczona od pensji. Stawka godzinowa dla spawacza (usunięte przez administratora)e brutto - śmiech na sali. (usunięte przez administratora) Człowiek tyra cały miesiąc i nie wie ile tak naprawdę zarobi.

Piotr

Witam. Chciałbym za moje zachowanie przeprosić firmę sky personal. Wiem że źle się zachowałem i mogę tylko przeprosić. Jeszcze raz przepraszam

Arek
@Piotr 26.06.2018 18:05

Ty jesteś najlepszy na tym forum. Rzekłbym ze szon

Ryszard

Pracuje w firmie od lutego,wbrew tendencyjnym opinia praca jest ciagle ,placa terminowo .Ludzie ktorzy porzucaja prace z dnia na dzien moga mjec pretensje sami do siebie .

Dawid

pracuję w tej firmie jako elektryk już od maja 2017. Jestem zadowolony z pomocy koordynatorów przy różnych problemach przykładowo z zakwaterowaniem. Wynagrodzenie i obiecane zaliczki zawsze na czas. Pracuję w rejonach Bayern-Baden Wurtenberg ze względu na lepszą stawkę i praca jest praktycznie bezprzerwy między baustelami. Zeitkonto mam full. Z urlopem też nie ma problemu, siedze teraz na mazurach :)

anonymous

nie polecam miałem przyjemność pracowania przez tą agencje. Nie polecam

Czarny

Witajcie, w moim przypadku wszystko bylo w porzadku, mila polska obsluga a kasa sie zgadzala. Dzieki! Teraz jestem w Austrii i tam troche nie po mojemu :(

Jacek G.

Ja pracuje juz od wielu lat w Niemczech za granica, pracowalem tez w skyPersonal i wszystko bylo ok. Wiem tez jak rodacy-Polacy 'pracuja' , porzucaja prace z dnia na dzien nie majac wiedzy, ze za porzucenie pracy przewidziane sa kary finansowe, ktore zawarte sa w umowach... Sami pozbawiaja sie ludzie pracy i zarobionych pieniedzy. W kazdej firmie posredniczacej diety (zaliczki) wyplacane sa dla aktywnych pracownikow a nie dla tych ktorzy porzucaja prace, takze bez wypowiedzenia. (Zaznaczam, ze wypowiedzenie musi byc zachowane)

Norbert

Jak są zorganizowane warunki za granicą?

hydraulik

szukam kontaktu kto jedzie da ingolstadt 18 06 2018 606-646-935

Tymon

Szkoda, że pracujący z agencją tak rzadko piszą na forum.

leszek34

Pracuje od okolo 3 miesiecy i dla mnie jest ok wyplaty sa na czas tak jak bylo mowione 50€ na dzien. Z urlopem tez nie robili problemow jak chcialem jechac

Andzej85

Pracuje ok 2 miesiecy jako hydraulik i nie mam problemow. Diety wyplacane na czas, zakwaterowanie tez ok. Nie mam nic do zarzucenia jesli ktos chce pracowac to bedzie

Łukasz Sz
@Andzej85 05.02.2018 13:47

Cześć mam okazje jechać 18 czerwca w okolice stuttgartu. Bardzo proszę o kontakt + 48 792 661 628

SL

Nie polecam, zero kontaktu, noclegu bezandziejne, (usunięte przez administratora)A jak chcesz normalnie godnie pracowac to trzymaj sie z daleka !!

pracownik
@SL 04.05.2018 09:43

również nie polecam

ekektryk

Pracowałem w tej firmie od stycznia do kwietnia i naprawdę nie ma czego się przyczepić.A więc zaliczki regularnie co tydzień w środy wpływały na moje konto,wypłaty jak w szwajcarskim zegarku wpływały 15-stego każdego miesiąca,kontakt z koordynatorem bardzo dobry,kiedy musiałem się zwolnić by poukładać swoje sprawy nie robili żadnego problemu.Myślę że jak już wszystko pozałatwiam to wrócę do tej firm jeśli będą mieli etat.Wrażenie ogólne bardzo dobre.

Olek

Osoby które nie lubią pracować nie zagrzeją miejsca nawet w tak dobrej firmie jaką jest Sky Personal

Elektryk

też pracowałem w sky, 3 miesiące bo później musiałem zjechać do rodziny. Wszystko się zgadzało i od czerwca znowu wracam. Pozdrawiam panią Kamile z nią super kontakt

Igor

Jak ktoś jest człowiekiem i dobrym pracownikiem to zawsze będzie miał dobrze!!!

Odradzam SkyPersonal
@Igor 23.04.2018 10:43

Pracowałem w tej firmie, na szczęście krótko(usunięte przez administratora). Wynagrodzenie znacznie odbiegało od ustalonego przed wyjazdem.

pracodawca

ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY -okablowywanie szaf sterowniczych.

Zarobki: 2500€ Netto

Dodatkowo atrakcyjny system premiowy 1000€  !

-premia startowa 200€ po trzech dniach pracy
-premia półroczna w wysokosci 300 €.
-premia roczna 500€

 Nasze doświadczenie i profesjonalizm sa gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę juz dzis!

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres Email:

rekrutacja(a)sky-personal.de

Z góry serdecznie dziękujemy za Państwa aplikację!

Kontakt telefoniczny możliwy pon.-pt. od 08-17.

Telefon: +49 52429760620

pracodawca

ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY - okablowywanie szaf sterowniczych

WYMAGANIA:
• Podstawowa lub komunikatywna znajomość języka niemieckiego.
• Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata.
• Wykształcenie zawodowe kierunkowe - techniczne lub elektryczne.
• Wiedza na temat symboli, norm i kodów podawanych w rysunkach konstrukcyjnych i schematach.
• Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd.
• Umiejetność czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych.

ZADANIA:
• Przyłączanie kabli do rozdzielni oraz urządzeń przemysłowych.
• Rozprowadzanie różnego rodzaju kabli, przycinanie i wykańczanie okablowania przy użyciu róznych technik przyłączeniowych.
• Montowanie szaf sterowniczych na podstawie rysunków i schematów.
• Posługiwanie sie elektronarzedziami.

OFERUJEMY:
• Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwoscią podwyżki.
• Zarobki: 13,00 € brutto + 55 € netto dziennej diety.
• Premie. START PREMIA 1000 €!
• Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach.
• Wynagrodzenie płatne miesiecznie na konto pracownika.
• Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek.
• Stałą pracę w oparciu o umowe o prace z pełnym pakietem socjalnym.
• Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawce.
• Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek.
• Prace w systemie jednozmianowym, zmianowym.
• Opieka polskiego koordynatora.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV w języku polskim, niemieckim lub angielskim na adres Email:  rekrutacja@sky-personal.de

Kontakt telefoniczny możliwy pon.-pt. od 08-17.  Telefon: +49 52429760620

MAT

Hej.pracuje w zeitarbeit firmach od kilku lat jak jest w sky narazie nie powiem bo pracuje tu krotko jestem po dwoch rodakach ktorzy niechcacy pomalowali parapety no I klient Im grzecznie podziekowal,nie ma opcji aby zeitarbeit firma nie wyplacila pieniedzy jezeli otrzymaja podpisane godziny ,finanszamt tylko czeka na taka okazje,Co do pracy duzo zalezy tez od klienta,kapo osobiscie do tej pory zmienialem klienta raz max dwa w roku nieraz wogole,Co do stawks nie sa zbyt konkurencyjne ale zawsze mozna negocjowac sezon sie zaczol wiec o prace tu czy gdzie indziej bez obaw robic I tak wszedzie trzeba

Zostaw opinię o sky Personal - Grünberg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie sky Personal