Opinie o sky Personal

jan Buzalski
Zweryfikowany użytkownik

Oszukano mnie ,nie otrzymalem wyplaty za maj

Zweryfikowany użytkownik

Oszukano mnie ,nie otrzymalem wynagrodzenia

Jan Buzalski

Firma nie zaplacila mi zaprace,nie odbieraja tel.odsylaja jeden do drugiego jak sie dzwoni.Nie otrzymalem wynagrodzenia ,to oszustwo.Bede robil codziennie ten wpis zeby ostrzec ludzi przed tym kretynstwem.Pracowalem ciezko na rusztowaniach a wyplaty zero.

Jan Buzalski

Zostalem oszukany i do tej pory nie mam opieniedzy za maj.Jan Buzalski

Jacek nowak

Banda oszust** nie polecam Moje sugestie dla sky Personal: ...

(usunięte przez administratora) UWAGA NA TĄ FIRMĘ

Yam from maroco nid djob operatour driling and grouiting

anonymous

Pracowałem w tej firmie 1 miesiąc.Warunki mieszkaniowe dobre(hotel pokój 1 osob) Zarobki zgodnie z umową na czas i bez zastrzeżeń. DOSKONAŁY kontakt z biurem w moim przypadku Bielefeld (Pan Hubert) Problemem dla większości rodaków może być nieznajomość lub słaba znajomość jęz niemieckiego bo wszystkie umowy,wypowiedzenie i pisma do biura muszą być w języku niemieckim. Krótko mówiąc mogę śmiało polecić firmę.

ktopytaniebłądzi
@anonymous 17.09.2018 19:15

Dlaczego tak krótko pracowałeś w tej firmie skoro było tak świetnie ?

@ktopytaniebłądzi 20.09.2018 17:37

Miałem ścięcia z brygadzistą ,który mnie nie cierpiał i codzień zatruwał mi życie,a pracę to ja mogę mieć w kazdej chwili za te same lub podobne pieniądze. Jednym słowem szkoda życia na życie wśród wariatów.

pracodawca
Elektryk budowlany wNiemieczech

Firma sky Personal bezpośredni niemiecki pracodawca zatrudni elektryków budowlanych oraz przemysłowych na terenie Niemiec.

Obecnie szukamy ELEKTRYKÓW BUDOWLANYCH do pracy w: Regensburg, Kassel, Dortmund, Hannover, Bremen, Hamburg, Monachium, Mainz, Offenbach, Hanau, Köln, Stuttgart, Lemgo, Drezno.

Opis stanowiska:
• Prowadzenie przeglądów technicznych oraz usuwanie bieżących awarii.
• Remontowanie, konserwacje i modernizacje instalacji elektrycznych.
• Montaż systemów tras kablowych, gniazdek oraz przełączników.
• Montaż oświetlenia.

Oferujemy:
• Umowę o pracę na niemieckich warunkach z pełnym pakietem socjalnym.
• Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością podwyżki.
Od 2 400 € NETTO w GRÓRĘ.

• Premie – 1 000 €. START PREMIA!
• Wynagrodzenie płatne miesięcznie na konto pracownika.
• Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek.
• 24 – 30 dni płatnego urlopu (w zależności od stażu pracy).
• Ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny.
• Zakwaterowanie.
• Opiekę polskiego koordynatora.
• 150 € premii za polecenie kolegi/znajomego do pracy w naszej Firmie.

Wymagania stawiane kandydatom:
• Podstawowa lub komunikatywna znajomość języka niemieckiego.
• Doświadczenie na podobnym stanowisku.
• Wykształcenie zawodowe kierunkowe – techniczne/elektryczne lub uprawnienia SEP.
• Wiedza na temat symboli, norm i kodów podawanych w rysunkach i schematach.
• Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd.
• Umiejetność czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych.

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV na adres E-mail: praca@sky-personal.de

Kontakt telefoniczny możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach od 08-17.
Telefon: +49 5242976060 lub +49 52429760622 lub 49 52429760613.

Nasze doświadczenie i profesjonalizm sa gwarancją sukcesu. Nie czekaj i znajdź pracę juz dziś!

Z góry serdecznie dziękujemy za Państwa aplikacje!

Inh. Alexander Geworsky
Hauptstraße 93
D-33378 Rheda-Wiedenbrück

Zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie CV z  klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

Dominika

@ktopytaniebłądzi, czy rozważasz zatrudnienie się w firmie? Może obecnie jesteś jej pracownikiem? Jeśli tak, zachęcam Cię do pozostawienia swojej opinii na temat pracodawcy. Rozumiem, że ważne jest dla Ciebie zatrudnienie na dłuższy czas?

Dominika

@PabloMike, minęło już trochę czasu od Twojego wpisu, zechcesz podzielić się swoimi doświadczeniami? Czy dobrze oceniasz współpracę z firmą? Jesteś zadowolony z oferowanych warunków? @anonymous, a czy pracodawca organizuje jakieś kursy językowe? Czy w razie problemów można liczyć na pomoc?

Staszek

Pojeździłem troche ze sky Personal ale wzdłuż i wszerz DE bo zlecenia nawet po tydzień się trafiały. Pensja netto(usunięte przez administratora)euro miesięcznie, obietnice wysokich zarobków mają się nijak do rzeczywistości. Polecam tylko turystom.

koleg

Nie decydujcie sie na prace w tej firmie ,ostrzegam]

PabloMike
@koleg 15.08.2018 23:05

Coś więcej w temacie? Właśnie dostałem ofertę i robię rozeznanie. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Dominika

@Mirek, pamiętaj, że opinie wielu osób mogą nie być obiektywne. Zawsze warto porozmawiać z pracodawcą, lub spróbować osobiście rozpocząć pracę. @Patryk, rozumiem, że masz zamiar kontynuować współpracę? Czy poza terminowym wynagrodzeniem coś jeszcze jest dla Ciebie ważne? Jakie jeszcze plusy dostrzegasz?

Patryk

Bardzo polecam , miałem jedną pracę przez 4 miesiące ,szef mnie zatrudnił na stałe. Po miesiacu pisalem w komentarzach ,ze pieniądze sie zgadzają i diety tez , to jakis (usunięte przez administratora) mi napisal abym sie po 3 odzywal . Minelo juz 6 miesiecy i ciągle mi sie zgadzało wszystko bo są polaczki co chcą chlac i sie bawic a sa Polacy co przyjechali pracować. Jeżeli nalezysz do tej drugiej grupy to firma idzie na rękę ! Pozdrawiam

Mirek

Ojejku miałem z kolegami zacząć znimi współprace. Dzięki wszystkim za ostrzeżenie. Przed takimi firmami trzeba się strzec. Trzeba ostrzegac innych ludzi. Dzięki koledzy. Pozdrawiam

Dominika

@Artur, czy możesz coś więcej o tym opowiedzieć? Czy przed wyjazdem podpisałeś umowę z pracodawcą? A może zdecydowałeś się na wyjazd na własną rękę, a później okazało się, że firma obecnie nie zatrudnia nowych osób? Szczegółowe komentarze są bardzo ważne dla osób, które szukają zatrudnienia.

Artur

Pojechalem 800 km i pracy nie bylo. Odradzam. Szkoda kasy.

Tadek
@Artur 25.07.2018 09:57

Ja to samo, szkoda nerwow (usunięte przez administratora)Szukajcie sobe cos innego !

Dominika

@Eugeniusz, ostrzegasz przed firmą, jednak nie podajesz konkretnych przykładów, mógłbyś przybliżyć, dlaczego nie jesteś zadowolony ze współpracy? Może dostrzegasz także jakieś dobre strony? Rozumiem, że byłeś pracownikiem Sky Personal, jak długo?

Dominika

@Pik, jesteś pracownikiem firmy? Napisz proszę, jak to wygląda z Twojej perspektywy. Na jakim stanowisku pracujesz? Czy odpowiadają Ci warunki? @Staszek 1, czy otrzymujesz także jakieś premie? Regularność wypłat jest dużym plusem, ale może pracodawca oferuje coś jeszcze? Czy masz umowę na czas nieokreślony? @Marek, jesteś zainteresowany podjęciem pracy w Sky Personal? Może już jesteś zatrudniony? Napisz nieco więcej w tym temacie.

Bogdan

3000 € netto Czy rzeczywiście spawacze tyle zarabiaja ?

Marek

A mozesz rozwinąć swoja wypowiedz?

Waldek
@Bogdan 03.07.2018 11:08

(usunięte przez administratora) Jako fachowiec w tej firmie również miałem zarabiać (usunięte przez administratora)EUR netto a dostałem połowę z tego po odliczeniu wszystkiego.

Staszek 1

Swoje robię jako elektryk budowlany od marca, zaliczki co tydzień dostaje regularnie jak i wypłaty też. Polecam

Dominika

Jakie są wasze doświadczenia związane z pracą u tego pracodawcy? Wcześniejsze opinie są mocno zróżnicowane. Czy agencja organizuje transport zagranicę, bądź też zwraca jego koszty? Czy zapewnia zakwaterowanie? Napiszcie, czy niezbędna jest znajomość języków obcych. Może firma organizuje kursy językowe? Wszelkie informacje mogą się przydać.

Karol

Kwatera płatna przez pracownika, umowy tylko w jęz. niemieckim. Dieta 60e/dzień

Karol

Ostrzegam przed tą firmą. Pracowałem tylko miesiąc, bo po rozliczeniu wynagrodzenia - porażaka . Obiecują premię , za podjęcie pracy, ale jest rozliczana za cały rok. Owszem, dostałem z kolegą po (usunięte przez administratora)e, ale została odliczona od pensji. Stawka godzinowa dla spawacza (usunięte przez administratora)e brutto - śmiech na sali. (usunięte przez administratora) Człowiek tyra cały miesiąc i nie wie ile tak naprawdę zarobi.

Piotr

Witam. Chciałbym za moje zachowanie przeprosić firmę sky personal. Wiem że źle się zachowałem i mogę tylko przeprosić. Jeszcze raz przepraszam

Arek
@Piotr 26.06.2018 18:05

Ty jesteś najlepszy na tym forum. Rzekłbym ze szon

Ryszard

Pracuje w firmie od lutego,wbrew tendencyjnym opinia praca jest ciagle ,placa terminowo .Ludzie ktorzy porzucaja prace z dnia na dzien moga mjec pretensje sami do siebie .

Dawid

pracuję w tej firmie jako elektryk już od maja 2017. Jestem zadowolony z pomocy koordynatorów przy różnych problemach przykładowo z zakwaterowaniem. Wynagrodzenie i obiecane zaliczki zawsze na czas. Pracuję w rejonach Bayern-Baden Wurtenberg ze względu na lepszą stawkę i praca jest praktycznie bezprzerwy między baustelami. Zeitkonto mam full. Z urlopem też nie ma problemu, siedze teraz na mazurach :)

anonymous

nie polecam miałem przyjemność pracowania przez tą agencje. Nie polecam

Czarny

Witajcie, w moim przypadku wszystko bylo w porzadku, mila polska obsluga a kasa sie zgadzala. Dzieki! Teraz jestem w Austrii i tam troche nie po mojemu :(

Zostaw opinię o sky Personal - Grünberg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie sky Personal