Zatrudnimy operatora maszyn i urządzeń

Dessau
Oferta opublikowana09.05.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, budownictwo

Wstęp

  • Jesteśmy niemiecką firmą z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników zarówno z Polski, jak i z Niemiec. Współpracujemy z ponad 200 betoniarniami na terenie całych Niemiec. W większości przypadków nasi pracownicy pracują przy wytwarzaniu konstrukcji prefabrykowanych, ale nie tylko.
Numer referencyjny:6

Obowiązki

  • prace przy obsłudze maszyn i urządzeń na hali produkcyjnej
  • prace konserwacyjne, wykonywanie podstawowych napraw obsługiwanych urządzeń
  • kalibracja maszyn i urządzeń
  • sporządzanie protokołów oraz kontrola pracy i bezpieczeństwa procesów produkcyjnych maszyny

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe/ wykształcenie zawodowe.
  • znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
  • prawo jazdy kat. B oraz samochód na wyjazd (Mile widziane, lecz nie jest to warunek konieczny)

Oferujemy

  • pracę przy dużych projektach (różne lokalizacje na terenie całych Niemiec),
  • atrakcyjne wynagrodzenie 13-17 €
  • nieopodatkowaną dietę od 40 € do 44 €
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania,
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora,
  • prowizję za polecenie pracownika,
  • premie świąteczne , urlopowe oraz uznaniowe