Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Zatrudnimy Magazynierów

ikona Dodano: 18.05.2022
ikona Umowa o pracę Umowa o dzieło Umowa zlecenie Kontrakt B2B Inny
ikona Pełny etat Część etatu Staż/praktyki Dodatkowa
ua-flag наймемо працівників з України

Mercus-Bus sp. z o.o. – lider na rynku minibusów i autobusów. Od wielu lat zajmujemy się produkcją pojazdów.  Nasza otwartość na oczekiwania rynku sprawia, że oferowane przez nas autobusy cieszą się coraz większą popularnością na całym świecie.
Konsekwencją dynamicznego rozwoju firmy jest potrzeba zatrudniania nowych osób, które pomogą nam powielić i utrwalić sukces.
Jeżeli jesteś gotowy zaangażować się i wspólnie z nami rozwijać i doskonalić firmę – zapraszamy do naszego zespołu na stanowisko: Magazynier

Zatrudnimy Magazynierów
Urszulin

Obowiązki
Prawidłowe wydawanie i przyjmowanie towarów w magazynie
Bieżąca kontrola dokumentów magazynowych
Ochrona składowanych towarów przed uszkodzeniami i utratą
Dbanie o porządek i czystość w magazynie oraz na placu zewnętrznym.

Wymagania
Chęć nauki i osobistego rozwoju
Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy
kartę Multisport
umowę o pracę
możliwość zdobycia uprawnień na wózki widłowe
możliwość nauki procedur i obsługi systemów magazynowych pod okiem doświadczonych pracowników w jednej z największych firm w branży.

Klauzula informacyjna więcej
ikonaUrszulin
Mercus-Bus Sp. z o.o.