Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Zastępca Kierownika Salonu Firmowego

ikona Dodano: 01.05.2022

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie profesjonalnego działania salonu
  • Stała kontrola jakości i wyników pracy (praca w oparciu o wskaźniki)
  • Kierowanie grupą podległych pracowników
  • Nadzorowanie działań związanych z funkcjonowaniem salonu zgodnie ze standardami firmy

Nasze wymagania

  • Orientacja na realizację celów sprzedażowych i rozwojowych
  • Rozwinięta umiejętność identyfikowania potrzeb i oczekiwań Klientów
  • Doświadczenie w branży
  • Entuzjazm oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Kreatywność i dynamika w działaniu
  • Znajomość obsługi komputera
  • Umiejętność zarządzania sobą i ludźmi
  • Doświadczenie w wykonaniu poprawek krawieckich będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Pełne świadczenia
  • System szkoleń
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (systemy premiowania)

LAVARD

LAVARD to najprężniej rozwijająca się marka odzieżowa w Polsce. Wieloletnie doświadczenie produkcyjne firmy LAVARD w połączeniu z potencjałem ludzkim zatrudnionych specjalistów zaowocowały szeroko pojętym pozycjonowaniem marki, jako lidera w świecie mody produkowanej w Polsce.

Klauzula informacyjna więcej
Zastępca Kierownika Salonu Firmowego
ikonaKraków
Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o.