Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Zarządca Nieruchomości

Dodano: 23.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
7600 - 11400 zł / miesiąc

Jesteśmy "Agencją Pracy" i zajmujemy się szeroko rozumianym doradztwem personalnym. Dla naszego Klienta - lidera w branży Nieruchomości - Architektura poszukujemy osób, które są zdecydowane na pozytywną zamianę i chcą kontynuować swoją karierę zawodową wraz z pracodawcą, którego reprezentujemy.

Zarządca Nieruchomości
Lublin

Wymagania

Czego oczekujemy:

- wyższe wykształcenie kierunkowe,

- doświadczenie w administrowaniu nieruchomościami,

- licencja zarządcy nieruchomości i znajomość obsługi informatycznego systemu wspomagającego zarządzanie - będą atutem,

- znajomość MS Office, prawo jazdy kat. B,

- otwartość na klienta, przedsiębiorczość, wielozadaniowość.

Obowiązki

Zadania na tym stanowisku:

- dbałość o prawidłowe działanie nieruchomości: eksploatację, konserwacje, naprawy gwarancyjne itp.,

- zarządzanie zespołem techniczno-serwisowym,

- prowadzenie dokumentacji nieruchomości, realizacja planów remontowych,

- nadzór nad nakazanymi prawem przeglądami technicznymi,

- współpraca z zarządami wspólnot.

Oferujemy

Co oferujemy:

- stabilne zatrudnienie,

- dynamiczne środowisko pracy,

- samodzielne stanowisko.

Lublin
Klient GoWork.pl