Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Wyrywkowa kontrola towaru w centrum dystrybucyjnym (22 zł )

ikona Dodano: 31.05.2022

Seris Konsalnet - wiodąca firma z branży ochrony poszukuje kandydatów na stanowisko:

Wyrywkowa kontrola towaru w centrum dystrybucyjnym (22 zł )
Kraków

Kontroler dostaw w Centrum Logistycznym w Modlnicy

Zadania:

  • Praca na magazynie, wyrywkowa kontrola towaru przygotowanego do wysyłki
  • weryfikacja zgodności skompletowanego towaru
  • praca ze skanerem kodów kreskowych

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • zmianowy system pracy po 8h,
  • obiad pracowniczy w cenie 3 zł,
  • godziny pracy: 11:15-19:15; 21:00-5:00,
  • stawka 16 zł netto (22 zł netto student/uczeń)
  • możliwość dodatkowego ubezpieczenia na życie
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Lux Med
  • pakiety socjalne, urlopowe oraz świąteczne
Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 605103974

ikonaKraków
Seris Konsalnet Holding S.A.