i-Work agencja pośrednictwa pracy,  rekrutuje pracowników dla sektorów produkcyjnych, ogrodniczych, spożywczych,logistycznych itp. Każdego dnia otrzymujemy nowe oferty od naszych sprawdzonych pracodawców. Wiążąc się z nami mają państwo zapewnioną fachową obsługę oraz bezpieczeństwo.Nasza agencja działa w oparciu o certyfikat Krajowej Agencji Zatrudnienia (KRAZ 15276)

Wulkanizator samochody ciężarowe HOLANDIA
Eindhoven

Obowiązki

  • Wymiana opon w sam ciężarowych
  • Wywarzanie kół
  • Wszelkie czynności związane z ogumieniem

Wymagania

  • Znajomośc j. angielskiego
  • prawo kazdy
  • niekaralność

Oferujemy

  • Wynagrodzenie płatne tygodniowo
  • zakwaterowanie
  • ubezpieczenie
  • pomoc koordynatora
  • pomoc w wyrobieniu numeru sofi

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji drogą elektroniczną załączając CV oraz uprawnienia.W CV proszę o dołączenie klauzuli bez której państwa zgłoszenia nie będą brane pod uwagę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."Kontakt telefoniczny pod nr

  • 668 726 436

Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, udostępnianie ich klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych z naszej firmy. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o odesłanie wiadomości zwrotnej wraz ze stosowną informacją.

Informujemy, że współadministratorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Eindhoven

i-Work agencja zatrudnienia