Umowa o pracę33-37 €brutto / godz.
Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa29.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Wstęp

  • Poznaj wyjątkową szansę na rozwój w prestiżowej firmie w Szwajcarii! Poszukujemy doświadczonego Stolarza, gotowego na wyzwania w międzynarodowym środowisku. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczne godziny pracy oraz możliwość awansu. Dołącz do nas i rozwijaj swoje umiejętności w zespole profesjonalistów. Zapraszamy do aplikowania!

Obowiązki

  • Czytanie i interpretowanie rysunków technicznych - Praca według specyfikacji zawartych w dokumentacji technicznej i projektach
  • Przygotowanie materiałów - Wybór odpowiednich materiałów drewnianych oraz ich cięcie i szlifowanie zgodnie z wymaganiami projektu
  • Montaż elementów - Składanie skomplikowanych konstrukcji drewnianych, takich jak meble, drzwi, okna czy elementy konstrukcyjne budynków
  • Wykonywanie prac wykończeniowych - Lakierowanie, bejcowanie i inne techniki obróbki powierzchni drewna w celu osiągnięcia estetycznego wyglądu i ochrony

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Prawo jazdy (mile widziany własny transport)
  • Komunikatywna znajomość niemieckiego

Oferujemy

  • Dieta zależna od poziomu doświadczenia oraz znajomości języka obcego
  • Możliwość długoterminowej współpracy
  • Umowa na szwajcarskich warunkach
  • Pakiet świadczeń socjalnych

Dodatkowe informacje

  • CV prosimy wysyłać w języku niemieckim
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1