Wszechstronny Stolarz z językiem angielskim. praca OD ZARAZ!

Amsterdam
Umowa o pracę3 000 €brutto / mies.
Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa07.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Wstęp

  • Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego JOBWISE zarejestrowana pod nr KRAZ 30656 dla jednego ze swoich klientów, poszukuje pracowników zainteresowanych podjęciem pracy jako: Stolarz z językiem angielskim

Obowiązki

  • praca jako wszechstronny stolarz
  • obługa wszystkich narzędzi na stanowisku pracy
  • praca w oparciu o rysunek techniczny

Oferujemy

  • wynagrodzenie 2100-2400 euro netto/mies.
  • BEZPŁATNE zakwaterowanie (pokój jednoosobowy)
  • samochód służbowy z dodatkiem za paliwo (0,21€/km)
  • BEZPŁATNY pełny pakiet ubezpieczeniowy

Wymagania

  • znajomość minimum B1 języka angielskiego lub holenderskiego
  • prawo jazdy kategorii B
  • mile widziane VCA
  • minimum dwuletnie doświadczenie
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1