Wsparcie dla starszego małżeństwa - praca z dobrą znajomością języka niemieckiego / sprawdzone zlecenie

Villingen-Schwenningen
Oferta opublikowana05.03.2024
Oferta wygasa28.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżaopieka zdrowotna, opieka

Wstęp

  • Pan Günter ma 83 lata (170 cm, 73 kg) i posiada II stopień opieki (zawnioskowany III). Podopieczny jest mentalnie sprawny i dobrze orientuje się w otoczeniu, ma jedynie lekko ograniczony wzrok, dlatego korzysta z okularów. Senior choruje na Parkinsona i porusza się przy rollatorze bądź o lasce, ma tez do dyspozycji wózek elektryczny, ale nie wymaga transferu, ponieważ przesiada się sam. Asekuracyjnie na miejscu zamontowano lift. Pan jest częściowo inkontynentny, korzysta z wkładek i pampersów, a także wymaga wsparcia w utrzymaniu prawidłowej higieny i pielęgnacji ciała. W ciągu nocy do pana trzeba wstać, aby sprawdzić, czy nie potrzebuje pomocy. Senior mieszka w domu razem z żoną - pani Getraud ma 82 lata (162 cm, 65 kg) i posiada III (zawnioskowany IV) stopień opieki. Podopieczna również jest mentalnie sprawna i choruje na Parkinsona, porusza się przy rollatorze bądź przesiada się sama na wózek. Pani korzysta z wkładek i pampersów, noce bez problemu przesypia. Do seniorów przychodzi pflegedienst, oprócz tego oboje mają wyznaczoną fizjoterapię. Opiekun ma do dyspozycji oddzielną część mieszkalną w własną łazienką i aneksem kuchennym, jest zapewniony dostęp do internetu. Na miejsce dwa razy w tygodniu przychodzi pomoc domowa. W okolicy jest sklep, zaś w gospodarstwie domowym jest dostępne auto.
Numer referencyjny:17361

Obowiązki

  • prowadzenie gospodarstwa domowego + zakupy
  • pomoc w ubieraniu, higienie i pielęgnacji ciała
  • wsparcie w codziennych czynnościach
  • dotrzymywanie towarzystwa podopiecznym

Wymagania

  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w pracy z osobami starszymi i chorymi
  • mile widziane referencje
  • osoba niepaląca
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • stawka 1700€ NETTO / miesiąc
  • gwarancję pokrycia kosztów podróży
  • zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
  • bezpieczną i legalną pracę w Niemczech
  • jasne warunki współpracy

Benefity

Program poleceń pracowników
Dofinansowanie nauki języków obcych
Dofinansowanie dojazdów do pracy
Brak dress code'u
Mieszkanie służbowe
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1