Agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej w chwili obecnej prowadzi rekrutację dla swojego klienta z branży spożywczej na stanowisko:

Wrocław/ Kasjer- sprzedawca, praca stała lub dla studentów

Wrocław

Obowiązki

  • obsługa klienta
  • obsługa kasy fiskalnej
  • sprzedaż artykułów
  • praca w systemie zmianowym- możliwość dostosowania grafiku
  • praca w pełnym wymiarze lub 1/2
  • praca w sklepie ogólnospożywczym

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie, ale niekoniecznie
  • gotowość do podjęcia pracy
  • książeczka sanepidowska
  • miłe usposobienie

Oferujemy

  • pracę na dłuższy czas
  • pracę w pełnym wymiarze lub części
  • miłą atmosferę
  • wynagrodzenie od 17zł brutto/h

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia."

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Wrocław

JOBS.PL S.A.