Wózek widłowy - operator

Ostrów Wielkopolski
Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Branżafizyczna

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Wózek widłowy - operator

Obowiązki

  • Rozdzielanie materiałów na odpowiednie obszary hali
  • Załadunek i rozładunek towarów
  • Zbieranie zamówień

Wymagania

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych (UDT)
  • Umiejętność obsługi wózków widłowych
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera
  • Sumienność, odpowiedzialność, dyspozycyjność

Oferujemy

·        Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
·        Wsparcie w procesie szkolenia,
·        Atrakcyjne wynagrodzenie,
·        Dopłatę do zakwaterowania